Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις κοσμοτε σε κινητά


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα και εγω σε καταστημα Γερμανος και δεν μπορουσαν να δουν την προσφορα. Μαλιστα μου εδειξε και τα χαρτια με τις προσφορες που του εχει δωσει η εταιρεια. Επειδη επεμεινα και ειμαστε γνωστοι, εκανε την διαδικασια να μου κοψει αποδειξη με καποιο τροπο και τσουπ εμφανιστηκε μια εκπτωση 300 ευρω.  Οποτε υπαρχει και εκει η προσφορα, απλα δεν τους εχουν ενημερωσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηγα και εγω σε καταστημα Γερμανος και δεν μπορουσαν να δουν την προσφορα. Μαλιστα μου εδειξε και τα χαρτια με τις προσφορες που του εχει δωσει η εταιρεια. Επειδη επεμεινα και ειμαστε γνωστοι, εκανε την διαδικασια να μου κοψει αποδειξη με καποιο τροπο και τσουπ εμφανιστηκε μια εκπτωση 300 ευρω.  Οποτε υπαρχει και εκει η προσφορα, απλα δεν τους εχουν ενημερωσει....

 

Πηγα χτες σε Γερμανο (μαλιστα συγκεκριμενα αυτον στη λεοφωρο Βεϊκου) και ρωτησα για το Mate9 πιο πολυ απο απορια.

Ψαξαμε μαζι με την κοπελα το PDF που τους εχουν στειλει για τα summer sales και υπηρχε κανονικα το κινητο στα 399ε με αναγραφομενη εκπτωση 43%. Μαλλιστα εγραφε ξεκαθαρα και οτι ολες οι εκπτωσεις ισχυουν εως 31/8.

 

Απλα ειναι θεμα διαθεσιμοτητας...το συγκεκριμενο μαγαζι δεν ειχε κομματι, και τσεκαρε και φυσικα ουτε στην αποθηκη υπαρχει. Ως γνωστον τα μαγαζια του ομιλου δε μπορουν να δουν τι αποθεμα εχουν τα υπολοιπα καταστηματα, οποτε αν καποιος ψαξει πολυ, μπορει να βρει καποιο κομματι σε καποιο μαγαζι, και εκει οτι και να λενε, οταν παει να τιμολογιθει θα τους βγει στα 399

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως για να βρω που υπάρχει το alcatel που αγόρασα, πήρα τηλέφωνο στο 2108006000 και ρώτησα σε ποια καταστήματα υπάρχει διαθέσιμο το κινητό που με ενδιέφερε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα στην Cosmote Κορυδαλλού (Πλατεία Ελευθερίας) υπήρχε ένα τελευταίο Mate 9, το οποίο και τσίμπησα.


Στον Γερμανό μου είπαν ότι υπάρχει διαθέσιμο για παραγγελία (1-2 εργάσιμες) στην ίδια τιμή (€ 399) και έως 36 δόσεις.


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πέτυχα στη τύχη διαθέσιμο, έχε το νου σου να μπαίνεις ανά τακτά διαστήματα στο site της cosmote βγάζουν μερικά κομμάτια αλλά εξαφανιζονταιται αμεσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site δεν ήταν διαθέσιμο, πως το παργγγειλες φιλαράκο;

Παρήγγειλε το σε κατάστημα germanos θα σου το φέρουν. Στα 400 με 3 χρόνια εγγύηση ότι καλύτερο μπορεί να πάρει κανείς αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο που σου δίνει 1 χρονο επιπλέον αξίζει τα λεφτά του.

Οσο για τη σαμσουνγκ και το s8, απόψεις είναι αυτές. Θεωρώ την αναλογία 18.5:9 μια γελοιότητα και τις οθόνες edge μια ανούσια καγκουρια.

Επιπλέον, προσωπικα δεν έχω κρατήσει ποτέ σαμσουνγκ πάνω από 2 μηνες χωρίς να ρουταρω για να απαλλαγώ από τους τόνους σκουπιδιών που έχουν για εφαρμογές. Μόνο έτσι ευχαριστιεμαι μια συσκευή σαμσουνγκ, φυσικά με τίμημα να πάει περίπατο η εγγυηση.

Αντιθέτως με το mate9 δεν υπάρχει η ανάγκη να γίνει αυτό, ούτε σκουπίδια ούτε battery drain ούτε interface lags. Ολα λειτουργούν όπως πρέπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως για να βρω που υπάρχει το alcatel που αγόρασα, πήρα τηλέφωνο στο 2108006000 και ρώτησα σε ποια καταστήματα υπάρχει διαθέσιμο το κινητό που με ενδιέφερε.

Υπάρχει περίπτωση να ξέρεις κανένα κατάστημα;

Παρακολουθώ τη σελίδα καθημερινά μπας και βγει κανένα από επιστροφή αλλά δεν το έχω πετυχει διαθέσιμο...

Θα πάρω και στο τηλέφωνο που έδωσες αυριο.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να ξέρεις κανένα κατάστημα;

Παρακολουθώ τη σελίδα καθημερινά μπας και βγει κανένα από επιστροφή αλλά δεν το έχω πετυχει διαθέσιμο...

Θα πάρω και στο τηλέφωνο που έδωσες αυριο.

 

Ευχαριστώ

Αν ενδιαφέρεσαι για το alcatel επειδή ξαναπηρα επειδή ήθελα και ένα δεύτερο, μου είπαν ότι δεν υπήρχε κάπου. Τουλάχιστον σε νομό Αττικής και Ιωαννίνων που ρώτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρεσαι για το alcatel επειδή ξαναπηρα επειδή ήθελα και ένα δεύτερο, μου είπαν ότι δεν υπήρχε κάπου. Τουλάχιστον σε νομό Αττικής και Ιωαννίνων που ρώτησα.

ναι για το αλκατελ ενδιαφερομαι.

δεν κανουν αποστολη στη κοσμοτε?

ειχα ρωτησει και στη σελιδα τους στο τσατ πριν 10 μερες περιπου και μου ειχε πει πως δεν ειναι διαθεσιμο (αντι να μου δωσει τον αριθμο που καλεσες εσυ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...