Προς το περιεχόμενο

Σύντομα η ανακοίνωση του Nokia 8 με διπλή κάμερα σε συνεργασία με τη Zeiss


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο που παιρνουνε νυστερια χατζαρες τρυπανια ρουκετοβολα F16  οξυ  πυρινη λαβα και δοκιμαζουν τις αντοχες ενος κινητου ειναι ΓΕΛΟΙΟ. βαλτε το ρημαδι πανω σε ενα γραφειο  καντε το μερικες σβουρες σε διαφοτερικες επιφανειες και δειτε φθορες , αντε και μερικες πτωσεις ενα λογικο υψος. Εχω δει απιστευτα ντεμεκ κινητα iphone κτλ κτλ να σπανε απο το μισο μετρο την οθονη τους. Απολαυστε αυτο που κερδιζετε απο τον ανταγωνισμο πολλων εταιρειων και μην ειστε αρνητικοι εαν δεν εχει μηλαρακι η δεν ειναι samsung.

 

Ενταξει φιλαρακι διαβασα το σχολιο σου πριν 1 ωρα και ακομα γελαω να ξερεις.....αχαχαχαχαχαχαχ!!!!!

Θεουλης.....!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που πηρα  " κινεζικη μπαρουφα" το nubia z7 mini κοντευει 4 χρονια και συνεχιζει μια χαρα. Μου στοιχησε 230 ευρω. Σιγα μην δωσει κανενας 600 ευρω να παει σε κατι καινουργιο ενω μπορει πολυ ευκολα να παει σε samsung ή iphone. Η δευτερη χρονια της εταιριας ειναι αλλη ιστορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νοκια logo πανω δεξια εκανε τη διαφορα αισθητικα, αλλα και παλι θεωρω οτι στυλιστικα φωναζει σε κοινο ηλικιας ανω των 25-30. Ετσι το νοιωθω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε μας βρε φιλε με τις κινεζικες μπαρουφες

μα και τα νέα nokia κινέζικα δεν ειναι ; δεν έχει εξαγοραστεί η nokia ; αν κάνω λάθος να παρακαλώ να με διορθώσετε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω καταλαβει, οπως προσφατα με τη Huawei, η διπλες καμερες προσφερουν 3D φωτογραφιες, η υπαρχουν απλως για "καλυτερες" φωτογραφιες οπου η μια ειναι ασπρομαυρη και η αλλη ενγχρωμη;

 

Ειχα την εντυπωση οτι ενα επερχομενο Nokia 9 θα ηταν η ναυαρχιδα της.. εκτος και αν μας πλασαρουν το Νοκια 8 ως ναυαρχιδα του Αυγουστου 2017, μεχρι να βγει τον Σεπτεμβρη κατι αλλο.... οπως μας ειχε συνηθισει η Νοκια τοσα χρονια.. καθε τρεις μηνες το κινητο σου γινοταν ξεπερασμενο..

 

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και τα νέα nokia κινέζικα δεν ειναι ; δεν έχει εξαγοραστεί η nokia ; αν κάνω λάθος να παρακαλώ να με διορθώσετε 

 

Οσο Κινεζικα ειναι και τα iphone. Στο εργοστασιο της foxconn κατασκευαζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτάω πολύ σοβαρά, τις έχεις δοκιμάσεις τις κινέζικες μπαρούφες;;;; Καμία σχέση με τεχνολογία φαντάζομαι.

ναι τις έχω δοκιμάσει απο το ideos x5,άι τράβα τώρα πούλα αλλού μαγκιά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλτε ένα xenon flash, ούτε ένας κατασκευαστή δεν έχει :-(

Δηλαδή εσένα από το κινητό σου λείπει το καλό φλας?

Καταρχάς το φλας στις περισσότερες περιπτώσεις καταστρέφει την φωτογραφία!

Τώρα το xenon πως το σκέφτηκες κανείς δεν ξέρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει φιλαρακι διαβασα το σχολιο σου πριν 1 ωρα και ακομα γελαω να ξερεις.....αχαχαχαχαχαχαχ!!!!!

Θεουλης.....!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=lP1RMQ02Tf4   +1 ωρα κλαμα απο εμενα δωρο!  Η ανθρωπινη βλακεια στο μεγαλειο της φιλτατε. 22.000.000 views ... με 125.000 likes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε μας βρε φιλε με τις κινεζικες μπαρουφες

Αδερφέ για κοίτα λίγο την φωτογραφία του Νοκια στο άρθρο να μας πεις που κατασκευάζεται.. Όπως όλες οι εταιρείες του κόσμου, έτσι και οι εταιρείες κατασκευής κινητών τηλεφώνων έχουν προμηθευτές για αυτά που χρησιμοποιούν, προκειμένου να φτιαχτεί ένα κινητό. Κατά συνέπεια ο snapdragon επεξεργαστής της samsung δεν θα έπρεπε να κοστίζει παραπάνω από τον snapdragon της xiaomi ή της οποιασδήποτε άλλης εταιρείας. Βάλτε επιτέλους το καλάμι στο πάρκινγκ και επιλέξτε το αυτοκίνητο για τις επόμενες σας μετακινήσεις με τις Super High end συσκευές σας και παραδεχτείτε επιτέλους ότι είστε κορόιδα που ακόμη πληρώνετε νταβατζιλίκι χρήματα σε π@π@ριές!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τις έχω δοκιμάσει απο το ideos x5,άι τράβα τώρα πούλα αλλού μαγκιά

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/huawei/huawei-u8800-ideos-x5-1.jpg

 

Με αυτό έκανες την δοκιμή???!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...