Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσένα λέει προς παράδοση, στο φίλο δεν έλεγε...

9:22 παραδόθηκε στον ταχυδρόμο

 

Όχι το γράφει αν δεις, κάτω από την ειδοποίηση. Ευχαριστώ πολύ πάντως φίλε μου, ελπίζω να παραλάβω σήμερα μην φάμε το σκ τσάμπα κρίμα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι το γράφει αν δεις, κάτω από την ειδοποίηση. Ευχαριστώ πολύ πάντως φίλε μου, ελπίζω να παραλάβω σήμερα μην φάμε το σκ τσάμπα κρίμα είναι...

Εμένα πάντως ο ταχυδρόμος μου φέρνει μόνο ειδοποίηση και δεν έχει το δέμα μαζί του... Οπότε αναγκάζομαι να περιμένω άλλη μια μέρα για να πάω στο ταχυδρομείο να το πάρω. Δεν ξέρω αν βαριέται αυτός να τα κουβαλάει ή του έχουν πει να το κάνει έτσι, πάντως βλέπω ότι άλλοι παραλαμβάνουν κατευθείαν από τον ταχυδρόμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως ο ταχυδρόμος μου φέρνει μόνο ειδοποίηση και δεν έχει το δέμα μαζί του... Οπότε αναγκάζομαι να περιμένω άλλη μια μέρα για να πάω στο ταχυδρομείο να το πάρω. Δεν ξέρω αν βαριέται αυτός να τα κουβαλάει ή του έχουν πει να το κάνει έτσι, πάντως βλέπω ότι άλλοι παραλαμβάνουν κατευθείαν από τον ταχυδρόμο.

Νομιζω παντου έτσι κάνουν... βαριουνται να τα κουβαλανε μαζί τους. Τώρα γιατι γινεται αυτό, αφου θεωρητικά ειναι πληρωμένα τα μεταφορικά, δεν μπορω να το καταλάβω... (ασχετα και αν ειναι free shipping, παντα θεωρητικα κάποιος τα έχει πληρώσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το δέμα το φέρνουν σπίτι ή περνάς και παραλαμβάνεις από τα ΕΛΤΑ;

εμενα παντα ειδοποιηση αφηνουν σε οτι εχω παραγγείλει! με το που ειδα παράδοση στο τρακ  ηξερα κατευθείαν οτι θα βρω ειδοποίηση και αναγκαστικά την αλλη μερα παραλαβή . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί πάντως αναφέρουν εδώ μέσα ότι τα δέματα τα φέρνει ο ταχυδρόμος σπίτι. Που αυτό είναι και το λογικό βέβαια, αφού αυτή είναι η προσφερόμενη υπηρεσία. Όχι να χάνεις μια μέρα και να τρως και την ουρά στο ταχυδρομείο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι το γράφει αν δεις, κάτω από την ειδοποίηση.

22/9 Μ. Δ Καλλιθέας

Προς παράδοση 9:22

Άφιξη σε 6:43

Βλέπω μόνο στην εικόνα στις 2 τελευταίες ενημερώσεις κατάστασης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το δικό μου σήμερα! Με την μέθοδο αποστολής που διαλέξαμε (priority mail) ερχεται συστημένο στο σπίτι και στο παραδίδουν με ταυτότητα κλπ. Έτσι μου ήρθε και το ηχείο και το mi band 2 προχτές. Αξίζει το κόστος αποστολής και για τον χρόνο και για την υπηρεσία μιας και έρχεται σπίτι και δεν περιμένεις με τι ώρες στο ταχυδρομείο να ακούς τα παπούδια να πλακώνονται για τα νούμερα και την καθυστέρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο φίλε μου! Μακάρι να μπορούσα να πω το ίδιο και εγώ...

 

Το δέμα δεν έρχεται σπίτι, απλώς θα στείλουν ειδοποίηση και θα περάσω να το πάρω εγώ από Δευτέρα από ότι μου είπαν. Στο σύστημα, όπως φαίνεται και στο screenshot, φαίνεται ότι έστειλαν ειδοποίηση. Εγώ πάντως δεν βρήκα τίποτα στην είσοδο. Αυτή τη στιγμή είμαι εκνευρισμένος διότι το είχαν στο ταχυδρομείο, όπου και πέρασα και δεν μου το έδωσαν επειδή έχουν "κλείσει" τα δέματα για σήμερα όπως μου είπαν...

 

Κρίμα και το ΣΚ θα είχα χρόνο να το ψάξω, περιμένουμε τώρα 2 μέρες για μαλακίες...

post-283681-0-28779900-1506086174_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως ο ταχυδρόμος όταν βρίσκει στο σπίτι εμένα ή τη γυναίκα μου, μου το παραδίδει ο ίδιος. Απλά όταν κτυπάει το κουδούνι πρέπει να ανοίξεις σχετικά γρήγορα ειδάλλως εξαφανίζεται!

Νομιζω παντου έτσι κάνουν... βαριουνται να τα κουβαλανε μαζί τους. Τώρα γιατι γινεται αυτό, αφου θεωρητικά ειναι πληρωμένα τα μεταφορικά, δεν μπορω να το καταλάβω... (ασχετα και αν ειναι free shipping, παντα θεωρητικα κάποιος τα έχει πληρώσει)

αυξήθηκε η δουλειά από τα κινεζομαγαζα, κόπηκε και το χαρτζιλίκι από τη σύνταξη στα γερόντια οπότε καταλαβαίνεις, τους έπεσε λίγο βαρύ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο φίλε μου! Μακάρι να μπορούσα να πω το ίδιο και εγώ...

 

Το δέμα δεν έρχεται σπίτι, απλώς θα στείλουν ειδοποίηση και θα περάσω να το πάρω εγώ από Δευτέρα από ότι μου είπαν. Στο σύστημα, όπως φαίνεται και στο screenshot, φαίνεται ότι έστειλαν ειδοποίηση. Εγώ πάντως δεν βρήκα τίποτα στην είσοδο. Αυτή τη στιγμή είμαι εκνευρισμένος διότι το είχαν στο ταχυδρομείο, όπου και πέρασα και δεν μου το έδωσαν επειδή έχουν "κλείσει" τα δέματα για σήμερα όπως μου είπαν...

 

Κρίμα και το ΣΚ θα είχα χρόνο να το ψάξω, περιμένουμε τώρα 2 μέρες για μαλακίες...

Να σου πω την αλήθεια παίζει να μην το είχαν ακόμα στο ταχυδρομείο. Όταν φτάνει στο ταχυδρομείο σε μένα γράφει άφιξη σε Κ.Κ. (κεντρικό κατάστημα; ) και είναι ένα στάδιο μετά την αναχώρηση από τη Μ.Δ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια παίζει να μην το είχαν ακόμα στο ταχυδρομείο. Όταν φτάνει στο ταχυδρομείο σε μένα γράφει άφιξη σε Κ.Κ. (κεντρικό κατάστημα; ) και είναι ένα στάδιο μετά την αναχώρηση από τη Μ.Δ.

Ναι ίσως, τέλος πάντων και η Δευτέρα κοντά είναι

 

Παρήγγειλα στις 9/9 και δεν νομίζω ούτε το άλλο ΣΚ θα το έχω στα χέρια μ.... :-(  Για αυτό μην παραπονιέστε...  B)

 

Πραγματικά άτυχος φίλε μου, έχεις δίκιο σταματάω να παραπονιέμαι γιατί άμα ήμουν στη θέση σου πραγματικά θα είχα στεναχωρηθεί και εκνευριστεί...υπομονή φιλαράκι, αν ξεκινήσει μέχρι αύριο έχεις πιθανότητες για την άλλη Παρασκευή οριακά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα στις 9/9 και δεν νομίζω ούτε το άλλο ΣΚ θα το έχω στα χέρια μ.... :-(  Για αυτό μην παραπονιέστε...  B)

μια απο τα ιδια, αλλα μολις τωρα εφτασε αεροδρομιο. παραλαμβανουμε την αλλη βδομαδα αν δεν παιχτει τπτ κουλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...