Προς το περιεχόμενο

Σκληρός δίσκος Seagate 2,5 1tb για PlayStation(?) 28,90 + 3,60 μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν έχετε δίκιο. Είμαι παλιό μέλος από το 2006, αλλά δεν είμαι ενεργός καθόλου στο forum. Λογικό να υπάρχει δυσπιστία σε αυτό που είπα. Για αυτό τον λόγο βάζω και την απόδειξη από την παραλαβή.

Απλώς ο matrixxx λέει να πούμε αν έχουμε παραλάβει ή όχι.

 

Ωραιος και σορρυ που το αναφερα αλλα ξερουμε ολοι πως οι περισσοτεροι απο οσους εχουν καταστηματα εχουν και λογαριασμους (εστω απο καποτε) στο Insomnia οποτε δεν θα ηταν δυσκολο να πει καποιος οτι παρελαβε.

Απο εκει και περα και παλι οπως αναφερα και πιο πριν αυτα τα περι δεν υπηρχε στοκ ειναι κοροιδιες, απλα προφανως εδωσαν 2-3-4 κομματια για να μπορεσουν να το πουν αυτο (καθολου στοκ ουτε καν στο μαγαζι απο κομματι νουμερο 1 δεν επαιζε να μην υπαρχει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

   Από info-world παρέλαβε κανείς; Οι τηλ. γραμμές τους δεν λειτουργούν από χθες..

 

Νεώτερα: Αγαπητέ κ. ......

 

Αντιμετωπίζουμε κάποια τεχνικά προβλήματα αυτές τις μέρες στο τηλεφωνικό κέντρο, γι' αυτό δεν μπορέσατε να επικοινωνήσετε μαζί μας. Σχετικά με την παραγγελία σας, το προϊόν δεν είναι σε διαθεσιμότητα μετά από λάθος ανάρτηση στη σελίδα μας κατευθείαν από τη λίστα προϊόντων του προμηθευτή μας. Δεν προλάβαμε να το κατεβάσουμε άμεσα λογά του ότι τα κατάστημα παρέμεινε κλειστό για το διάστημα 14/8 - 20/8. Προσπαθήσαμε να επικοινωνήσαμε μαζί σας για να σας ενημερώσουμε.....

Επεξ/σία από dimigar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι ψάχνετε τώρα. Είχαν 3-6 δίσκους, έχουν ένα σύστημα χύμα και λαβαν πολλές παραγγελίες. Ότι ώρα και να έκαναν όσοι παρέλαβαν πλέον δεν υπάρχουν αλλοι δίσκοι. Τέλος.

 

 

Το edt απάντησε ότι έλεγε διαθεσιμότητα 1-3 ημέρες. Για αυτούς σημαίνει "εάν με συμφαιρει θα βρω το προιον, εάν βαριέμαι η δεν θέλω σε κρεμάω" η πολυετή εμπειρία φωνάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Από info-world παρέλαβε κανείς; Οι τηλ. γραμμές τους δεν λειτουργούν από χθες..

 

Έχουν αναφερθεί άκυρα, ένα ακομα το δικό μου (αρκετά αργά ψήθηκα να δοκιμάσω)

Δεν νομίζω να παρέλαβε κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...