Προς το περιεχόμενο

APPLE iPad Pro 9.7 Wi-Fi 32GB (405 ευρώ)


xgol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα όσοι το έχετε πάρει δίνουν και το πληκτρολόγιο δώρο;

Βρήκα στο Golden Hall δύο κομμάτια και κράτησα το ένα, πάω να το τσιμπήσω.

 

Στο τηλέφωνο με ενημέρωσαν ότι δίνουν και το πληκτρολόγιο δώρο και τους bonus πόντους με κάρτα Εθνικής.

 

Επιπλέον εγώ έχω και μία δωροεπιταγή 130€, κουτί μου έκατσε, αλλά δεν πρόλαβα χρώμα της προκοπής.

 

Οι θήκες να είναι καλά όμως!

 

Αυτό πρέπει να είναι το keyboard

 

https://www.germanos.gr/product/keyboard-belkin-ipad-promo/20290345/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορεί κάποιος που το πήρε με το πληκτρολόγιο να δώσει τον κωδικό (ή κωδικούς) προϊόντος που αναγράφονται στην απόδειξη, αριστερά από την περιγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ, δε νομίζω πως ήταν στάνταρ η προσφορά με το πληκτρολόγιο.
Εξάλλου στο λινκ που άνοιξε ο ts , είδες πως δεν ήταν μέρος της προσφοράς!
Ίσως το συγκεκριμένο είχε μείνει στο κατάστημα του Golden Hall και το έδωσαν αυτοί για τα 2 μόνο κομμάτια που είχαν. Στα Χανιά που μόλις μίλησα μου είπαν πως ήταν παλιά προσφορά αυτή και ότι σε λίγες μέρες θα βγάλουν σε προσφορά το 128GB.

Δεν χάνεις τίποτα φυσικά να πάρεις τηλέφωνο, αλλά μην περιμένεις και πολλά.
Ευχαριστώ το φίλο xgol για τον κωδικό παραγγελίας που μου έστειλε! Θα τους ρωτήσω αν γίνετε να μου το στείλουν εκτός Λάρισας, εννοώ στον αντίστοιχο γερμανό της πόλης μου και θα ενημερώσω. Το μεσημέρι πάντως που πήρα κάποιον στα κεντρικά μου τα μάσησε άσχημα, ότι δεν αλλάζουν τα παραστατικά και σούξου μούξου. Μέχρι και που του είπα να μου το στείλουν με ΔΙΚΑ μου έξοδα αποστολής και πάλι μου έκλεισε την πόρτα. Αν δεν ξέρει κάποιος έναν τρόπο να τσουλήσει, τότε θα πάει ο κωδικός σε κάποιον από Λάρισα, ή όπου αλλού θέλει ο xgol

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το πληκτρολόγιο, αν βρεις το iPad σε κάποιο κατάστημα διαθέσιμο πλέον (από τα κεντρικά του Γερμανού το πρωί με ενημέρωσαν για την διαθεσιμότητα, aka μόνο στο Golden Hall και μόνο σε ροζ και χρυσό) το ζητάς να στο βάλουν πακέτο.

 

Τα 404€ δεν ισχύουν από την πρώτη μέρα της προσφοράς, το τσίμπησαν κάποια παιδιά κατόπιν παραγγελίας μέσω e-shop (στο τελικό στάδιο της παραγγελίας γινόταν αυτομάτως η έκπτωση, ίσως από λάθος, ίσως για συγκεκριμένα κομμάτια, who knows)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκεί μόνο ένα σε ροζ πιθανότατα, το οποίο δεν επέλεξα εγώ. 

 

Αν το θες όμως το τσιμπάς, παίρνεις και το keyboard-θήκη και δεν σε νοιάζει το χρώμα της πλάτης ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ, δε νομίζω πως ήταν στάνταρ η προσφορά με το πληκτρολόγιο.

Εξάλλου στο λινκ που άνοιξε ο ts , είδες πως δεν ήταν μέρος της προσφοράς!

Ίσως το συγκεκριμένο είχε μείνει στο κατάστημα του Golden Hall και το έδωσαν αυτοί για τα 2 μόνο κομμάτια που είχαν. Στα Χανιά που μόλις μίλησα μου είπαν πως ήταν παλιά προσφορά αυτή και ότι σε λίγες μέρες θα βγάλουν σε προσφορά το 128GB.

Δεν χάνεις τίποτα φυσικά να πάρεις τηλέφωνο, αλλά μην περιμένεις και πολλά.

Ευχαριστώ το φίλο xgol για τον κωδικό παραγγελίας που μου έστειλε! Θα τους ρωτήσω αν γίνετε να μου το στείλουν εκτός Λάρισας, εννοώ στον αντίστοιχο γερμανό της πόλης μου και θα ενημερώσω. Το μεσημέρι πάντως που πήρα κάποιον στα κεντρικά μου τα μάσησε άσχημα, ότι δεν αλλάζουν τα παραστατικά και σούξου μούξου. Μέχρι και που του είπα να μου το στείλουν με ΔΙΚΑ μου έξοδα αποστολής και πάλι μου έκλεισε την πόρτα. Αν δεν ξέρει κάποιος έναν τρόπο να τσουλήσει, τότε θα πάει ο κωδικός σε κάποιον από Λάρισα, ή όπου αλλού θέλει ο xgol

Απλα πες τους πως εισαι διακοπες να σου το στειλουν εκει. Αν δε βγαλεις ακρη δωσε τον κωδικο οππυ θέλεις.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...