Προς το περιεχόμενο

To Samsung Galaxy Note8 από κοντά (video)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον, ελεγα οτι γενικα δεν εχει καμια διαφορα με το s8 και δεν αξιζει. μετα ομως ειδα αυτο το βιντεακι και .... wtf. ρε σεις αυτο γαμ....ει. ειδατε αυτο που εκανε οταν εγραφε το μηνυμα στην οθονη? πως λαμπυριζαν τα γραμματα? φοβεροοοοοοοο. μολις εριξα προπαραγγελια. apple fans σκαστε απο το κακο σας.

Αστο βα κυκλοφορησει μην φας καμμια ηττα οπως στο 7 και μετα πανηγυριζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Koιτα και μονο που αργησες τοσο να εμφανιστεις, πιστοποιει πως το Ν8 ειναι θηριο. Συνηθως σκας μυτη απο τις πρωτες ανακοινωσεις  :lol:

 

Κατα τ'αλλα, ειμαι σιγουρος πως οι επαγγελματιες δεν χρησιμοποιουν τις συσκευες τους για να κανουν τετοιου ειδους speedtests. Οποτε λοιπον, μεχρι οποιαδηποτε αλλη εταιρεια να δωσει productivity features οπως ειναι το Spen, δεν μπαινει καν θεμα συγκρισης με το iphone. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και αυτό είστε σίγουροι ότι είναι θέμα του facial recognition και όχι γιατί είναι demo κινητό που θα ήταν χαζό να κλειδώνει;

 

Αυτό ήταν ανέκαθεν το πρόβλημα με το facial recognition. Γι'αυτό και προσπαθούν να το βελτιώσουν με 3d αναγνώριση προσώπου κλπ ώστε να μπορεί να ξεχωρίσει η κάμερα πως δεν είναι απλά μια επίπεδη φωτογραφία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήταν ανέκαθεν το πρόβλημα με το facial recognition. Γι'αυτό και προσπαθούν να το βελτιώσουν με 3d αναγνώριση προσώπου κλπ ώστε να μπορεί να ξεχωρίσει η κάμερα πως δεν είναι απλά μια επίπεδη φωτογραφία. 

Το Hello της M$ τα έχει παρακάμψει αυτά τα ζητήματα νομίζω με τη χρήση υπερύθρων (σε άλλο form factor βέβαια), αλλά εγώ θέλω να μάθω αν το πρόβλημα που αναφέρεις υπάρχει στα κινητά με live OS, γιατί στο κινητό που τρέχει demo δεν μου λέει τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...