Προς το περιεχόμενο

Κληση απο Δημοτικη αστυνμια και αναζητηση σε taxis


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοτε γιατι ο TS λεει οτι την ειδε στο taxis?

 

 

Ειπα οτι ειδα ταυτοτητα πληρωμης που ειχε εκδοθει για μενα απο ΔΟΥ Ν.Ιωνιας και αφου δεν ανηκω σε αυτη , ουε ειχα καποια αλλη παραβαση που την αφορουσε εβγαλα το συμπερασμα οτι ειναι απο την Δημοτικη αστυνομια του Δημου και αξιωσε το ποσο μεσω της ΔΟΥ που ανηκει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ειπα οτι ειδα ταυτοτητα πληρωμης που ειχε εκδοθει για μενα απο ΔΟΥ Ν.Ιωνιας και αφου δεν ανηκω σε αυτη , ουε ειχα καποια αλλη παραβαση που την αφορουσε εβγαλα το συμπερασμα οτι ειναι απο την Δημοτικη αστυνομια του Δημου και αξιωσε το ποσο μεσω της ΔΟΥ που ανηκει .

μισό

δεν είχε τότε δίπλα στην Τ.Ο επεξήγηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια κληση απο Δημοτικη αστυνομιας Ν.Ιωνιας για παρανομο παρκαρισμα απο το ....2004 την ειχα αφησει ...

 

Μαλλον περυσι αν θυμαμαι καλα την ειδα στο taxis απο την ΔΟΥ Ν.ιωνιας και την πληρωσα με προσαυξησεις καπου 58 ευρω .

 

 

Διαβαζω κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισό

δεν είχε τότε δίπλα στην Τ.Ο επεξήγηση;

 

Οχι δεν ειχε.

 

Διαβαζω κατι λαθος?

Λαθος διατυπωση απο μενα .Την ταυτοτητα οφειλης ειδα

 

 

Απο Δευτερα που εχω αδεια θα παω στην εκει ΔΟΥ και νομιζω αν θελουν μπορουν να την βρουν και η τραπεζα να βεβαιωσει την πληρωμη της .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

long shot

μήπως στην Ν.Ι έχεις διαμέρισμα που νοικιάζεις; 

 

 

Οχι απολυτως τιποτα ...Παλιο ΕΤΗΔΕ νομισες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι

θυμήθηκα που σε κάποια φάση έγραψες πως νοικιάζεις κάποιο σπίτι

 

και θυμήθηκα πόσο εκνευρίστηκα που πέρισι ή πρόπερσι μου είχε έρθει ένα μπουγιουρντί για κάποια αναπροσαρμογή σε κάποιο τέλος ή χαρτόσημο (δεν θυμάμαι) για ενοικιαζόμενα σπίτια 

τέτοιο χαζοποσό ήταν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι

θυμήθηκα που σε κάποια φάση έγραψες πως νοικιάζεις κάποιο σπίτι

 

και θυμήθηκα πόσο εκνευρίστηκα που πέρισι ή πρόπερσι μου είχε έρθει ένα μπουγιουρντί για κάποια αναπροσαρμογή σε κάποιο τέλος ή χαρτόσημο (δεν θυμάμαι) για ενοικιαζόμενα σπίτια 

 

 

Στα ενοικιαζομενα σπιτι εχει καταργηθει το χαρτοσημο .Μονο για επαγγελματικες στεγες  ισχυει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιες φορές είναι το ίδιο  :ph34r:

 

 

Δεν το καταλαβα...Εκτος και αν ενοεις οτι νοικιαζεις διαμερισμα για επαγγελματικη στεγη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες οι κλησεις δεν παραγραφονται μετα απο καποια χρονια; Δηλαδη οι ιδιωτες πχ που χρωστανε 5.000+€ κοινοχρηστα σε μια πολυκατοικια γιατι παραγραφονται μετα την 5ετια και δεν μπορεις να τα παρεις;

 

Επειδη δουλεψε το μπουρδελο μετα απο 13 χρονια ειναι υποχρεωμενος να τη πληρωσει; Τα λεφτα θα πανε στο δημο ή στο κρατος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ραφηνα ειχα φαει και εγω κλιση για παρανομο παρκαρισμα και μετα απο 2 χρονια μου ερχεται χαρτι οτι το χρωσταω ακομα.

 Ειχα κρατησει το αποκομμα. Τωρα αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ραφηνα ειχα φαει και εγω κλιση για παρανομο παρκαρισμα και μετα απο 2 χρονια μου ερχεται χαρτι οτι το χρωσταω ακομα.

 Ειχα κρατησει το αποκομμα. Τωρα αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας...

 

Προσφατα εφαγε κλιση η κορη μου για τον ιδιο λογο αλλα κραταω φωτοτυπια της κλισης και την αποδειξη των ΕΛΤΑ ότι πληρωθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα εφαγε κλιση η κορη μου για τον ιδιο λογο αλλα κραταω φωτοτυπια της κλισης και την αποδειξη των ΕΛΤΑ ότι πληρωθηκε.

 

Καλα κανεις, ξεχασα να γραψω οτι μετα απο 2 χρονια μου ηρθε ξανα η κλιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...