Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, απο Δεύτερα θα βάλω χρήματα στην κάρτα να αγοράσω και εγώ αυτό το θηριακι. Κάποια συμβουλή για να προσεξω γιατί είναι η πρωτη μου παραγγελία απο bangood ; Το κουπονακι απ οτι βλέπω είναι expired...ελπίζω ωστόσο να προλαβω το -21% που έχει αυτή τη στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στα 150 ευρω που κανει τωρα με το priority line (αλλιως τρως τελωνιο) δεν το λες οτι ειναι προσφορα κλπ (ειδικα αν φας και το καπελο της paypal κανα 8 ευρω).

περιμενε να παίσει η τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 159 ευρω   με priority line έχει το banggood το Redmi note 4 4gb/64gb global με το κουπονι 9GBESN4G64,αλλά θα είναι διαθέσιμο από 30 Σεπτεμβρίου.

https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-Edition-5_5-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1148122.htmlhttp://www.e-shop.gr/kinito-xiaomi-redmi-note-4x-64gb-4gb-dual-sim-lte-black-p-TEL.090911

 

Το e-shop crazysundays το έχει στα 195 ευρώ, αλλά δεν είναι η global,είναι με mtk.

 

http://www.e-shop.gr/kinito-xiaomi-redmi-note-4x-64gb-4gb-dual-sim-lte-black-p-TEL.090911

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω θα το τσιμπησω απο bangood στα 144+8 με priority direct mail και ας μην ειναι τρελη προσφορα...Δεν θα χρησιμοποιησω paypal αλλα χρεωστικη mastercard της εθνικης, οποτε δεν νομιζω να φαω αλλο καπελο σωστα; Απ οτι διαβασα στο thread η παραδοση κυμαινεται απο 15-20+ μερες. Ας ελπισω για το καλυτερο μιας και δεν εχω εμπειρια απο κινεζομαγαζα..να περιμενω παραδοση απο ελτα στην πορτα μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω να το παρεις απο εδω... 160κατι θα το βρεις (σιγουρεψου απλα οτι ειναι αυτο με την 800αρα)

επισης μην κανεις το λαθος και αγορασεις ποτε σου οτιδηποτε χωρις paypal, παει οτι καλυψη εχεις και το κινεζομαγαζο θα σε γραψει στα @@ του αν γινει κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διαφορες 10 και 20 ευρω αγοραστε απο εδω.

 

Δεν αξιζει να περιμενεις να σου ερθει 15 και 20 μερες και να ανησυχεις για τελωνεια κτλπ.

 

Αγοραζεις και το χαιρεσαι αμεσα αν εχει τοσο μικρη χρηματικη διαφορα με παραγγελια απ εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια!!

 

για το κινητο πια μεμβρανη ειναι καλυτερη?η απλη με η glass?

 

απο που να παρω απο ελλαδα?θελω καλη ποιτητα και να πιανει ολη την οθονη

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια!!

 

για το κινητο πια μεμβρανη ειναι καλυτερη?η απλη με η glass?

 

απο που να παρω απο ελλαδα?θελω καλη ποιτητα και να πιανει ολη την οθονη

 

ευχαριστω

 

Καλησπέρα, ψάχνομαι και εγώ αυτό το διάστημα γιατί μάλλον αύριο θα πάρω το κινητό και από ότι διαβάζω τα τζαμάκια δεν είναι και ότι καλύτερο για το κινητό αφού δεν κολλάνε στα πλάγια εντελώς. Οπότε θα κοιτάξω για μεμβράνη, τώρα από ποιότητες δεν έχω ιδέα ας απαντήσει κάποιος που ξέρει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνομαι και εγώ αυτό το διάστημα γιατί μάλλον αύριο θα πάρω το κινητό και από ότι διαβάζω τα τζαμάκια δεν είναι και ότι καλύτερο για το κινητό αφού δεν κολλάνε στα πλάγια εντελώς. Οπότε θα κοιτάξω για μεμβράνη, τώρα από ποιότητες δεν έχω ιδέα ας απαντήσει κάποιος που ξέρει :)

 

Με την ίδια λογική πρόσφατα πήρα μεμβράνη για το Honor 8, δυστυχώς κι αυτή ακόμη πιο στενή από κάποια τζαμάκια, δεν καλύπτει το σύνολο της οθόνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αυτό έχει να κάνει με την οθόνη ,όλες οι οθόνες με καμπύλη στις άκρες θα έχουν μικρά screen protectors.

Δεν γίνεται αλλιώς αν πάνε ως την άκρη απλά θα παίρνει αέρα και θα βγαίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αυτό έχει να κάνει με την οθόνη ,όλες οι οθόνες με καμπύλη στις άκρες θα έχουν μικρά screen protectors.

Δεν γίνεται αλλιώς αν πάνε ως την άκρη απλά θα παίρνει αέρα και θα βγαίνει.

 

Για τα εύκαμπτα πλαστικά προστατευτικά, δεν νομίζω ότι είναι αναγκαίο πως θα "παίρνουν αέρα", αν κολλήσουν καλά στην αρχή.

 

Πάντως είναι μια από τις πιο ενοχλητικές "εξελίξεις" στη σχεδίαση των κινητών...έκθεση οθόνης σε φθορά προς χάριν μιας σχεδιαστικής καινοτομίας χωρίς πρακτικά οφέλη, παρά απόπειρα διαφοροποίησης των προϊόντων για λόγους εμπορικής προώθησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...