Προς το περιεχόμενο

Smartphone μέχρι 200 ευρώ


Greatspeeder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Το ποσό που διαθέτουμε: Έως 200 ευρώ
2) Την χρήση του κινητού (γράψτε ενδεικτικά μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε συχνά): Απλή καθημερινή. Facebook, messenger, browsing, youtube, και μη απαιτητικά παιχνίδια 
3) Το μέγεθος της οθόνης που θα θέλαμε: Αδιάφορο
4) Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (Αναγνώστη Δαχτυλικών Αποτυπωμάτων, Αδιαβροχοποίηση κ.λ.π.): Αδιάφορο
5) Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες; Ναι, πάρα πολύ
6) Μας ενδιαφέρει το Dual SIM; Όχι απαραίτητα
7) Αν ναι, θα προτιμούσαμε να έχει χωριστές θύρες για SD και για τις 2SIM; Αδιάφορο
8) Επιθυμούμε την σωστή ROM και την 800αρα μπάντα; Ναι
9) Μας ενδιαφέρει η επίσημη εγγύηση στην Ελλάδα; Ναι
10) Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό; Android Nougat 
11) Μας ενδιαφέρει ή μεγάλη μπαταρία; Ναι
12) Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα; Και από τα δύο, κυρίως όμως Ελλάδα
13) Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης); Όχι
14) Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο η και για μεταχειρισμένο; Καινούριο

 

Παιδιά, sorry που ξανανοίγω τέτοιο θέμα, ενώ υπάρχουν πολλά όμοια, αλλά απ' ότι κατάλαβα το να υποβάλω νέα φόρμα με τις ακριβείς απαιτήσεις μου είναι πολύ αποτελεσματικότερο από το να προσπαθώ να κάνω κολάζ των αναρτήσεων στα άλλα θέματα.

 

Όσον αφορά το λειτουργικό. Προτιμώ Nougat, αλλά αν υπάρχει κάποια καλή περίπτωση συσκευής με Android 6, τότε ίσως και να μου κάνει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν και το Xiaomi Redmi Note 4X, τώρα που ανακοινώθηκε ότι θα πάρει Nougat (είναι και λίγο φθηνότερο), αλλά δεν έχω καταλάβει αν τελικά έχει τη 800 MHz ζώνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...