Προς το περιεχόμενο

Sony smartband swr30 40€ (Γερμανός)


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το έχω πάρει στον γιο μου σε λευκό πριν 2 μήνες στα 60 ευρώ και έμεινα ενθουσιασμένος από την απίστευτη ευανάγνωστη οθόνη του και την καλοσχεδιασμένη εφαρμογή του στο κινητό . Εχθες έστειλα το amazfit pace μου για free repair στο gearbest γιατί μετά από κολύμπι 5 λεπτών σε πισίνα γλυκού νερού , η μπαταρία από αυτονομία 6 μέρες πήγε στις 8-10 ώρες (συχνό φαινόμενο  : https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/amazfit-battery-drain-issues-t3636166).  

Παράγγειλα το sony του τίτλου από Γερμανό , και αν εξαιρέσεις την αυτονομία , είναι απίστευτο, ειδικά στα 39,99 με δώρω το τσαντάκι .

P.s : Στην ίδια πισίνα που χάλασε το amazfit , το sony του τίτλου του γιου  μου σε κατι βουτιες  που έκανε του ξεκούμπωσε από το χέρι και το "ψαρέψαμε από τον πάτο της πισίνας μετά από ένα μισάωρο , και δεν έπαθε τίποτα.

Αυτά... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος έχει κάνει παραγγελία και αλλάξει γνώμη (για το μαύρο πάντα) ας μου στείλει ένα pm.

Θα κοιτάξω σε 1-2 καταστήματα αύριο και ελπίζω να έχει μείνει κανένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το παρείγγειλα σήμερα από κοντινό κατάστημα και θα μου το φέρουν την Τετάρτη.

Κάτι πήρε το μάτι μου ότι είναι μέχρι τις 15 του μήνα αλλά δεν παίρνω και όρκο. είναι πάντως μέρος της προσφοράς "Back to school"

 

Καλό μήνα και ευχαριστώ τον ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mας έχει καταστρέψει εντελώς αυτό το thread. Τελικά, αν και προσπάθησα, δεν κατάφερα να αντισταθώ. :P

Ευχαριστώ @aspirini για την ενημέρωση διαθεσιμότητας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να κλείσει και το thread και το insomnia... Γυναίκα έχει τρελαθεί... Με απειλεί με διαζύγιο και έκανα και 3 χρόνια να την βρω... Έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωντος, καταστροφη ωρες - ωρες, μια ερωτηση μονο, υποστηριζει Ελληνικα;

Σαν γλώσσα συσκευής ή να μιλάς στα ελληνικά π.χ για αναζητήσεις;

 

Με φωνητική αναζήτηση λέει υποστηρίζει ότι υποστηρίζει η εφαρμογή στο κινητό, άρα αν υποθέσουμε ότι έχεις το Google now τότε θα έχει ελληνικά.

http://support.sonymobile.com/global-en/swr30/userguide/voice-search-function/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν γλώσσα συσκευής ή να μιλάς στα ελληνικά π.χ για αναζητήσεις;

 

Με φωνητική αναζήτηση λέει υποστηρίζει ότι υποστηρίζει η εφαρμογή στο κινητό, άρα αν υποθέσουμε ότι έχεις το Google now τότε θα έχει ελληνικά.

http://support.sonymobile.com/global-en/swr30/userguide/voice-search-function/

Για γραμματοσειρα εννοω, στα μηνηματα και στις επαφες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...