Προς το περιεχόμενο

OTE TV Full pack 22 ευρω [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κύριε Γιάννη γίνεται σε pc η laptop έχει και οδηγίες στο site της cosmote.

 

Και με τα δυο γινεται με συνδεση adsl ή vdsl .Εγω εχω vdsl 50αρα

 

Αν έχουμε όμως wind σταθερή γίνεται;;;

 

Καμμια σχεση ..

 

Μπαινουμε και συνδεομαστε με τα στοιχεια το go εδω , κατεβαζουμε τον player OTETV και αυτο ηταν.

 

Αλλαγη συσκευης γινεται μια φορα καθε 30 ημερες .

 

Κατι ακομα...Το κινητο που συνδεεται με το go ναι μεν πρεπει να εχει συνδεση cosmote αλλα δεν ειναι υποχρεωτικο να ειναι στο ιδιο ΑΦΜ .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η προσφορά που υπάρχει στο site της cosmote με 19.99 το sports pack, είναι μόνο για συνδρομητές cosmote ή για όλους? Γιατί μου φαίνεται πιο πολύ συμφέρει να κάνω νέα σύνδεση πάρα να ανανεώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά που υπάρχει στο site της cosmote με 19.99 το sports pack, είναι μόνο για συνδρομητές cosmote ή για όλους? Γιατί μου φαίνεται πιο πολύ συμφέρει να κάνω νέα σύνδεση πάρα να ανανεώσω.

Πολλά δεν είναι 19.99; το φουλ το δίνει 25.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ότι θέλεις.

 

Εσι....Ο γιος μου watchup εχει και δεν ειναι και στο δικο μου ΑΦΜ που ειναι η ΟΤΕΤV

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά δεν είναι 19.99; το φουλ το δίνει 25.

Σε εμένα που έληξε 22/08 το συμβόλαιο και είχα το φουλ με 22 ευρώ, μου έδωσαν τιμή 28.90. Δεν πρόκειται να τους δώσω ευρώ παραπάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα που έληξε 22/08 το συμβόλαιο και είχα το φουλ με 22 ευρώ, μου έδωσαν τιμή 28.90. Δεν πρόκειται να τους δώσω ευρώ παραπάνω.

 

Μετά την λήξη του συμβολαίου σου η τίμη αναπροσαρμόζεται στην τρέχουσα εκείνη την περίοδο , εφόσον δεν ανανεώσεις σε κάποια προσφορά ή σε τιμή που θα δεχτείς απο το τμήμα προσφορών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη και μενα ληγει τωρα τον Σεπτεμβριο θα τους παρω ενα τηλεφωνο. 

Απλα δεν μπορω να καταλαβω την λογικη τους.. 

 

Πχ τωρα αν δεν μου δωσουν 25€ για το φουλ πακετο με συμφερει να το κοψω και αμεσως να κανω αιτηση για σαν "νεος" πελατης και οχι σαν υφισταμενος. Με δωρεαν αποκωδικοποιητη, πιατο και εγκατασταση..

Δηλαδη ποιος ο λογος να μπαινει ο καθενας σε ολη αυτη την διαδικασια; Ας δινουν αυτη την αρχη στους υφισταμενους που ληγει την τρεχουσα προσφορα και οχι την τιμη καταλογου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη και μενα ληγει τωρα τον Σεπτεμβριο θα τους παρω ενα τηλεφωνο. 

Απλα δεν μπορω να καταλαβω την λογικη τους.. 

 

Πχ τωρα αν δεν μου δωσουν 25€ για το φουλ πακετο με συμφερει να το κοψω και αμεσως να κανω αιτηση για σαν "νεος" πελατης και οχι σαν υφισταμενος. Με δωρεαν αποκωδικοποιητη, πιατο και εγκατασταση..

Δηλαδη ποιος ο λογος να μπαινει ο καθενας σε ολη αυτη την διαδικασια; Ας δινουν αυτη την αρχη στους υφισταμενους που ληγει την τρεχουσα προσφορα και οχι την τιμη καταλογου..

μαρκετινγκ. προσπαθούν να παρουν νεους πελατες. εαν ο πελατης σε εναν χρονο δεν θυμηθει να το κοψει ή να ζητήσει νέα προσφορά, ανανεώνεται αυτόματα στην τιμή που το πουλάει ο πάροχος. η εταιρεία βγαίνει κερδισμένη. εάν εσύ θέλεις να το κόψεις, πρέπει να τους ενημερώσεις, να τους επιστρέψεις όλον τον εξοπλισμό (γιατί αλλιώς θα χρεωθείς) και μετά να κάνεις ξανά σύνδεση. το κέρδος τους είναι από όσους πελάτες δεν θα μπουν στην διαδικασία αυτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομιζω οτι εχει ξεφυγει παρα τις παραινεσεις μου αρκετες φορες το θεμα οπως ειναι και λιγο αναμενομενο λογω αποριων και "προβληματων". Περα ολων δεν εχει και κατι να προσφερει, δεν βλεπω καποιον λογο δηλαδη να στεκεται συνεχως ψηλα μια πρωην προσφορα που ειναι ληγμενη εδω και 20 μερες και απλα "σπαμαρει" την ενοτητα.

 

Ετσι, το κλειδωνω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...