Προς το περιεχόμενο

What's Up (Cosmote) σταθμοί Μετρό: 1500 προς όλους και 2,6GB internet με 10 ευρώ/μηνα


BritGreek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιοι τα πουλάνε στο facebook σε σελίδες αγγελιών από 25 έως 50 ευρώ, εγώ πήρα στα 25, αν καλέσει κάποιος στο 13888 που απευθεινετε; σε κάποιο συγκεκριμένο τμήμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάποιοι τα πουλάνε στο facebook σε σελίδες αγγελιών από 25 έως 50 ευρώ, εγώ πήρα στα 25, αν καλέσει κάποιος στο 13888 που απευθεινετε; σε κάποιο συγκεκριμένο τμήμα;

 

Δεν έχω ιδέα για το 13888. Ίσως όμως γι' αυτό ήταν μπροστά μας τύπος που αγόρασε 10 sim μαζί. Ο πωλητής έλεγε ότι μεταβιβάζονται κανονικά. Στην ουσία υπογράφεις μια υπεύθυνη δήλωση ότι μεταβιβάζεται η γραμμή σε σένα. Πρέπει να χρεώνονται οι πωλητές τις γραμμές και μετά με την υπεύθυνη δήλωση να τις μεταβιβάζουν.

αν δει καποιος να μποιραζουν σε καποιο μετρο ή καπου αλλου ας ενημερωσει μπας και προλαβω να παω.

ευχαριστω.

 

Εκτός από αυτές τις ημέρες, καθημερινά υπάρχουν πωλητές στην Ομόνοια και στο Σύνταγμα. Να προτιμήσεις το Σύνταγμα. Στην Ομόνοια είναι μέχρι τις 9 το βράδυ, Δευτέρα-Παρασκευή εδώ και μήνες. Τα πακέτα που πουλάνε είναι promo από το 2016 και το γράφουν πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσφορά. Εδώ και τρία χρόνια τη δίνει η wind. Άργησαν λίγο

 

Ναι αλλά what's up έχουν σχεδόν όλοι, ενώ η wind υστερεί πάρα πολύ σε σήμα, τουλάχιστον στη δική μου εμπειρία χρήσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά what's up έχουν σχεδόν όλοι, ενώ η wind υστερεί πάρα πολύ σε σήμα, τουλάχιστον στη δική μου εμπειρία χρήσης.

αστο πλεον σε σημα η wind ειναι η κορυφη ,4g σε καλες ταχυτητες σχεδον παντου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστο πλεον σε σημα η wind ειναι η κορυφη ,4g σε καλες ταχυτητες σχεδον παντου 

 

Για σένα. Ας γράψουν και άλλοι να δούμε εμπειρίες. Ενημερωτικά, έχω και τις τρεις εταιρείες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσφορά. Εδώ και τρία χρόνια τη δίνει η wind. Άργησαν λίγο

Υστερεί η wind και στα εξής: α. Το πακετο wind με τα 10 eu διαρκεί μονο 25 μέρες ενώ του whatsup ενα μηνα. β. Η ταχύτητα upload του 4g της wind κινείται στο 25% της αντίστοιχης του whatsup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει καποιος φοιτητης αν φοιτητικο μπορει να κανει και υπαρχων νουμερο?

 

Δεν μιλω  για αυτα τα προμοσιον, μιλαω για τα κανονικα φοιτητικα. Περιμενω απο ΕΑΠ για να κανω φοιτητικο ενα υπαρχων νουμερο. Αν δεν γινεται θα κλεισω κανα τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος από βδομάδα βρει και πάρει για τον εαυτό του, να σκεφτεί και τους υπόλοιπους και να πάρει και το τηλέφωνο του πωλητή ώστε να μπορέσουμε να επικοινωνήσουμε κι εμείς που είμαστε επαρχία.

 

(Βέβαια δεν θα βάλει το τηλέφωνο εδώ μέσα, απαγορεύεται από τους κανόνες. Θα πει έχω το τηλέφωνο και όποιος το θέλει θα επικοινωνήσει μαζί του με προσωπικό μήνυμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...