Προς το περιεχόμενο

H BenQ ανακοίνωσε την οθόνη SW271 που απευθύνεται σε επαγγελματίες φωτογράφους


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά ρε δεν ξέρουν ότι στην Ελλάδα έχουμε κρίση κι ανεργία; Πως τολμούν κ παράγουν τέτοια πανάκριβα επαγγελματικά προιοντα εδώ τα φωτογραφεία κλείνουν. Τι μας νοιάζει εμας εδω δεν έχουμε να φάμε το 4Κ και τα Technicolor profiles μας μάραναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις, ε;

Επειδή εδώ εχει πέσει πείνα, (το πετρελαιο για θερμανση το έχουμε κοψει χρονια, αλλά και πρόσφατα ο Άρειος Πάγος έβγαλε απόφαση ότι οι εργοδότες έχουν το δικαίωμα να αφήνουν για μήνες απλήρωτους τους εργαζόμενους ) δεν σημαινει ότι παντου λιμοκτονούν: Στην Ευρώπη χρόνια τώρα το χρήμα ρέει μέσω του QE του Draghi που κάποιοι σαλταδόροι βρίζουν γιατί μας θελουν μπανανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

( αλλά και πρόσφατα ο Άρειος Πάγος έβγαλε απόφαση ότι οι εργοδότες έχουν το δικαίωμα να αφήνουν για μήνες απλήρωτους τους εργαζόμενους )

Not really, για περισσότερα εδώ...

 

http://www.insomnia.gr/topic/648904-ενα-ακομα-θαυμα-του-αρειου-παγου/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για περισσότερα εκεί μιας κι είναι offtopic εδώ. Υπάρχουν ουκ ολίγα posts που τα εξηγούν...

Οπότε βαζεις σχολια και παραθεσεις ασχετες αλλά δεν ξερεις να απαντας  με λέξεις, εκτος απο το να μας οδηγεις στο λινκ της αδιάφορης Χαφιγκτον Ποστ. Το δειγμα της συμπεριφορας σου θα μπορούσε να ειναι και μια εξήγηση γιατι πάμε όπως πάμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έιπα ότι δεν ισχύει αυτό που λες, περισσότερα στο topic που linkαρα (δλδ στα posts χρηστών, όχι στο link της huff) γιατί εδώ δεν έχει σχέση με το θέμα. Δεν σου αρέσει αυτό, ok...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχει κάτι λιγότερο από 2.000 €, είναι ότι πρέπει για το εργαστήριό μου :D

Θυμάμαι πριν 9 χρόνια όταν πήρα την Eizo Coloredge, ακόμη με αυτή δουλεύω και είναι perfect μέχρι σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έιπα ότι δεν ισχύει αυτό που λες, περισσότερα στο topic που linkαρα (δλδ στα posts χρηστών, όχι στο link της huff) γιατί εδώ δεν έχει σχέση με το θέμα. Δεν σου αρέσει αυτό, ok...

θα πρεπει να επαναλάβω πολλές φορες για να καταλαβεις την ελληνική. Διάβασα αυτο που ειπες και ΔΕΝ λεει κατι διαφορετικο απο αυτο που είπα (και κακώς το παραθετεις γιατι αφορα τμήμα του σχολίου μου και οχι το θεμα) Παρολα αυτα διαφωνεις μαζι μου αλλα παλι δεν λες γιατι διαφωνεις. Μη με απασχολεις αλλο καλύτερα. ασε...,.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

θα πρεπει να επαναλάβω πολλές φορες για να καταλαβεις την ελληνική. Διάβασα αυτο που ειπες και ΔΕΝ λεει κατι διαφορετικο απο αυτο που παραθετεις (και κακώς το παρραθετεις γιατι αφορα τμήμα του σχολίου μου και οχι το θεμα) Παρολα αυτα διαφωνεις μαζι μου αλλα παλι δεν λες γιατι διαφωνεις. Μη με απασχολεις αλλο καλύτερα. ασε...,.

Διάβασες δλδ όλο το topic, πχ τα posts του defacer ή του dtzgr που εξηγούν την λογική/σκεπτικό της απόφασης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...