Προς το περιεχόμενο

Μείωση της τιμής του PlayStation VR


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Χαχα όλοι οι φανατικοί του VR εδώ μαζευτήκαμε βλέπω. Έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι που ήταν να πάρουν το PSVR το πήραν ήδη. Οι υπόλοιποι είναι στο "καλή φάση αλλά όχι και προτεραιότητα". Τουτέστιν ούτε 500 ούτε 400 θα σκάσουν. Αν πάει 200 το συζητάμε. PSVR 2 θέλουμε αλλά βασικά, περισσότερο content. Παιχνίδια, apps κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε. Το αγόρασα full price και το εχω ευχαριστηθεί όσο τιποτα αλλο στα 35 χρονια που ειμαι gamer. Τρομερή εμπειρία.... οποίος εχει παίξει το Star Wars VR Mission (εστω και ας ειναι μικρο σε διάρκεια), ή πχ Resident Evil που σου σηκώνεται η τρίχα απο την απίστευτη ατμόσφαιρα, Thumper, Batman, ακομη και το playroom VR (εχει πολύ γέλιο ειδικά με παρέα) θα πει 100% οτι του αρέσει. Πολύ καλο accessory για την τιμη του. Ανεπανάληπτες στιγμές που με κάνουν να θεωρώ το παραδοσιακό τροπο gaming, λιγο τωρα πια... μακάρι το psvr2 να εχει καλύτερη ανάλυση. Ως τότε θα ευχαριστιέμαι το τωρα και αυτο που μου προσφέρει το VR της Sony. Καλα κάνουν και ρίχνουν την τιμη, να το χαρεί εύχομαι όλος ο κόσμος ....!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πολύ θα ήθελα να δοκιμάσω VR αλλά δεν έχω βρει πουθενά. Μόνο PS4 και Xbox One έχουν για δοκιμή. Ούτε το Switch βρίσκω να δοκιμάσω που το έχω σαν πρώτη προτεραιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλας φανταζομαι για τα προσωπικα σου κριτιρια?

για όλα τα κριτήρια είναι ακριβό, κάνει παραπάνω από μια κονσόλα και δεν προσφέρει κάτι που να δικαιολογεί τα λεφτά

 

το ότι είναι νέα και ακριβή τεχνολογία είναι αδιάφορο για όποιον κοιτάει το πόσο αξίζει μια αγορά γενικά

 

μην προσπαθείτε να κάνετε επίδειξη πλούτου για 400 ευρώ 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω γιατι ριξαν την τιμη, για να το παρει ο κοσμος και να ξεχασει οτι δεν θα βγει το ff7 που ολοι περιμεναν και αρκετοι πηραν τοτε ps4 για να το παιξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλας φανταζομαι για τα προσωπικα σου κριτιρια?

Για ολα τα κριτηρια ειναι ακριβο.

 

Κοιταμε την γενικη τσεπη του κοσμου και την τωρινη κατασταση οχι την δικια σου τσεπη προσωπικα.

 

Οπως κ ενα κινητο αξιας 500 ευρω ειναι γενικα ακριβο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα είναι σχετικά (τιμή), το μόνο αντικειμενικό είναι ότι είναι ενδιαφέρον , υπο εξέλιξη/ωρίμανση και ελπιδοφόρο να γίνει το μέλλον του gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε. Το αγόρασα full price και το εχω ευχαριστηθεί όσο τιποτα αλλο στα 35 χρονια που ειμαι gamer. Τρομερή εμπειρία.... οποίος εχει παίξει το Star Wars VR Mission (εστω και ας ειναι μικρο σε διάρκεια), ή πχ Resident Evil που σου σηκώνεται η τρίχα απο την απίστευτη ατμόσφαιρα, Thumper, Batman, ακομη και το playroom VR (εχει πολύ γέλιο ειδικά με παρέα) θα πει 100% οτι του αρέσει. Πολύ καλο accessory για την τιμη του. Ανεπανάληπτες στιγμές που με κάνουν να θεωρώ το παραδοσιακό τροπο gaming, λιγο τωρα πια... μακάρι το psvr2 να εχει καλύτερη ανάλυση. Ως τότε θα ευχαριστιέμαι το τωρα και αυτο που μου προσφέρει το VR της Sony. Καλα κάνουν και ρίχνουν την τιμη, να το χαρεί εύχομαι όλος ο κόσμος ....!

Χαιρομαι που το χαίρεσαι φίλε μου αλλά έρχεσαι στα λόγια μου. Αναφέρεις 3-4 παραδείγματα παιχνιδιών. Ωραία, τα έπαιξες τα ευχαριστήθηκες. Μετά; Ειλικρινά από΄τότε που το πήρες σε τι ποσοστό το χρησιμοποιείς όταν ανοίγεις το PS4? Θέλω να πω ότι είναι ακόμα νωρίς και για την τεχνολογία και για την ποσότητα των ποιοτικών εμπειριών. Ας βγούνε 10-15-20 δυνατά παιχνίδια και χειριστήρια της προκοπής και με χαρά θα τα σκάσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...