Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 8 (Spoilers allowed up to Season 7)


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panossar95 είπε

 

Επίσης στο τέλος τι ακριβώς έγινε? Εννοώ δεν είδα κάτι εγώ, ίσως μου διέφυγε. Ας πει κάποιος βαριέμαι να το ξαναβάλω, εκεί μας φτάσανε οι φίλοι μας από το walking dead

Spoiler

Εγώ αυτό που κατάλαβα (αν κατάλαβα καλά) είναι ότι στην τελευταία σκηνή που ο Ρήκ είναι στην μέση του πουθενά ακουμπισμένος στον κορμό ενός δέντρου και πάνω δεξιά του και αριστερά του κρέμονται τα βιτρό  μάλλον είχε χαμένες τις αισθήσεις του και ονειρεύτηκε όλα όσα έγιναν με τον γιό του. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 655
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Εγώ αυτό που κατάλαβα (αν κατάλαβα καλά) είναι ότι στην τελευταία σκηνή που ο Ρήκ είναι στην μέση του πουθενά ακουμπισμένος στον κορμό ενός δέντρου και πάνω δεξιά του και αριστερά του κρέμονται τα βιτρό  μάλλον είχε χαμένες τις αισθήσεις του και ονειρεύτηκε όλα όσα έγιναν με τον γιό του. 

Spoiler

Επίσης, έχει αίμα στα πλευρα σαν δαγκωνιά...

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλουτσικο ηταν το επεισοδιο αλλα το ξεπατωσανε το τελευταιο τεταρτο!! 

Μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα.... Πρωτη φορα εφτασα σε σημειο να πηδαω μερικα δευτερολεπτα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Καλουτσικο ηταν το επεισοδιο αλλα το ξεπατωσανε το τελευταιο τεταρτο!! 

Μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα.... Πρωτη φορα εφτασα σε σημειο να πηδαω μερικα δευτερολεπτα.. 

Πρώτη φορά??? Δηλαδή μετά τη φυλακή που χωρίστηκαν δε πηδαγες δευτερόλεπτα για να μη πω επεισόδια? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, adi32 είπε

Υπάρχει ακόμα ανθρωπος που να αντέχει να το βλέπει? 

Εγω σαν πιστος και φιλοτιμος θεατης.Δν εχω περασει επεισοδιο ουτε την εχω βαλει φαστ φοργουορντ,πρεπει να το κοιταξω ε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, MaNePi είπε

Εγω σαν πιστος και φιλοτιμος θεατης.Δν εχω περασει επεισοδιο ουτε την εχω βαλει φαστ φοργουορντ,πρεπει να το κοιταξω ε???

Πρέπει να έχεις τεράστια υπομονή, να έχεις δει όλες τις άλλες σειρές που υπάρχουν και να μην ξέρεις πως να περάσει η ώρα σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, adi32 είπε

Πρέπει να έχεις τεράστια υπομονή, να έχεις δει όλες τις άλλες σειρές που υπάρχουν και να μην ξέρεις πως να περάσει η ώρα σου 

Εχω δει αρκετες ειναι η αληθεια(GoT-Sopranos-Peaky Blinders-Homeland-Wire-Hannibal-House of Cards-Spartacus-Borgias-American Horror Story-Better Call Saul-Breaking Bad-Futurama-Vikings-Stranger Things-Westworld-Sons of Anarchy)  τα τελευταια 6 χρονια.Αλλα δεν το θεωρω υπερβολη γτ εβλεπα ενα αντε δυο επεισοδια κολλητα και την ιδια ωρα υπολογισε οτι δν βλεπω σχεδον καθολου ταινιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...