Προς το περιεχόμενο

Η Sony ενδέχεται να αποζημιώσει κατόχους συσκευών Xperia επειδή ισχυρίστηκε ότι ήταν αδιάβροχες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε Για αυτό παίρνουμε κινητά που δεν έχουνε επάνω εφαρμογές της εκάστοτε κινητής τηλεφωνίας Όσο για την αναφορά αδιαβροχοποίηση που λέτε Είναι ένας τρόπος να μην αλλάζουμε τις μπαταρίες μόνοι μας ακόμα και το Ε4 έχει ενσωματωμένη μπαταρία Που πας σερβίς για την αλλάξεις οπότε τι να λέμε αλο ένα κόλπο για δουλειά στο service Εγώ είχα Xperia Ζ και ένας φίλος έχει πάρει το Xperia Ζ5 και του κολλάει ο καιρός σε μια τοποθεσία κολλάει και ξεκολαει έχω Α3 2017 πάει καλά και εγώ θα πάρω για αντικατασταση του Ζήτουλα το ΧΖ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xperia Z μια χαρα εκανε μπανιο σε πισινα.
Ζ1 ποτε κανενα θεμα. Ζ3  μετα απο βουτια σε θαλασσα (πηρε νερο) οχι απο τα flaps αλλα αστοχια υλικού λογικα δεν ειχε σφραγγισει καλα το τηλέφωνο.
Ζ5 μια χαρα μπανιο εκανε και αυτο. ΧΖ premium και αυτο το εκανε το μπανιο του στη πισινα.
Οποτε μια χαρα βγηκε η πιστοποιηση της αδιαβροχοποιησης μαγκες.
Αστοχιες υπαρχουν παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα φοβομουν να αγορασω αδιαβροχο σονυ. Δεν με επειθαν οτι ειναι οσο αδιαβροχα ισχυριζοντο συμφωμα με πολλα προβληματα απο νερο που ανεφεραν οι χρηστες ακομα και εδω με τη σονυ να τους απαξιωνει και να ειναι παντα απολυτως βεβαία οτι επταιε ο χρηστης. Για αυτο ηγορασα ενα moto g με απλο water resistance και αρκετα φθηνοτερο και δεν ειχα ποτε προβλημα ενω εχει πεσει αρκετες φορες νερο πανω του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...