Προς το περιεχόμενο

δωρα μηχανής ή καλυτερη τιμή


GTI890

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, θα παρω ενα μηχανακι αυτες τις μερες και ρωταω στις αντιπροσωπιες για τα δωρα που δινουν ή καλυτερη τιμη.

 

τα δωρα τους ειναι :
 ΚΑΙ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ
*ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ FULLFACE Ή JET (ME EYΡΩΠΑΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ)
*ΚΑΙ ΒΑΛΙΤΣΑ GIVI (ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ )
*ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
*KAI ΣΧΑΡΑ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΗ
*ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΟΥ
*ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΣΑΚΚΑΚΙ
*ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ
*ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ
*ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΦΥΣΣΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ
*ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ (ΑΠΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ)
*ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΧΑΡΑΣ-ΒΑΛΙΤΣΑ (ΑΠΟ ΤΕΧΝΙΚΟ)

 

εναλλακτικά δινουν συναγερμο και -100 ευρω στην τιμή χωρις κανενα αλλο δωρο...τι θα επιλεγατε? επισης ο συναγερμος που βαζουν ειναι καλος? ή να κοιταξω κατι απο εξω καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, θα παρω ενα μηχανακι αυτες τις μερες και ρωταω στις αντιπροσωπιες για τα δωρα που δινουν ή καλυτερη τιμη.

 

τα δωρα τους ειναι :

 ΚΑΙ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ

*ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ FULLFACE Ή JET (ME EYΡΩΠΑΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ)

*ΚΑΙ ΒΑΛΙΤΣΑ GIVI (ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ )

*ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

*KAI ΣΧΑΡΑ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΗ

*ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΟΥ

*ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΣΑΚΚΑΚΙ

*ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ

*ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ

*ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΦΥΣΣΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ

*ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ (ΑΠΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ)

*ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΧΑΡΑΣ-ΒΑΛΙΤΣΑ (ΑΠΟ ΤΕΧΝΙΚΟ)

 

εναλλακτικά δινουν συναγερμο και -100 ευρω στην τιμή χωρις κανενα αλλο δωρο...τι θα επιλεγατε? επισης ο συναγερμος που βαζουν ειναι καλος? ή να κοιταξω κατι απο εξω καλυτερα?

 

 

Δεν ξερω από μηχανάκια αλλα νομιζω ότι τα παραπανω που γραφεις κανουν πανω από 200 ευρω αν καταλαβα καλα που είναι το κερδος με συναγερμο .Ισως όμως και να κανω λαθος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που αξίζει από τα παραπάνω (αν σου χρειάζεται) είναι η μπαγκαζιέρα. Τα αδιάβροχα κλπ είναι φτηνά τα παίρνεις και μόνος σου. Ο συναγερμός θα είναι τις πλάκας αν τον θέλεις βάλε μόνος έναν καλό το ίδιο ισχύει και για την κλειδαριά δισκόφρενου και φυσικά κράνος πάρε καλό επώνυμο και όχι τα μούφα των 30€ που δίνουν αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνολικα αυτα τα δωρα ποσο κοστιζουν περιπου? κρανος εισαι σιγουρος οτι δινουν με 30 ευρω? σε φιλο μου με σκουτερ ειχαν δωσει ενα agv των 100 ευρω (εκτος και αν κανω λαθος)... αλλα υπαρχει agv κατω απο 100?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν όλα εξαρτώνται από το για ποια μηχανή μιλάμε, τι αξία έχει, κλπ.

Αλλιώς υπολογίζεις το -100 ευρώ αν η αξία αυτού που θα πάρεις είναι τα 4000 ευρώ και αλλιώς αν μιλάμε για 1500.

Σε κάθε περίπτωση όμως προσωπικά είμαι υπέρ της έκπτωσης. Και μάλιστα να το ζορίσεις λίγο παραπάνω μπας και γίνει ακόμα καλύτερο το νουμεράκι.

Είναι σχεδόν βέβαιο ότι τα "δώρα" που θα σου δώσουν θα είναι της "πυρκαγιάς" (μάλιστα ίσως κάποια από αυτά, αν όχι όλα, να είναι κινεζιές που βρίσκεις στα Jumbo).

Καλύτερα να πάρεις τη μηχανή στην καλύτερη δυνατή τιμή και μετά να αγοράσεις εσύ τα "δώρα", αν τα χρειάζεσαι, παίρνοντας κάτι που να αξίζει σαν ποιότητα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν όλα εξαρτώνται από το για ποια μηχανή μιλάμε, τι αξία έχει, κλπ.

Αλλιώς υπολογίζεις το -100 ευρώ αν η αξία αυτού που θα πάρεις είναι τα 4000 ευρώ και αλλιώς αν μιλάμε για 1500.

Σε κάθε περίπτωση όμως προσωπικά είμαι υπέρ της έκπτωσης. Και μάλιστα να το ζορίσεις λίγο παραπάνω μπας και γίνει ακόμα καλύτερο το νουμεράκι.

Είναι σχεδόν βέβαιο ότι τα "δώρα" που θα σου δώσουν θα είναι της "πυρκαγιάς" (μάλιστα ίσως κάποια από αυτά, αν όχι όλα, να είναι κινεζιές που βρίσκεις στα Jumbo).

Καλύτερα να πάρεις τη μηχανή στην καλύτερη δυνατή τιμή και μετά να αγοράσεις εσύ τα "δώρα", αν τα χρειάζεσαι, παίρνοντας κάτι που να αξίζει σαν ποιότητα

μιλαμε για σκουτερ στα 3900 και το παιρνω 3800 χωρις τα δωρα (με δωρο συναγερμο νομιζω μονο και -100 ευρω δηλαδη).

τωρα κατι αδιαβροχα θα ειναι της πλακας λογικα και δεν με νοιαζουν κιολας...η κλειδαρια δισκοφρενου δεν ξερω ποσο θα κανει...ομως το κρανος αμα κανει κανα 70αρι+ ευρω και η μπακαζιερα κανα 50αρι (αν και η μπακαζιερα δεν με πολυενδιαφερει κιολας) κρανος ετσι και αλλιως σκεφτομαι να παρω δικο μου καλυτερο - ακριβοτερο για να ειμαι σιγουρος.... απλα θελω να δω αν τα δωρα βγαινουν πανω απο 100 ευρω στην τελικη...γιατι αν βγαινουν τοτε δεν ειναι καλυτερα να τα παρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλύτερα να τα πάρεις γιατί;

Για να τα 'χεις απλά;

Αδιάβροχα δεν σε νοιάζουν, μπαγκαζιέρα δεν σε νοιάζει, κράνος θα πάρεις καλύτερο (πολύ σωστά) άρα επίσης δε σε νοιάζει.

Ποιός είναι τότε ο προβληματισμός;

Επαναλαμβάνω. Για μένα, καλύτερα η έκπτωση (και λίγο παζάρι εκεί) και με τα χρήματα αυτά να χρηματοδοτήσεις (και με άλλα βέβαια που θα βάλεις από την τσέπη σου) ένα καλό κράνος και μια καλή κλειδαριά (και συναγερμό)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αν μιλαμε για σκουτερ sym σου προτεινω να επιλεξεις τα δωρα..

ο κυριοτερος λογος ειναι η ενισχυμενη σχαρα που σιγουρα θα σου χρειαστει γιατι η δικια του θα σπασει 100% - ειναι τελειως ψευτικες (εκτος και αν δεν χρησιμοποιεις ποτε την μπαγκαζιερα που αποκλειεται....)

σκεψου οτι μονο η ενισχυμενη βαση εχει 80ε ε βάλε και τα υπολοιπα δεν θελει και πολυ σκεψη πιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε τα δώρα και πούλα τα αν δεν σου κάνουν ή δώστα σε καναν φίλο σου. Θα δώσεις σχεδόν 4,000€ για το σκούτερ και κολλάς στα 100€;; 

 

Στην τελική όσο πλάκας και να είναι το λουκέτο για το δισκόφρενο και τα αδιάβροχα, παραμένουν ένα λουκέτο για το δισκόφρενο και ένα σετ απο αδιάβροχα! Πάρτα, βάλτα κατω απο την σέλα, και μπορεί να τα χρειαστείς κάποια στιγμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ισχυει...αυτο σχετικα με την μπακαζιερα...αν δεν θελω να την εχω πανω, δεν θα φενεται ασχημα η βαση της στο σκουτερ?? σε σχεση με τον να μην ειχε καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συναγερμος πως μπορω να ξερω αν ειναι καλος? Ωστε να βαλω κατι αλλο αντι για συναγερμο και να βαλω απεξω...ή να ζητησω απο αυτους καποιον καλύτερο...??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πήρα τα δωρα αλλά το μετάνιωσα.

Το κράνος απο οτι φαίνεται είναι β διαλογής /ελλατωματικό μιας και έχει ατέλειες(πχ τα υφασματα ειναι θεοστραβα ραμμενα 45 μοιρες σχεδον) (εχω αγοράσει 4 κρανη ανω των 200 ευρώ )

Η κλειδαριά χαλασε τη δεύτερη μέρα διαλύθηκε! Πηρα μετα μια abus και εχει φαει βροχες , ξύλο και δεν νιώθει.

Η σχαρα ειχε τοποθετηθεί λάθος η μια βιδα με αποτέλεσμα να εχει χαλάσει το σπείρωμα σε ενα σημείο και να μη μπαίνει βίδα.

Τα γάντια τελείως της πλάκας μεσα σε λιγες μερες φευγαν κλωστές.

Το αδιάβροχο εκανε την δουλειά του και εχει αντέξει αλλά δεν συγκρίνεται με καλής ποιότητας.

Το ιδιο και η μπαγκαζιέρα που ηταν επωνυμη αλλα εχω μια υποψια οτι ειναι β διαλογής.

Συναγερμό τον εχω σε ραφι δεν εμπιστεύτηκα να μου τον βάλουν και να μου διαλύσουν τα πλαστικά/ηλεκτρικά.

 

Και τέλος οταν πηγα για παραλαβή 

- Μου ειπαν ψέματα για την ασφάλεια απο το πότε ισχυει παρότι είχαμε συμφωνήσει άλλα

- Με αφησαν να φυγω χωρίς πινακίδα και οταν του το ειπα βαρίοταν επειδη ειχε δουλειά ήθελε την επομενη μερα να μου τη βάλει.

- Ελλειπαν τα εργαλεία, και αλλα χαζο accessories.

 

 

Οπότε μάλλον οχι.

Και προσωπικά πλεον ποτε ξανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να τους πω να τα παρω ολα στο χερι? Δηλαδη συναγερμό οπως λες και σχαρα βαλιτσας και βαλιτσα...δηλαδή να μου τα δωσουν αλλα ολα στο χερι και οχι να τα τοποθετησουν...ουτε σχαρες δηλαδη για τι βαλιτσα να βαλουν ουτε τιποτα... Γινεται να μου τα δωσουν στο χερι ή δεν παιζει?

 

Υ.γ οταν γραφεις οτι λειπαν εργαλεια και αξεσουαρ τι εννοεις? Να το εχω υποψην οταν παραλαβω να ξερω να μην φυγω και λειπει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να τους πω να τα παρω ολα στο χερι? Δηλαδη συναγερμό οπως λες και σχαρα βαλιτσας και βαλιτσα...δηλαδή να μου τα δωσουν αλλα ολα στο χερι και οχι να τα τοποθετησουν...ουτε σχαρες δηλαδη για τι βαλιτσα να βαλουν ουτε τιποτα... Γινεται να μου τα δωσουν στο χερι ή δεν παιζει?

 

Υ.γ οταν γραφεις οτι λειπαν εργαλεια και αξεσουαρ τι εννοεις? Να το εχω υποψην οταν παραλαβω να ξερω να μην φυγω και λειπει κατι

Μπορεις να τα παρεις στο χερι. Απο εκει και περα εξαρταται ποσο αναγκη εχεις το οχημα και ποσο ψειρας εισαι. Πχ σε μερικα σημεια οπως λαβη στο γκαζι εχει κοψιμο πιθανοτατα απο φαλτσετα οταν ξεπακεταρανε.

Εργαλεια κτλ λεει το μανουαλι συνηθως. Πχ εμενα ειχε θηκη εργαφων και εργαλεια που λειπαν . Πηρα τα εργαλεια αφου τα ζητησα (πενσα κατσαβιδι μπουζοκλειδο) αλλα οχι για τα εγγραφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...