Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2018 [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τετραγωνο δεν κανει τιποτα φετος.R1 και Χ για αμυνα,αλλα με γρηγορη αλλαγη κερσορα στον πιο κοντινο παικτη.Πρεπει γρηγορα να βρεις τον πιο κοντινο παικτη να μαρκαρει με L1.Μετα κυνηγας τον αντιπαλο επιθετικο με R1 πατωντας Χ και πας επανω του.Το εχω μαθει μετα απο καμια 10ρια ματς.Μια χαρα τους κοβω τους επιθετικους.Το ιδιο και για επιθεση για να παρεις την μπαλα απο τον αντιπαλο.

φιλε μπορεις σε παρακαλω να μου πεις αυτα που μου ειπες   να μου τα πεις με βαση το δικο μου setup που εχω τις φωτογραφιες πιο πανω?

Τετραγωνο δεν κανει τιποτα φετος.R1 και Χ για αμυνα,αλλα με γρηγορη αλλαγη κερσορα στον πιο κοντινο παικτη.Πρεπει γρηγορα να βρεις τον πιο κοντινο παικτη να μαρκαρει με L1.Μετα κυνηγας τον αντιπαλο επιθετικο με R1 πατωντας Χ και πας επανω του.Το εχω μαθει μετα απο καμια 10ρια ματς.Μια χαρα τους κοβω τους επιθετικους.Το ιδιο και για επιθεση για να παρεις την μπαλα απο τον αντιπαλο.

αυτα εδω δηλαδη στο ps3 ειμαι https://imgur.com/a/cSSwO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις βαλει την πιεση στο στρογγυλο.Οταν αμυνεσαι λοιπον,τρεχεις με R1 και με το L1 βρισκεις τον πιο κοντινο του παικτη.Τον πιεζεις πατωντας στρογγυλο και R1.Ο αμυντικους τον μαρκαρει και του παιρνει την μπαλα.Το ιδιο κανεις και στην επιθεση οταν σε μαρκαρουν.Οταν εχεις χωρο απλως τρεχεις,οταν σε μαρκαρουν ομως και τρεχεις και πατας στρογγυλο.Επισης στην τακτικη βαλε την αμυντικη γραμμη πισω και τους παικτες να εχουν κοντινη αποσταση μεταξυ τους,την πυκνοτητα δηλαδη των παικτων.Αυτο πρωτου ξεκινησεις αγωνα,στο μενου στις τακτικες που εχει τακτικη επιθεσης,τακτικη αμυνας.Στις τακτικες βαλε και κανα μαν του μαν αν ο αντιπαλος εχει κανα θηριο επιθετικο.



 

Ερωτηση.θελω να κατεβασω τα πατς για να υπαρχπυν εμφανισεις-ονοματα ομαφων κανονικα.πιο απο ολα τα παραπανω ειναι το σωστο?εχει ολες τις ομαδες?απο ολα τα πρωταθληματα η λειπει κατι?υπαρχει περιπτωση να κολλαει?ευχαριστω εκ των προτερων

http://www.mediafire.com/file/z4ftzunefs3v4b4/WEPES.rar

Εδω ειναι σχετικα πληρες με την μπουτεσλιγκα μαζι για Ευρωπη και φυσικα A-B Italia,Αγγλια,Ισπανια και Α Πορτογαλια συν εθνικες,εκτος απο 5 ομαδες στις υπολοιπες ευρωπαικες.Δεν κολλαει φετος οπως περσι.Κανει κανα μισαωρο να μπει.Η μπουτεσλιγκα μπαινει στην φεικ λιγκα της Ευρωπης.

Πατς μπαινουν καθημερινα στο youtube.Κανεις search PES 2018 option file ps4 και ειναι πολλα.Εγω πλεον δεν ψαχνω αλλο γιατι ειμαι καλημενος με αυτο το πατς.Οι πεντες ευρωπαικες οποτε τις βρω.Ισως αργοτερα μπουν και αλλες ομαδες απο update της Κοναμι που εχει τα δικαιωματα Τσαμπιονς λιγκ,γιουροπα λιγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις βαλει την πιεση στο στρογγυλο.Οταν αμυνεσαι λοιπον,τρεχεις με R1 και με το L1 βρισκεις τον πιο κοντινο του παικτη.Τον πιεζεις πατωντας στρογγυλο και R1.Ο αμυντικους τον μαρκαρει και του παιρνει την μπαλα.Το ιδιο κανεις και στην επιθεση οταν σε μαρκαρουν.Οταν εχεις χωρο απλως τρεχεις,οταν σε μαρκαρουν ομως και τρεχεις και πατας στρογγυλο.Επισης στην τακτικη βαλε την αμυντικη γραμμη πισω και τους παικτες να εχουν κοντινη αποσταση μεταξυ τους,την πυκνοτητα δηλαδη των παικτων.Αυτο πρωτου ξεκινησεις αγωνα,στο μενου στις τακτικες που εχει τακτικη επιθεσης,τακτικη αμυνας.Στις τακτικες βαλε και κανα μαν του μαν αν ο αντιπαλος εχει κανα θηριο επιθετικο.

 

 

http://www.mediafire.com/file/z4ftzunefs3v4b4/WEPES.rar

Εδω ειναι σχετικα πληρες με την μπουτεσλιγκα μαζι για Ευρωπη και φυσικα A-B Italia,Αγγλια,Ισπανια και Α Πορτογαλια συν εθνικες,εκτος απο 5 ομαδες στις υπολοιπες ευρωπαικες.Δεν κολλαει φετος οπως περσι.Κανει κανα μισαωρο να μπει.Η μπουτεσλιγκα μπαινει στην φεικ λιγκα της Ευρωπης.

Πατς μπαινουν καθημερινα στο youtube.Κανεις search PES 2018 option file ps4 και ειναι πολλα.Εγω πλεον δεν ψαχνω αλλο γιατι ειμαι καλημενος με αυτο το πατς.Οι πεντες ευρωπαικες οποτε τις βρω.Ισως αργοτερα μπουν και αλλες ομαδες απο update της Κοναμι που εχει τα δικαιωματα Τσαμπιονς λιγκ,γιουροπα λιγκ.

φιλε ευχαριστω βοηθησες την μανα μου χιλια ευχαριστω γιατι δεν γνωριζω.

Εχεις βαλει την πιεση στο στρογγυλο.Οταν αμυνεσαι λοιπον,τρεχεις με R1 και με το L1 βρισκεις τον πιο κοντινο του παικτη.Τον πιεζεις πατωντας στρογγυλο και R1.Ο αμυντικους τον μαρκαρει και του παιρνει την μπαλα.Το ιδιο κανεις και στην επιθεση οταν σε μαρκαρουν.Οταν εχεις χωρο απλως τρεχεις,οταν σε μαρκαρουν ομως και τρεχεις και πατας στρογγυλο.Επισης στην τακτικη βαλε την αμυντικη γραμμη πισω και τους παικτες να εχουν κοντινη αποσταση μεταξυ τους,την πυκνοτητα δηλαδη των παικτων.Αυτο πρωτου ξεκινησεις αγωνα,στο μενου στις τακτικες που εχει τακτικη επιθεσης,τακτικη αμυνας.Στις τακτικες βαλε και κανα μαν του μαν αν ο αντιπαλος εχει κανα θηριο επιθετικο.

 

 

http://www.mediafire.com/file/z4ftzunefs3v4b4/WEPES.rar

Εδω ειναι σχετικα πληρες με την μπουτεσλιγκα μαζι για Ευρωπη και φυσικα A-B Italia,Αγγλια,Ισπανια και Α Πορτογαλια συν εθνικες,εκτος απο 5 ομαδες στις υπολοιπες ευρωπαικες.Δεν κολλαει φετος οπως περσι.Κανει κανα μισαωρο να μπει.Η μπουτεσλιγκα μπαινει στην φεικ λιγκα της Ευρωπης.

Πατς μπαινουν καθημερινα στο youtube.Κανεις search PES 2018 option file ps4 και ειναι πολλα.Εγω πλεον δεν ψαχνω αλλο γιατι ειμαι καλημενος με αυτο το πατς.Οι πεντες ευρωπαικες οποτε τις βρω.Ισως αργοτερα μπουν και αλλες ομαδες απο update της Κοναμι που εχει τα δικαιωματα Τσαμπιονς λιγκ,γιουροπα λιγκ.

σε ευχαριστει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τυχει κανα πατς και εχει παλιο ροστερ ομαδας,περσινο δηλαδη,απλα πας στην ζωντανη ενημερωση του παιχνιδιου και ξαναμπαινουν οι φετινοι παικτες και δεν χαλαει τιποτα απο το πατς με τα σηματα και τις αυθεντικες εμφανισεις.Μπαινει κανονικα το φετινο ροστερ.

Και για σιγουρια το option file save σε στικακι,αν γινει καμια στραβη απο update της κοναμι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην ευχαριστω πολυ για την τοση βοηθεια.δευτερν στο ποστ #47 εβαλες ενα πατσακι.αυτο καλυπτει τα 2 προηγουμενα που εχεις ποσταρει?3ονΕγω που εχω συνδεμενω εξωτερικο γιατι δεν μπορω να το κανω?εχει σχεση η οχι?γιατι στην επιλογη which usb storage device do you use den μου εμφανιζει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρχης εβαλα την πρωτη μερα το προηγουμενο πατς που ειχα ποσταρει με αυθεντικες Ιταλιας,Αγγλιας κλπ,χωρις γερμανικη λιγκα.Χθες βρηκα ενα με την γερμανικη λιγκα,οπου τη θελω πολυ για να ξεκινησω μαστερ.Επειδη το πατς με την γερμανικη λιγκα ειναι μεγαλο,καπου μισο γκιγκα,απλα ανοιξα φακελο WEPES στο στοικακι και προσθεσα μονο την γερμανικη λιγκα,να μην χανω χρονο και οι αλλες ομαδες απο το προηγουμενο πατς.Στα βιντεο στο youtube γραφουν σχολια απο κατω και ξερουμε αν λειτουργει το πατς η οχι.Επισης παιζω πεντε διαφορετικα μαστερ λιγκ εναλαξ,για να μην το βαριεμαι το παιχνιδι ευκολα,και παιζω και με τις ομαδες που το παιχνιδι εχει τα δικαιωματα και με τις πατσαρισμενες και δεν βλεπω καμια διαφορα στο γκειμπλει.Για εξωτερικο σκληρο δεν ξερω,παντα με στικακι το βαζω το πατς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι κανενα προβλημα για το πατς η ζωντανη ενημερωση.Για σιγουρια παντα εχω save το option file με περασμενο το πατς σε στικακι,αν γινει καμια στραβη απο update της κοναμι,το ξαναπερναω.Να μην ξαναβαζω παλι πατς που θελει κανα μισαωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω περασει πατς στο παιχνιδι,στο online μου δειχνει κανονικα περσμενες τις ομαδες με σηματα,ονοματα κτλ.Οταν παω να παιξω champion league,μου τις δειχνει με τα περσυνα ροστερ.Τι πρεπει να καν ω για να ειναι σε ολα τα mode του παιχνιδιου περασμενα σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανε εφαρμογη  ζωντανης ενημερωσης στο παιχνιδι,ειναι στο μενου του παιχνιδιου και θα μπουν τα φετινα ροστερ.

 

Πως το κανεις save το option file s3 stickaki?

Απο το application στο ps4 κανεις save στο στικακι.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γίνει κανονικά live ενημέρωση,τα ρόστερ μου τα δείχνει κανονικά,τα καινούργια σε αγώνες είτε κανονικούς,είτε online.Σε οποιαδήποτε όμως διοργάνωση μου δείχνει τα περσινά.Καμια ιδέα,πως φτιάχνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως να δοκιμασεις αυτο χωρις την γερμανικη λιγκα?http://download1358.mediafire.com/prq9aao8aqgg/bno2qixtp840rup/wehk_pes2018_ps4_0.1.rar

Για να βαλεις αλλο πατς,σβηνεις πρωτα απο την επεξεργασια,εισαγωγη,εξαγωγη ολες τις εικονες και σηματα και το ξαναπερνας και το τσεκαρεις πρωτου κανεις save.Εμενα μου τα δειχνει ολα τα ροστερ κανονικα,αλλα για την ωρα παιζω μονο μαστερ λιγκ.

Δυο λογια για το παιχνιδι μετα απο 5 μερες.Πολυ καλυτερο απο το 17 σε κινηση παικτων,γκειμπλει και γραφικα.Το παιχνιδι σε τραβαει να παιζεις συνεχεια.

Τελικα εμαθα την αμυνα και πλεον φερνω συνεχως μικρα σκορ στο μαστερ λιγκ,ολο 1-0,2-1,1-1 ακομα και 0-0,αλλα καποιες φορες και μεγαλα σκορ.Τα αποτελεσματα ειναι απολυτα αληθοφανη σε σχεση με το ποδοσφαιρο.

Μου αρεσει το αμυντικο ποδοσφαιρο.Ετσι λοιπον παιζω,δεκαλεπτα ματς,κορυφαιος,βοηθεια στην πασα1,συστηματα 4222,41212 ρομβο,451,αναλογα την ομαδα,τον αγωνα,τον αντιπαλο,επιθεση κατοχη με τους παικτες να εχουν κοντινη αποσταση μεταξυ τους και κοντινες πασες απο το κεντρο του γηπεδου και οχι πλαγια,αντεπιθεσεις μονο οταν αμυνωμαι και παιζω 451,αμυνα η αμυντικη γραμμη πισω,πυκνοτητα παικτων η μπαρα πανω απο την μεση προς το τελος,οι παικτες να εχουν κοντινη αποσταση μεταξυ τους δηλαδη και οπωσδηποτε μαν του μαν.

Τα γραφω αυτα,γιατι το πες θελει τακτικη και να κανεις παιχνιδι.Δεν ειναι τσακ μπαμ τρεχουμε πανω κατω.

Αυτη ειναι και η απολαυση του.Παιζεις κατι που μοιαζει με ποδοσφαιρο.Δεν κανουμε κοντρες ποιος θα βαλει τα πιο πολλα γκολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια μια ερωτηση ελληνικης αντιπροσωπιας η αγγλικης αντιπροσωπιας αν ειναι η εκδοση εχει καποια διαφορα?και απο που καταλαβαινουμε τελικα τι εκδοση ειναι?ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...