Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις κοσμοτε σε κινητά


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Στο site Γερμανός, η τιμή 699ευρω

Που το είδατε 399 ευρώ?

 

 

Επιβεβαιώνω ότι ισχύει η τιμή και σε φυσικά καταστήματα Γερμανός. Έβαλα σήμερα παραγγελία και θα παραλάβω τη Δευτέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζεις τι παιζει απο support και αναβαθμισεις;

Τώρα είμαι με Mate 8, η προηγούμενη μου συσκευή όμως ήταν το Asus ZenFone 2 (και τα δύο όπως θα διαπιστώσεις full active για δικούς μου λόγους).

Η Asus έκανε διαρκώς αναβαθμίσεις στις επιμέρους εφαρμογές της με πολλές παραμετροποιήσεις, αναγνωρίζω όμως ότι υπήρξε σημαντική αργοπορία στις μεγάλες αναβαθμίσεις λειτουργικού. Προσωπικά ήμουν ευχαριστημένος με μόνη εξαίρεση την μπαταρία.

Το service επίσης καλό με δωρεάν παραλαβή και άμεση επικοινωνία.

Σίγουρα δεν είναι Huawei αλλά θεωρώ ότι στα 330€ με αυτό το hardware για Ελληνική συσκευή είναι μια καλή επιλογή, περί ορέξεως βέβαια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω πηρα 2 3 τηλ μου ειπανε δεν υπαρχει η τιμη 399 πουθενα...παρελαβε κανεις κανενα mate 9??

Πού πήρες;

 

 

Υπάρχει περίπτωση με καποιο firm να γίνεται 2καρτο; Να βάζεις την δεύτερη στην sd ;

Όχι.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το κινητό ήρθε, είναι μονόκαρτο. Θα το κρατήσω, έμεινα κατενθουασμένος! Εν τω μεταξύ μου βγήκε 250 ευρώ.. (-100 το G3, -50 ένα 50άρικο "ξεχασμένο") :-) .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το κινητό ήρθε, είναι μονόκαρτο. Θα το κρατήσω, έμεινα κατενθουασμένος! Εν τω μεταξύ μου βγήκε 250 ευρώ.. (-100 το G3, -50 ένα 50άρικο "ξεχασμένο") :-) .

χαχα!

ωραια λογικη!

καλοριζικο!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το κινητό ήρθε, είναι μονόκαρτο. Θα το κρατήσω, έμεινα κατενθουασμένος! Εν τω μεταξύ μου βγήκε 250 ευρώ.. (-100 το G3, -50 ένα 50άρικο "ξεχασμένο") :-) .

Αν πήρες και τα 250 δανεικά (&αγύριστα), τότε σου ήρθε τζάμπα....χαχα
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα που δεν εχει αναφερθει νωριτερα αυτο που θα αναφερω εγω τωρα, το ειδα εντελως συμπτωματικα γιατι δεν με αφορα ουτε καποιο απο τα κινητα του θεματος ουτε και το συγκεκριμενο μπονους αλλά:

Με το Go4More της Εθνικης τραπεζας ετρεχε/τρεχει προσφορα συλλογης ποντων απο cosmote-Germanos μεχρι 5 Αυγουστου με 40 ποντους ανα 1 ευρω αγορων στην αλυσιδα. Το οποιο σημαινει (ελαχιστα στρογγυλεμενα) για το Mate 9 οποιος συμμετεχει στο προγραμμα συλλεγει 16.000 ποντους, οι οποιοι εξαργυρωνονται (ενδεχομενως επι τοπου, οπως ειπα δε με αφορα, δεν το γνωριζω) για 40 ευρω (40 ευρω "αξιζουν" οι 16000 ποντοι σε εξαργυρωση και σε ολες τις αλλες επιχειρησεις του προγραμματος βεβαια).

Το οποιο με τη σειρα του σημαινει οτι η τιμη του Mate 9 ηταν εν δυναμει 359,10 ευρω, του Asus καπου 296,10 ευρω κ.ο.κ.

Η εξαργυρωση στο προγραμμα ειναι de facto (δε ξερω αν παιζουν προσφορες εξαργυρωσης ανα διαστηματα) 400 ποντοι για 1€, αρα με την συλλογη 40 ποντων ανα 1€ αγορας ειναι ακριβως 10% εκπτωση.

Εντελως προσωπικη επιλογη τωρα, παροτι που και εμενα το Asus με την 50% παραπανω Ram σε σχεση με το S8 (!!) και την καλη σχετικα καμερουλα του μου κινησε την περιεργεια και βλεπω να ειναι ακομα διαθεσιμο, δεν θα παρω κατι, ουτε και σε αυτην την τιμη....

 

Εστω και τωρα παντως αν προλαβαινει κανενας ενδιαφερομενος να το εκμεταλλευτει

(μα ρε παιδια, σας εχω "αφησει" λιγο καιρο τωρα και 'χαλασατε', ειπαμε οταν 'κυνηγαμε' προσφορες τις 'κυνηγαμε' να τις ξεζουμιξουμε :) :) )

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...