Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Πάντως είναι μια από τις πιο ενοχλητικές "εξελίξεις" στη σχεδίαση των κινητών...έκθεση οθόνης σε φθορά προς χάριν μιας σχεδιαστικής καινοτομίας χωρίς πρακτικά οφέλη, παρά απόπειρα διαφοροποίησης των προϊόντων για λόγους εμπορικής προώθησης.

 

καλά δε το λες και πολύ πρόσφατη εξέλιξη, από το nexus 6(3 χρόνια κινητό) βγάλανε την καμπυλωτή οθόνη.Θήκη που προεξέχουν οι άκρες, για να προστατεύει τα πλαϊνά σε περίπτωση πτώσης θέλετε και μια χαρά είστε με ότι tempered ή ζελατίνα κι αν βάλετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για τα εύκαμπτα πλαστικά προστατευτικά, δεν νομίζω ότι είναι αναγκαίο πως θα "παίρνουν αέρα", αν κολλήσουν καλά στην αρχή.

 

Πάντως είναι μια από τις πιο ενοχλητικές "εξελίξεις" στη σχεδίαση των κινητών...έκθεση οθόνης σε φθορά προς χάριν μιας σχεδιαστικής καινοτομίας χωρίς πρακτικά οφέλη, παρά απόπειρα διαφοροποίησης των προϊόντων για λόγους εμπορικής προώθησης.

καποιος που εχει ηδη μεμβρανη να μας προτεινει καποια σε καλη ποιοτητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, παρέλαβα και εγώ σήμερα. Όλα τέλεια. Εμένα έχει την 8.2 και ζητάει ενημέρωση σε αυτή που επισυνάπτω στο screening να προχωρήσω;

post-283681-0-43516200-1506344349_thumb.jpeg

post-283681-0-64019900-1506344361_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον Nillkin tempered glass. Εχει πολλες τιμες διαλεξε. Παρε μια H αν μπορεις

+

https://www.banggood.com/Bakeey-Simple-Drop-resistance-Soft-Silicone-TPU-Back-Case-For-Xiaomi-Redmi-NOTE-4-Redmi-NOTE-4X-p-1097896.html

Βαλε priority γιατι αλλιως θα ερθει το 2018 :) ή περιμενε σαν εμενα πανω απο μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον Nillkin tempered glass. Εχει πολλες τιμες διαλεξε. Παρε μια H αν μπορεις

+

https://www.banggood.com/Bakeey-Simple-Drop-resistance-Soft-Silicone-TPU-Back-Case-For-Xiaomi-Redmi-NOTE-4-Redmi-NOTE-4X-p-1097896.html

Βαλε priority γιατι αλλιως θα ερθει το 2018 :) ή περιμενε σαν εμενα πανω απο μηνα

η nillkin εφαρμόζει ωραια ? ανεβασε φωτο να δουμε πως φαίνεται!. εγω εβαλα ενα tempered glass και ηταν μαυρο χαλι γυρω γυρω αφηνε μεγαλο κενο γιατι δεν παταγε καλα! .σκέφτομαι να παρω αυτην εδω

 

https://www.ebnb.gr/el-Μεμβράνες-Προστασίας/μεμβράνες-xiaomi/31708-full-cover-tempered-glass-9h-για-xiaomi-redmi-note-4-med-μαύρο.html

 

αν την εχει δοκιμάσει καποιος ας πει αν εφαρμοζει σωστα ????

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αντιθετο μαλιστα... αυτη ειναι για το κινητο μας.

Mόνο αν η περιγραφή λέει αλήθεια και όχι οι φωτογραφίες. Εγώ βάση της φωτογραφίας βλέπω ότι δεν κάνει.

Η μάλλον ψέματα απο μια φωτογραφία χρήστη βλέπω οτι κάνει αλλά φαίνεται και η τρύπα για το μοντέλο με τον mediatek επεξεργαστή οπότε είναι συμβατή αλλά δεν είναι 100%. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...