Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλει υπομονή παιδιά..... :-D  :-D  :-D

εμένα έκανε 13 μέρες (ομολογώ ότι δεν το περίμενα τόσο γρήγορα......για 18-20 το έκοβα απο την αρχή με βάση άλλες παραγγελίες που έχω κάνει απο κίνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν είσαι ανυπόμονος και παίρνεις τέτοια τηλέφωνα ίσως και να αυξάνεις τις πιθανότητες μόνος σου πάντως...

υπάρχει όντως πιθανότητα να φάω τελωνείο επειδή πήρα τηλέφωνο ? omg :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, άμεσα δε νομίζω. Αλλά γιατί να ανακινείς θέματα; Στην τελική θα στο φέρουν πιο γρήγορα άμα πάρεις; Μόνο να χάσεις έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει όντως πιθανότητα να φάω τελωνείο επειδή πήρα τηλέφωνο ? omg :shock:

 

Η αλήθεια είναι ότι το σκέφτηκα και εγώ το πρωί αυτό να το ποστάρω σαν σχόλιο. Ότι δηλαδή όσο το σκαλίζεις τόσο πιο πιθανό είναι να ασχοληθούν άρα και να τσεκάρουν...τώρα ότι έγινε έγινε, αλλά πραγματικά όπως σου είπε και ο φίλος DownUNDERground δεν κερδίζεις τίποτα...όποτε είναι να παραλάβεις θα παραλάβεις...

 

Υ.Γ.: Όντως δεν δικαιούμαι να παραπονιέμαι, προχώρησε επιτέλους!!  :-)  :-)

post-283681-0-08921300-1505999310_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, αν φάμε τελωνείο,θα δώσουμε τα δικά σου στοιχεια παραλαμβάνεις πληρώνεις στέλνεις.. ξέρεις εσύ.

επειδή πήρα και ρώτησα για το δικό μου δέμα ποτε θα φτάσει, θα φας εσύ τελωνείο ?? πλακα έχεις :-D

Εννοειτε σας εκαψε, οποιος παιρνει τηλεφωνα καιει ολο το,τσουβαλι :) ειναι καρφωμα.

Παιδια εγω μονο μια φορα ελενξα tracking. Ξαφνικα ηρθε.

Ξερετε τι επαθα ομως; το case και το tempered firm ερχεται σε 15 μερες, ισως γιατι εβαλα απλο free. Τι κανω τωρα;

Αυτο που λες δεν ισχύει.

 

edit: Μόλις κοίταξα το track εμενα προχώρησε κανονικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα πασα πιθανοτητα οταν μιλατε τηλεφωνο απλα μιλατε με καποιον υπαλληλο γραφειου ο οποιος απλα τσεκαρει τη κατασταση του δεματος σας. Θεωρω απιθανο να χει καποια επιδραση στην παραγγελια ποσο μαλλον να παει τελωνειο λογω αυτου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμένα έκανε 12 μέρες να παραλάβω με αγορα  9/11/17. όλα καλά και γρήγορα και χωρίς τελωνείο  :-D

off topic!

να αφήσουμε την ρομ που εχει μεσα η να κατεβάσουμε απο το ελληνικο forum αλλη ?

αν μπορεί κάποιος να τσεκάρει ποσες ωρες λειτουργία του λεει στην μπαταρια οταν το ανοίξει να μας πει ??εμενα ελεγε 8 ωρες σε χρηση σας φαίνεται περίεργο η ειναι normal ?

 

21/9/2017, 10:54:03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ

21/9/2017, 08:43:35 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

20/9/2017, 13:16:56 Μ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)

20/9/2017, 12:43:54 Μ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

20/9/2017, 07:49:18 Μ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

20/9/2017, 07:06:44 Μ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

20/9/2017, 06:11:59 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Μ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)

 

20/9/2017, 00:47:25 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Μ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)

 

19/9/2017, 23:24:20 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

19/9/2017, 22:00:00 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

19/9/2017, 10:52:53 Κ.Α.Τ. ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

19/9/2017, 07:50:16 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

15/9/2017, 01:22:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ

15/9/2017, 01:22:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα έκανε 12 μέρες να παραλάβω με αγορα 9/11/17. όλα καλά και γρήγορα και χωρίς τελωνείο :-D

off topic!

να αφήσουμε την ρομ που εχει μεσα η να κατεβάσουμε απο το ελληνικο forum αλλη ?

αν μπορεί κάποιος να τσεκάρει ποσες ωρες λειτουργία του λεει στην μπαταρια οταν το ανοίξει να μας πει ??εμενα ελεγε 8 ωρες σε χρηση σας φαίνεται περίεργο η ειναι normal ?

 

 

Προσωπικά σε δυο note 4 με snapdragon φίλων μου είχα περάσει LOS 14.1 και το κινητό ηταν κροτιδα , με φοβερή αυτονομία :) δεν αρέσει σε όλους το MIUI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα, είμαι στην κατάσταση που φαίνεται στην εικόνα που επισυνάπτω. Υπάρχει περίπτωση να παραλάβω σήμερα ή πάει από Δευτέρα; Γιατί βλέπω ότι με βάση το ποστ του φίλου john19761 η παράδοση έγινε άλλη μέρα...

 

Έρχεται σπίτι κατευθείαν ή απλώς στέλνουν ειδοποίηση να παραλάβεις στα ΕΛΤΑ; Μπορώ να περάσω σήμερα να ρωτήσω αν είναι να το παραλάβω από εκεί;

 

Μη φύγει το σκ τώρα έτσι, ευκαιρία να το ρυθμίσω που θα έχω χρόνο...

post-283681-0-82110500-1506063681_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα, είμαι στην κατάσταση που φαίνεται στην εικόνα που επισυνάπτω.

Είναι στα χέρια του ταχυδρόμου, στήσε καραούλι στην εξώπορτα.

Εκτός και αν έχουν διαφορετική πολιτική και σου φέρει μόνο την ειδοποίηση για να πας στο ταχυδρομείο για παραλαβή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ακομα 2017-09-15 01:18 NETHERLANDS SEND ITEM ABROAD

και το χω παραγγειλει 8/9

 

Ίδια μέρα παραγγείλαμε, εμένα εμφανίστηκε εδώ βραδινές ώρες. Εννοώ, να έχεις τον νου σου βράδυ να τσεκάρεις αν έφτασε στο αεροδρόμιο και μετά θα περιμένεις 3-4 εργάσιμες επιπλέον...και είναι πολλές όντως 

 

Είναι στα χέρια του ταχυδρόμου, στήσε καραούλι στην εξώπορτα.

Εκτός και αν έχουν διαφορετική πολιτική και σου φέρει μόνο την ειδοποίηση για να πας στο ταχυδρομείο για παραλαβή

 

Λες ε; Γιατί στον φίλο παραπάνω είδα ότι μέχρι να παραλάβει μεσολάβησαν όλα τα παρακάτω, για αυτό και ρώτησα:

 

21/9/2017, 10:54:03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ

21/9/2017, 08:43:35 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

20/9/2017, 13:16:56 Μ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)

20/9/2017, 12:43:54 Μ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...