Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 8


epir21
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Για γενική συζήτηση για τις προηγούμενες σεζόν του Game of Thrones (με spoilers), επισκεφθείτε αυτό το θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει δεν είναι να μπαίνεις καθόλου πια στα threads από πράγματα που ακόμα παίζονται, το "Open Spoiler Thread Seasons 1-7" ούτε καν το κοιτάνε μερικοί. Κρίμα που δεν πέφτουν bans να νιώσουν κάποιοι γιατί έχει καταντήσει γελοίο. Νιώστε λίγο ffs. 🤬

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

One word: Intense! Ξεπέρασε κάθε δική μου προσδοκία. Μουσική υπόκρουση άψογη. Απόλυτα δεμένο, αν ήταν ταινία άνετα πήγαινε για όσκαρ imho. Βέβαια, γούστα είναι αυτά.

Βοηθάει να θυμάσαι μερικές λεπτομέρειες από τις παλιές σεζόν, προσωπικά χρειάστηκα τα παρακάτω για φρεσκάρισμα

Spoiler

 

Spoiler

 

 

 

Επεξ/σία από Philippe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Μακράν χειρότερη η μάχη από το battle of the bastards. Τα προηγούμενα 2 μου άρεσαν. Αυτό ήταν meh μιας και πέθανε ο φόβος και ο τρομος προσωποιημενος χωρίς να συμβεί τίποτα φοβερό. 

 

  • Like 2
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Πλησιάζοντας προς το τέλος λύνονται αρκετές απορίες για το ρόλο μερικών χαρακτήρων. H Melisandre και ο Bran μπορούν  να δουν τι θα γίνει στο μέλλον και καθοδηγούν τους υπόλοιπους.

Ο Beric αναστήθηκε τόσες φορές για να προστατεύσει την Αρυα, o Ηound έζησε για τον ίδιο  λόγο, ο Thoros έζησε τόσο όσο χρειαζόταν να ανασταίνει τον Beric, όλα είναι μέρη μιας αλυσίδας που οδηγεί στο θάνατο του ΝΚ.

Ενδιαφέρον στα επόμενα επεισόδια να δούμε πώς θα εξελιχθεί ο χαρακτήρας του Snow, τωρα που ο ΝΚ νικήθηκε.Σε όλες τις προηγούμενες σεζόν σκοπός του ήταν να προστατεύσει το Βορρά από τους dead , τώρα που αυτή η απειλή και  ξέρει και την αληθινή ταυτότητά του πώς θα κινηθεί?

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω ένσταση στον άνθρωπο που τον Σκοτωσε. Περίμενα μια μάχη John και μετά να πεθάνει έτσι όπως πέθανε όχι ξενερα που έβαλαν το μωρό να το σκοτώσει έλεος. 

  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έχει ανέβει στα γνωστά μέρη; Αν ναι όποιος θέλει ας στείλει ένα link σε πμ γιατί εγώ δεν βρίσκω κάτι.

Επεξ/σία από xstreamgamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...