Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi Note 5A με 5,5 ιντσών οθόνη και οκταπύρηνο επεξεργαστή από €89


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

τα παντα ειναι θεμα τιμης

πολλη καλη τιμη για ενα κινητο για καθημερινη χρηση 

δηλαδη για τη χρηση που κανει το 99,9999999999999% ειτε εχουν ενα απλο -πολυ φτηνο- κινητο ή το ακριβοτερο απο τα ακριβα σουπερ κινητα...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω το iphone7 εχει HD οθονη και μπαταρια 1960mah και οτα βγηκε εκανε 700 και,ευρ

 

ασχετο με το θεμα μας....!!!  αλλο το iOS (το πληρωνεις ΚΑΙ αυτο)  και αλλο το FREE Android.  

 

οποτε αν θες να κανεις συγκριση, καν' την με ANDROID κινητα...!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω το iphone7 εχει HD οθονη και μπαταρια 1960mah και οτα βγηκε εκανε 700 και,ευρ

Ναι, σωστα τα λες.

Αυτη ειναι η μιση αληθεια ομως.

 

Η αλλη μιση αληθεια ειναι ποσο κραταει η μπαταρια σε ενα iPhone κι οχι ποσο μεγαλη την εχει.

 

Το iphone 6S που δουλευω 1 χρονο τωρα (και με μικροτερη μπαταρια απο αυτη του 7) ευκολα βγαζει παραπανω ωρες απο ενα τυπικο Xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά η απορία μου τόσα χρόνια είναι γιατί στα περισσότερα κινητά με πλήκτρα εκτός οθόνης, δεν είναι φωτιζόμενα. Εγώ δεν πρόκειται να αγοράσω ποτέ κάτι τέτοιο. Χίλιες φορές να τα βάλουν μέσα στην οθόνη παρά αυτή η γυφτια που είναι και απίστευτα άβολο στο σκοτάδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, σωστα τα λες.

Αυτη ειναι η μιση αληθεια ομως.

 

Η αλλη μιση αληθεια ειναι ποσο κραταει η μπαταρια σε ενα iPhone κι οχι ποσο μεγαλη την εχει.

 

Το iphone 6S που δουλευω 1 χρονο τωρα (και με μικροτερη μπαταρια απο αυτη του 7) ευκολα βγαζει παραπανω ωρες απο ενα τυπικο Xiaomi.

Καλά αυτό μν το λες "τυπικό*γτ το redmi note 4x σε διάρκεια μπαταρίας ρίχνει στα αυτιά στα iphone και τεσταρισμενο όχι με λόγια του αερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδής έχω ένα λίγο παλιότερο κινητό να βρίσκετε,της ίδιας τιμής από zte,και φτάνει στο σημείο να δυσκολεύεσαι να δώσεις ακόμη και το pin.... ΜΑΚΡΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδής έχω ένα λίγο παλιότερο κινητό να βρίσκετε,της ίδιας τιμής από zte,και φτάνει στο σημείο να δυσκολεύεσαι να δώσεις ακόμη και το pin.... ΜΑΚΡΙΑ

Πίστεψέ με δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με τα entry level της ΖΤΕ εκείνης της εποχής. Πρόσφατα πήρα για δώρο το Redmi 4x με τα 3GB RAM (32GB storage) με τον 435 κι η συσκευή απλά πετάει στην καθημερινή χρήση (ελέω 720p οθόνης βέβαια). Για να μην αναφέρω για την 4100mAh μπαταρία που με 5άρα οθόνη βγάζεις 3ήμερο άνετα με casual χρήση.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις πιάσει στα χέρια σου το Redmi 3S(435),το εχω παράλληλα με το Redmi 4S(625),δεν υπάρχει καμιά απολύτως διάφορα σε heavy multi tasking,πάει σφαίρα!

Το 3s τον Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο οτι υπαρχει κοσμος, έχοντας στις τσεπες του πιθανοτατα iphone 7S Plus και Galaxy S8, που κατακρινει αδιακριτα τη συγκεκριμενη πρόταση της Xiaomi, που αποτελει κάτι παραπανω απο value for money επιλογη, ΜΕ ΞΕΠΕΡΝΑ. Η μωρία παραμένει αήττητος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...