Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις κοσμοτε σε κινητά


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παρέλαβα κι εγώ από Γερμανό, σφραγισμένο κανονικά. Ήρθε με 45% μπαταρία. Επειδή μάλιστα με χυλοπίτιασε ο Γερμανός της γειτονιάς μου τσίμπησα αυτό από το κατάστημα του Χολαργού. Ευχαριστώ τον Thrylos7 που το επισήμανε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα δυστυχώς μου ήρθε το mate 9 και είχε πρόβλημα.. οπότε επιστράφηκε με DOA και δεν είχαν άλλη συσκευή να μου στείλουν.. Γνωρίζει κανείς κάποιος κάπου να υπάρχει απόθεμα ακόμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω:έχει κρατηθεί για μέλος για καναδυο μερες.

Αν δεν το πάρει θα ενημερώσω εκ νέου.

Σε εμένα πάντως είπαν ότι δεν υπάρχει πουθενά γι'αυτό έπεσε κ από τη σελίδα του γερμανού.στον καθένα λένε αλλά όπως φαίνεται.ζητειστε να το παραγγείλετε να δούμε τι θα πουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα χθες από κατάστημα κοσμοτε στην Περαια Θεσσαλονίκης. Όποιος το ψάχνει και είναι κοντά ας πάρει ένα τηλέφωνο στο κατάστημα κοσμοτε ή Γερμανός της περιοχής.

 

Μου κάνει εντύπωση ότι κανείς δεν αναφέρει για ένα χρόνο επιπλέον εγγύηση, - 5% στο πρώτο σέρβις εκτός εγγύησης και άμεση αντικατάσταση συσκευής για τους 2 πρώτους μήνες. Μόνο εγώ τα πήρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα χθες από κατάστημα κοσμοτε στην Περαια Θεσσαλονίκης. Όποιος το ψάχνει και είναι κοντά ας πάρει ένα τηλέφωνο στο κατάστημα κοσμοτε ή Γερμανός της περιοχής.

 

Μου κάνει εντύπωση ότι κανείς δεν αναφέρει για ένα χρόνο επιπλέον εγγύηση, - 5% στο πρώτο σέρβις εκτός εγγύησης και άμεση αντικατάσταση συσκευής για τους 2 πρώτους μήνες. Μόνο εγώ τα πήρα;

Για ποιο κινητό μιλάς; γιατί κι εγώ μόλις σήμερα παρατήρησα αυτά που αναφέρεις στην απόδειξη από το alcatel που πήρα. Δηλαδή το κινητό έχει 3 χρόνια εγγύηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το huawei mate 9 έχει : 

-3 χρόνια εγγύηση,

-αντικατάσταση οθόνης λόγο θραυσης τους 3 πρώτους μήνες

-αντικατάσταση και όχι επισκευή της συσκευής τους πρώτους 3 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο κινητό μιλάς; γιατί κι εγώ μόλις σήμερα παρατήρησα αυτά που αναφέρεις στην απόδειξη από το alcatel που πήρα. Δηλαδή το κινητό έχει 3 χρόνια εγγύηση;

Για το mate 9.

 

Πως εχει 3 χρονια εγγυηση οταν τ αλλα εχουν 1 και 2;

Ο ένας επιπλέον χρόνος είναι προσφορά της κοσμοτε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει vip εγγύηση 1 χρόνο ακόμα από την huawei

Και την αντικατάσταση οθονης για 3 μήνες

Και την αντικατάσταση για 3 μήνες αυτά είναι της huawei.

Αλλά δίνει και ο Γερμανός σε όλα νομίζω τώρα ένα έτος έξτρα από την εργοστασιακή εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...