Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρέλαβα κι'εγω χωρίς παρατράγουδα,για το κινητό οτι και να πω είναι λίγο,τυχερός ο φίλος μου που παίρνει αυτη την ποιότητα με 120 ευρώ.(αν πληρούσε τα στάνταρ μου θα  το κρατούσα εγώ :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι αν δεν ήταν και τα κόστη του priority line, η προσφορά θα ήταν τελείως άπαιχτη....σε μένα βγήκαν 11-12€ επιπλέον το κόστος μεταφοράς για το κινητό και τη θήκη/τζαμάκι.

 

Στα 110€ τελική το κινητό θα ήταν τρελό VFM...(βέβαια έχει παίξει το Le Max 2 κάπου στα 150€ τους προηγούμενους μήνες).

 

Το πήρα για τον πατέρα που θέλει δύο κάρτες σε ένα κινητό, αλλά δεν ξέρω αν θα βολευτεί με smartphone

 

...αν μου κάτσει η έκδοση που έχει την "καλή" Sony κάμερα κι όχι την omnivision ή samsung που είναι πιο συνηθισμένη, μπορεί να δώσω και το honor 8...για 100€ διαφορά βολεύομαι και με το Xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο φίλε μου, πες μας όταν μπορέσεις αν όλα οκ γενικά με τη συσκευή. Αν είναι η global με eu φορτιστή και ελληνικά...

όλα οκ με τη συσκευή και global είναι και eu φορτιστή και ελληνικά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα, αλλα δεν ετοιμασα την sim.

Εχω τις παλιες τις μεγαλες. Υποστηριζει 4G? Να παω να την κανω nano sim ή να αλλαζω ολη την sim στην cosmote? Καπου 10 ευρω εχει νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα, αλλα δεν ετοιμασα την sim.

Εχω τις παλιες τις μεγαλες. Υποστηριζει 4G? Να παω να την κανω nano sim ή να αλλαζω ολη την sim στην cosmote? Καπου 10 ευρω εχει νομιζω.

Ή θα την κόψεις μόνος σου ή όπως σου είπε ο φίλος θα δώσεις 5€ και θα τελειώνεις. Καλύτερα το δεύτερο για να ξεμπερδεύεις. Επίσης για το 4g πρέπει να στείλεις sms ή να τους πεις να στο ενεργοποιήσουν όταν θα πας για τη sim. Καλορίζικο φίλε μου.

 

Υ.Γ παιδιά το γλίτωσα το τελωνείο ή όχι;;

post-283681-0-73364300-1505910612_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωστε αν βγει αντιστοιχη προσφορα παιδες

Τρέχει προσφορά τώρα στην έκδοση με τα 4/64 στα 158 ευρώ όμως μαζί με τα μεταφορικά priority.

 

https://banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-Edition-5_5-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1148122.html

 

 

 

 

Από 210€ ξεκινάει στο Σκρουτζ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή θα την κόψεις μόνος σου ή όπως σου είπε ο φίλος θα δώσεις 5€ και θα τελειώνεις. Καλύτερα το δεύτερο για να ξεμπερδεύεις. Επίσης για το 4g πρέπει να στείλεις sms ή να τους πεις να στο ενεργοποιήσουν όταν θα πας για τη sim. Καλορίζικο φίλε μου.

 

Υ.Γ παιδιά το γλίτωσα το τελωνείο ή όχι;;

 

τι παιζει? τοσες μερες κολλημένο στην ολλανδια!! ειναι φυσιολογικο?

post-199163-0-91687700-1505925910_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...