Προς το περιεχόμενο

APPLE iPad Pro 9.7 Wi-Fi 32GB (405 ευρώ)


xgol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον Γερμανο golden hall εχει ενα τελευταιο silver 9.7 pro 32gb

Προφανώς από ακύρωση. Τώρα που αγόρασα εγώ το χρυσό θυμήθηκαν ότι έχουν ασημί και Πειραιά και Golden Hall. Πστηδοι :mad:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας είπε κανείς ότι αυτή η τιμή είναι μόνο μέχρι σήμερα;

Ακόμη κ αν το βρεις δευτέρα κάπου, η τιμή θαλλαξει μου είπαν.

Στα 404 αξίζει σκέτο παιδιά τελικά;

Λαμβάνοντας υπόψη ότι θα χρειαστεί κ μολύβι κ πληκτρολόγιο!!

Ειναι μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων. Αν βρεις δευτερα/ τριτη τεταρτη καπου το παιρνεις, και ξεχαςε τι σου ειπαν.ηδη εγραψα για ενα που δεν εχει παραληθφει ακομα, και οσοι δεν παραλαβαν το Σαββατο, ελευθερωνονται οι κρατησεις Δευτερα πρωι πρωι.

Προφανώς από ακύρωση. Τώρα που αγόρασα εγώ το χρυσό θυμήθηκαν ότι έχουν ασημί και Πειραιά και Golden Hall. Πστηδοι :mad:

Ευχαριστω πολυ για το golden hall. Τωρα το χρωμα δεν εχει καμια σημασια. Εγω πηρα ροζ. Γιατι ηθελα 128gb και δεν ειχε αλλο.

Επισης αν σε χαλαει το χρυσο(που δεν νομιζω) μπορεις να βαλεις μια silicone back case(κουμπωνει στην πλατη) και ετσι βαζεις οτι χρωμα θες. Μια λυση, χανεις λιγο σε ογκο.

Μην ξεχάσετε την επιπλέον έκπτωση 10% (όχι άμεση, θα πάρετε τους πόντους για επόμενη αγορά) με go4more από εθνική . Δε γίνεται όμως να παραγγείλετε online και να πληρώσετε με κάρτα στο κατάστημα ,ούτε να πάρετε τους πόντους με πληρωμή μέσω κάρτας online, οπότε θα πρέπει να το παραγγείλετε μέσω καταστήματος.

Αυτο εκανα. Καλη ιδεα thanks, δεν το ηξερα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 φιλος πηρε το  128αρι στα 519 ευρώ με δωρο bluetooth keyoboard belkin αξιας 69 ευρώ.

με τους ποντους +το δώρο+ 40% εκπτωση νομιζώ ηταν πολύ καλή προσφορά...

μου ειπε οτι το πληκτρολογια ειχε σημαδια πισω και το κουτι ηταν ταλαιπωρημενο.,επισης το κουτι του ipad

ηταν λίγο κιτρινισμενο και οχι εντελώς ασπρο και η  εσωτεριική ζελατινα του δεν ηταν καλα κολλημενη...

το φορτισε λεει απο τις 9-11 και πηγε στο 42% και το ανοιξε και ηταν μια χαρα.

Το πληκτρολογιο ειναι καλο και μεγαλο με καλη αποκριση στα κουμπια.

Ο στυλος κοστιζει 129 ευρώ και δεν το πηρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως και το δικό μου εντελώς άδεια μπαταρία. Απ' ότι είδα σε site με το serial number, είναι παρτίδα που κατασκευάστηκε Απρίλιο του 2016, δηλαδή από τα πρώτα σχεδόν pro 9.7. Eίναι φυσιολογική η πλήρης αποφόρτιση 14 μήνες μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μια χαρά ήταν η ζελατίνα, σαφώς πλήρως αποφορτισμένο και σαφώς με παλιό iOS. Σημάδι δεν είχε πουθενά και το κουτί δεν είχε κανένα ίχνος ταλαιπωρίας. Είχα δωροεπιταγές 130€ από ανανέωση σταθερού Cosmote και πλήρωσα με χρεωστική Εθνικής. Οι πόντοι δεν πιστώθηκαν άμεσα και κατόπιν επικοινωνίας με την Εθνική μου είπαν ότι μόλις ολοκληρωθεί η χρέωση θα πιστωθούν και οι πόντοι, aka 30€ επιστροφή περίπου. Overall το πλήρωσα 290€ με το πληκτρολόγιο δώρο και μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημένος από την αγορά so far!

 

Το κουτί του πληκτρολογίου ήταν ταλαιπωρημένο though, παίζει να είναι κανένα εκθεσιακό και τις μπαταρίες τις είχε μέσα, δεν ξέρω αν συνηθίζεται αυτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτησα σε Γερμανο αλλά μου είπε στα καταστήματα δεν παίζει πλέον αυτή η τιμή ακόμη κι αν βρεθεί απο ακύρωση προϊόν.

δοκίμασε κανείς να πάρει σήμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως καταφερες και πηρες δωροεπιταγη σε σταθερο cosmote; Η μανα μου εχει vdsl με σταθερο cosmote και 2)καρτοσυμβολαιο και δεν πηρε τιποτα!

 

Με αίτηση φορητότητας προς Nova. 

 

Αν δεν κάνεις αίτηση φορητότητας μην περιμένεις να πάρεις τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά είναι που θα πέσεις γενικά ο Γερμανός σε δύο που πήγα οι πωλητές δεν ήξεραν τιποτα και ούτε ήθελαν να μάθουν κορυφαία στιγμή όταν ζήτησα να παραγγείλω έγραψαν το όνομα μου σε ένα τετράδιο μπλε και μου είπαν θα δούμε όταν τους είπα θα το παραγγείλουν ή όχι πρέπει να ξέρω και τι online eείναι αυτό με το μπακαλοντευτερο μου είπαν ότι να μην με νοιάζει και δεν είναι δικιά μου δουλειά αφού τσακώθηκα φυσικά και δεν μου βρήκαν τίποτα

πήγα μετά cosmote μια από τα ίδια η πωλήτρια σε πιο ευγενική version από τον Γερμανό όσπου με άκουσε ένα παλικάρι στην ηλικία μου πωλητης και έπεσα στον πιο εξυπηρετικο πωλητή της ζωής μου βρήκε iPad μου βρήκε θήκη με πήρε δέκα τηλέφωνα και με περίμενε πριν κλείσουν μεσημέρι τι να πω μακάρι τόσο τρέξιμο να το αξίζει το μηχάνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...