Προς το περιεχόμενο

Η Disney δημιουργεί τη δική της streaming υπηρεσία, αφήνοντας πίσω της το Neftlix


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ενα εχω να πω, 4tb στο cloud μου και καθε εβδομαδα ανεβενει το κοντερ, και το καλυτερο, μετα απο χρονια θα τα εχω ακομα, δεν θα φοβαμαι μην τυχον και αποφασισουν να τ ριξουν οπως αποχωρουν συνεχεια σειρες. Οταν με το καλο θα πεσουν οι τιμες στους σκληρους παιρνεις και ενα εξωτερικο καμια 10 - 20tb και εισαι κυριος

Δεν θα το λεγες και φθηνο το cloud παντως.

Ενεργοποιηση του WebDAV (ssl) στο PC, οπτικη ινα, wake on LAN, σεταρισμα Kodi σε iPad, laptop (γενικα παντου) κι εχω το κινηματογραφικο μου υλικο παντου.

Κι ασε την Disney να τραγουδαει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ενα εχω να πω, 4tb στο cloud μου και καθε εβδομαδα ανεβενει το κοντερ, και το καλυτερο, μετα απο χρονια θα τα εχω ακομα, δεν θα φοβαμαι μην τυχον και αποφασισουν να τ ριξουν οπως αποχωρουν συνεχεια σειρες. Οταν με το καλο θα πεσουν οι τιμες στους σκληρους παιρνεις και ενα εξωτερικο καμια 10 - 20tb και εισαι κυριος

Ποια υπηρεσία δίνει τόσο χώρο στο cloud...και με ποια τιμή φυσικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το λεγες και φθηνο το cloud παντως.

Ενεργοποιηση του WebDAV (ssl) στο PC, οπτικη ινα, wake on LAN, σεταρισμα Kodi σε iPad, laptop (γενικα παντου) κι εχω το κινηματογραφικο μου υλικο παντου.

Κι ασε την Disney να τραγουδαει.

 

5 € το χρονο απεριοριστο xωρο (ειναι προσφορα) ή πας αλλου με 100€ lifetime παλι απεριοριστο χωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θα πρέπει να γίνεις πρεζάκιας του κάθε ενός. Το να μην τρελένεσαι με όλη αυτή την εικονική πραγματικότητα δεν παίζει;

Oχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 € το χρονο απεριοριστο xωρο (ειναι προσφορα) ή πας αλλου με 100€ lifetime παλι απεριοριστο χωρο

5 το χρονο ειναι τζαμπα πραγμα. Σε ποια υπηρεσια ειναι η προσφορα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 το χρονο ειναι τζαμπα πραγμα. Σε ποια υπηρεσια ειναι η προσφορα? 

Δες πρωτα το 1fichier.com που το εχει 100€ για ολη σου τη ζωη και 10 χρονο. Το αλλο με τα 5€ ειναι καλο και εκεινο αλλα για πληροφοριες αν θες pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το λεγες και φθηνο το cloud παντως.

Ενεργοποιηση του WebDAV (ssl) στο PC, οπτικη ινα, wake on LAN, σεταρισμα Kodi σε iPad, laptop (γενικα παντου) κι εχω το κινηματογραφικο μου υλικο παντου.

Κι ασε την Disney να τραγουδαει.

 

Κάτι παρόμοιο αλλα με plex. Με βολευει πολύ περισσότερο για αναπαραγωγή σε πολλαπλες συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...