Προς το περιεχόμενο

Ozark


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Kostasspil είπε

Μετά το σκάνδαλο που ξέσπασε don't hold your breath για τον Spacey 

Ναι μάλλον απλά θα ήταν τρομερή σαν ιδέα να παίζουν αυτοί οι μάγκες μαζί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει αρχίσει να με κουράζει...Στην ουσία, βλέπουμε ένα ατελείωτο ξέπλυμα χρημάτων επί 3 σεζόν.

Δε βλέπω φως στο τούνελ, δηλ. το πώς η οικογένεια θα απαγκιστρωθεί από το βαρώνο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lanike71 είπε

Εμένα έχει αρχίσει να με κουράζει...Στην ουσία, βλέπουμε ένα ατελείωτο ξέπλυμα χρημάτων επί 3 σεζόν.

Δε βλέπω φως στο τούνελ, δηλ. το πώς η οικογένεια θα απαγκιστρωθεί από το βαρώνο...

Aν απαγκιστρωθεί από τον Μεχικάνο θα σημαίνει και το τέλος της σειράς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paiktaras69 είπε

Aν απαγκιστρωθεί από τον Μεχικάνο θα σημαίνει και το τέλος της σειράς 

Καμία αντίρρηση. Αλλά ρωτάω για το "πώς" και όχι το πότε. Μάλιστα, στον κύκλο βλέπω ότι όχι μόνο δε φεύγουν, αλλά γίνονται και κολλητοί στο τέλος...Και ζήσαν καλά αυτοί( και πλούσιοι μάλιστα) και μεις ακόμα βλέπουμε κύκλους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Lanike71 είπε

Καμία αντίρρηση. Αλλά ρωτάω για το "πώς" και όχι το πότε. Μάλιστα, στον κύκλο βλέπω ότι όχι μόνο δε φεύγουν, αλλά γίνονται και κολλητοί στο τέλος...Και ζήσαν καλά αυτοί( και πλούσιοι μάλιστα) και μεις ακόμα βλέπουμε κύκλους....

κανένας δεν εχει κολλητός με κανέναν, το τέλος της τρέχουσας σεζόν έδειξε μόνο αντικρουόμενα συμφέροντα και ΄΄λυκοφιλία ΄΄ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Lanike71 είπε

Εμένα έχει αρχίσει να με κουράζει...Στην ουσία, βλέπουμε ένα ατελείωτο ξέπλυμα χρημάτων επί 3 σεζόν.

Δε βλέπω φως στο τούνελ, δηλ. το πώς η οικογένεια θα απαγκιστρωθεί από το βαρώνο...

Δεν έχεις αντιληφθεί το endpoint της σειράς προφανώς...

Καμμία σχέση δεν έχει να κάνει με το να απαγκιστρωθεί η οικογένεια από το βαρώνο...

Επεξ/σία από DeadOrganPlayer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, naimore είπε

ε και να μην απαγκιστρωθεί , βαρεθηκαμε το ιδιο και το ιδιο, το ειδαμε 3 σεζον, σωνει νταξει,

ποσες πρεπει να το δουμε;

Μέχρι να μείνει έγκυος η Νταρλήν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, DeadOrganPlayer είπε

Δεν έχεις αντιληφθεί το endpoint της σειράς προφανώς...

Καμμία σχέση δεν έχει να κάνει με το να απαγκιστρωθεί η οικογένεια από το βαρώνο...

Συνήθως στις σειρές, περιμένεις εναλλαγές για να έχεις ενδιαφέρον να τη δεις. Αν δεν απαγκιστρωθεί, τότε θα μείνουν μαζί. Αν μείνουν μαζί, είτε από φόβο είτε από συμφέρον ή και τα δύο, τότε δε βλέπω νοήμα να το δω.

Αυτό που περιμένω να δω είναι πώς θα βγουν από το τούνελ. Εκτός και αν ο Μεχικάνο ερωτευτεί τη γυναίκα του Μάρτυ, ο Μεχικάνο σκοτώνει το Μάρτυ και η γυναίκα του Μάρτυ μετά σκοτώνει το Μεχικάνο και γίνεται βαρώνα...Αλλά και πάλι μία από τα ίδια είναι.

Επεξ/σία από Lanike71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα τελείωσα και εγώ τη σειρά. Μου άρεσε αρκετά και ειδικά η 3η σεζόν είναι πολύ ωραία. Μου αρέσει η επένδυση που κάνουν στους χαρακτήρες και ειδικά η κινηματογράφηση της σειράς. Πολύ ωραίο αυτό το μουντό στοιχείο που της έχουν δώσει. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελειως προβλεψιμο το φιναλε της σεζον (αν εχεις δει πολλες σειρες το και καλα cliffhanger το περιμενες απο χιλιομετρα μακρια) και γενικα μια μετρια σεζον αν εξαιρεσεις το προτελευταιο επεισοδιο.

Γενικως η σειρα σε καθε κυκλο αναμασαει το ιδιο κονσεπτ χωρις ιδιαιτερες πρωτοτυπιες. Παρ ολα αυτα βλεπεται ευχαριστα παρα το εξωφρενικο σεναριο ωρες- ωρες (οι του FBI
που και καλα τους παρακολουθουν απο κοντα 3 χρονια ειναι τελειως αχρηστοι), το plot armour των 2 πρωταγωνιστων και τους εκνευριστικους δευτερους χαρακτηρες οπως η Ruth.

Επεξ/σία από thermo-sifounas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...