Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις κοσμοτε σε κινητά


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι διαθέσιμο παιδιά ακόμη το mate 9.

Όποιος το θέλει ας ενημερώσει.

 

Οι συσκευές 4g ναι στην προσφορά του Γερμανού είχαν έναν χρόνο έξτρα εγγύηση.μεγαλη υπόθεση.

Και 3 μήνες ασφάλεια. Αυτό δεν συμφέρει νομίζω.. καλύτερα να το ασφαλίσει εξαρχής καποιος για ένα χρόνο-την πάτησα κ το ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το ειχαν κ οι δυο αλλα στα καταστηματα.

στη σελιδα το ειχε μονο η κοσμοτε κι ελαχιστα κομματια.μονο απο καμια ακυρωση πετυχαν καποιο σε δευτερο γυρο στη σελιδα.

το θεμα ειναι οτι δεν καταλαβαμε τι διαθεσιμοτητα υπηρχε.εγω το εψαχνα μερες αλλοι δεν το βρηκαν κ αλλοι βρηκαν αρκετα τεμαχια.Σε εμενα ειπαν τυχη βουνο ειχες 5 τεμαχια υπηρχαν σε ολη την Ελλαδα :shock:

ειναι γνωστο το ΟΤΙΝΑΝΑΙ...

υ.γ παντως αν καποιος παρελαβε κ δεν θα το κρατησει προτεινω να το γραψει κι αυτος εδω μπας κ το θελει κανα μελος που το ψαχνει γιατι το κινητο ειναι σφαιρα..ελαφρα την καρδια θα το γυρισω :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επαιρνε η κολλητη μου το δικο μου honor 8 αλλα με εστειλε πηρε το mate 9!κανε φιλους να δεις καλο :P

Δεν προλαβαινω να ψαχτω για δοσιμο του honor.

Φευγω διακοπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα το mate 9 από e shop cosmote σε αριστη συσκευασία το κουτί του κινητού ήταν με το εξωτερικό προσταυτετικό ναυλον που εχει από το εργοστασιο και από κάτω όλες οι ταινίες ασφαλείας κανονικά.Αυτό το αναφέρω σχετικά με τα σχόλια ότι παρέλαβαν ανοιχτά.Πιθανολογώ ότι όσοι παρέλαβαν ανοιχτά πήραν από κατάστημα και όχι από το e Shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ το mate9 σήμερα από Γερμανό σφραγισμένο με τη ζελατίνα μου δώσανε κι επιπλέον 1 χρόνο εγγύηση.

Το κινητό είναι πανέμορφο σε μέγεθος ακριβώς ίδιο με το mi note pro, συμμαζεμένα πολύ για κινητό με οθόνη 5.9.

Πολύ responsive ui με wifi που έχει πολύ καλή εμβέλεια και πιάνει ταχύτητες καλές.

Στα 400 ευρώ, αγορά από Ελλάδα και με 3 χρόνια εγγύηση θεωρώ ότι δεν βρίσκει κανείς κάτι καλύτερο.

Ευχαριστώ τον TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το κινητό είναι εξαιρετικό. Είναι ήδη τρελό bargain στα 495€ με τρία χρόνια εγγύηση, πόσο μάλλον στα 399€ της προσφοράς. Προσωπικά, εξαργύρωσα κι ένα 150άρι που είχα επιστροφή από την κάρτα της Eurobank (τα φύλαγα για PS4, αλλά χαλάλι :P) και έβαλα τα άλλα 250€ σε δόσεις.

 

Έψαχνα εδώ και κανά μήνα phablet 6" με 1080p ανάλυση (γιατί δεν με ενδιαφέρει η παραπάνω ανάλυση και χρειάζομαι περισσότερο την μπαταρία) με stereo ηχεία. Βρίσκω τα S8/S8+ πολύ καγκούρικα με τέτοια οθόνη για τα γούστα μου και αναγκαστικά η μόνη μου επιλογή ήταν το Mate 9 (αν και στον ήχο μου τα χαλάει λίγο, ενιγουέι). Μου έκατσε κουτί η προσφορά τη στιγμή που ήρθε. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό είναι εξαιρετικό. Είναι ήδη τρελό bargain στα 495€ με τρία χρόνια εγγύηση, πόσο μάλλον στα 399€ της προσφοράς. Προσωπικά, εξαργύρωσα κι ένα 150άρι που είχα επιστροφή από την κάρτα της Eurobank (τα φύλαγα για PS4, αλλά χαλάλι :P) και έβαλα τα άλλα 250€ σε δόσεις.

 

Έψαχνα εδώ και κανά μήνα phablet 6" με 1080p ανάλυση (γιατί δεν με ενδιαφέρει η παραπάνω ανάλυση και χρειάζομαι περισσότερο την μπαταρία) με stereo ηχεία. Βρίσκω τα S8/S8+ πολύ καγκούρικα με τέτοια οθόνη για τα γούστα μου και αναγκαστικά η μόνη μου επιλογή ήταν το Mate 9 (αν και στον ήχο μου τα χαλάει λίγο, ενιγουέι). Μου έκατσε κουτί η προσφορά τη στιγμή που ήρθε. :D

Πώς έκανες εξαργυρωση; Στο ΕΛΤΑ δεν σου ηρθε;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Asus τόσο γτπ είναι ρε παιδιά;

 

Είναι το μόνο για το οποίο δεν λέει κανένας τίποτα αν και με βάση τα specs και την τιμή φαίνεται πολύ καλό.

 

Το Asus τόσο γτπ είναι ρε παιδιά;

 

Είναι το μόνο για το οποίο δεν λέει κανένας τίποτα αν και με βάση τα specs και την τιμή φαίνεται πολύ καλό.

Γιατί να δώσεις τόσα λεφτά σε ένα κινητό με αμφιβόλου διάρκειας support μη δημοφιλές με ότι αυτό συνεπάγεται (δυσκολία να βρεις αξεσουάρ η ανταλλακτικα).

Επιπλέον απαράδεκτα μικρή μπαταρία φυσικά μη σποσπωμενη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...