Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με γείτονες


Mina2017

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, γιατί προφανώς η Ελλάδα δεν υπήρχε πριν.

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Η Ελλάδα που ζούσε εις βάρος των άλλων ασφαλώς και υπήρχε, γιαυτό φτάσαμε στο 2015. Κάπου εκεί το νομιμοποιησαμε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να καταλήξω οτι χρειάζεται υπομονη και ψυχραιμία το καλοκαιρι σε μικρές πόλεις που μαζεύετε αρκετός κοσμος και αυτοκίνητα.Τωρα λιγο θόρυβος παραπανω,εαν ενα αυτοκίνητο μπήκε σε λαθος Πάρκιν-πυλωτή ειναι το τελευταίο που μας απασχολεί.

Εσυ ελεγες κατι για ωτασπιδες πριν,η κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, και εσύ δεν κατάλαβες πως και εμείς τρολάρουμε?

 

Μπα η ίδια βαρετή κασέτα που επαναλαμβάνεται σε κάθε νήμα είναι και δεν θα το έλεγα τρολάρισμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε και να τρολαρει δεν είναι εκτός πραγματικότητας. Οι γείτονες οφείλουν να προσαρμόζονται στη φασαρία κι όχι οι φοιτητες-πιτσιρικάδες στο αντίθετο! Ακούς εκεί οι μλκς οι γείτονες θα θέλουν να κοιμηθούν πριν να πάνε για δουλειά οι φλώροι! Αντί να πουνε μπράβο τα παιδιά πανε ΚΟΝΤΡΑ στη κρίση, γλεντωντας το στο σπίτι!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι προσαρμόστηκαν.Για 2 μηνες καλοκαιρι θα ζήσουν οπως θελω εγω,και μετα για 10 στο ησυχαστήριο τους.Δεν γινεται αλλιως.

το να κανεις φασαρια σε ωρες που ειναι κοινης ησυχιας, οπως χαραματα, ειναι παρανομο και μπορουν να καλεσουν την αστυνομια. αν δεν το εχουν κανει, ειναι κορόιδα. η ανοχη σε αντικοινωνικες συμπεριφορες μεγεθυνει τα προβληματα και οταν οι μαγκες δεν παιρνουν απο λογια, πρεπει να ζητειται απο τους υπολοιπους η συνδρομη των αρμοδιων αρχων. ο σεβασβος στους κανονες πρεπει να ειναι απαιτηση κι οχι παρακληση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ερχονται παρέες τους ενοχλούν τα αυτοκίνητα,αλλα καπου πρεπει να παρκάρουν.Τρωμε,ψήνουμε,πινουμε,ακούμε μουσική κτλ μεχρι το πρωί.Πρεπει δηλαδη να τους πω να μην φωναζουν η να τους φέρω απο τα χαράματα.

 

Αν είναι ζωάδια που πρέπει να τους πει κάποιος άλλος να χαμηλώσουν τους τόνους από τις ~23:00 και μετά, τι να σου πω, τα συγχαρητήριά μου.

 

2 μηνες ειναι το καλοκαιρι.υπομονη θελει.Αλλα το θεμα δεν ειμαι εγω,γιατι εχουν προσαρμοστεί πλεον οι γείτονες.

 

Στην Ελλάδα το καλοκαίρι 2 μήνες δεν είναι, ειδικά όταν μιλάμε για μαζευτικές και ψησιματικές, μιλάμε για Μάη έως Οκτώβρη τουλάχιστον, δηλαδή εύκολα 5 μήνες.

 

Αλλα το θεμα δεν ειμαι εγω,γιατι εχουν προσαρμοστεί πλεον οι γείτονες.

 

Καταριώντας την οικογένειά σου. Fair enough.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ερχονται παρέες τους ενοχλούν τα αυτοκίνητα,αλλα καπου πρεπει να παρκάρουν.Τρωμε,ψήνουμε,πινουμε,ακούμε μουσική κτλ μεχρι το πρωί.Πρεπει δηλαδη να τους πω να μην φωναζουν η να τους φέρω απο τα χαράματα.2 μηνες ειναι το καλοκαιρι.υπομονη θελει.Αλλα το θεμα δεν ειμαι εγω,γιατι εχουν προσαρμοστεί πλεον οι γείτονες.

Εσυ δεν εισαι που λεγες οτι βρηκες το νοημα της ζωης οταν παντρευτηκες και τωρα εχεις την οικογενεια εχεις και τις γκομενιτσες να τριγυρνας; Τελικα δεν μπορω να καταλαβω,εισαι απλα τρολλ ή οντως τοσο μακακας;  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι προσαρμόστηκαν.Για 2 μηνες καλοκαιρι θα ζήσουν οπως θελω εγω,και μετα για 10 στο ησυχαστήριο τους.Δεν γινεται αλλιως.

Ή απλώς ακολουθούν το νόμο όπως πρέπει να κάνει κάθε σωστός πολίτης και παίρνουν την αστυνομία για να συμμαζέψουν εσένα και τα κλαρίνα σου ή ό,τι άλλο ακούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι δεν εχει νοημα να απαντατε στο παιδι,εχει πολλα θεματα.

Εγω θα τον χορτασω reports παντως οπου χρειαζεται,γιατι μας τρωει το bandwidth ο τυπος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι που πάτε ρε δε θα μας αφήσετε ούτε έναν στο φόρουμ.

 

Άσχετο, ιδέα για τηλεπαιχνίδι: γλέντι κολλητών με Αποστόλη και vairass σε ώρα κοινής ησυχίας και οι συμμετέχοντες προσπαθούν να τους μαζέψουν. Όσο περνάει η ώρα φουντώνει το κέφι αλλά ανεβαίνει και το κασέ. Αν μέχρι τις 3 δεν έχουν κερδίσει οι παίκτες πάμε σε sudden death και εμφανίζεται στο πάρτι Σπαλιάρας μαζί με θαυμαστές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπάμε τρολ, αγαπαμε γαμιαδες ελληναρες, αγαπαμε ινσομνια που τους δινει την ευκαιρια να ακουστουν!

 

Highlighted Comment + Pinned. 

 

Το μόνο που ξέχασες είναι το "Φωνακλάδες" Κάτσε να βγω τώρα να μιλήσω στα 110 dB με το γείτονα που το μπαλκόνι που βρίσκεται 50 μέτρα από το δικό μου! Καιρό είχαμε να τα πούμε και πρέπει να ακούσει ΟΛΗ η γειτονιά την εξαιρετικά ενδιαφέρουσα συζήτησή μας! Εγώ άκουγα τις δικές τους χθες το βράδυ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...