Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με wind το δοκιμασε καποιος?

Εχω προβλημα με το σημα...πολυ αδυνατο εως καθολου.

Οταν βαζω σιμ αλλου παροχου εχει καλο σημα.

Αλλαξα σιμ αλλα τα ιδια.

 

Αν σε βοηθαει αυτο.

 

Με rnp3 είχα καλυτερο σήμα από ότι με το rnp4.

 

Το τέσταρα με τα 2 κινητά και με vodafone όμως στο ιδιο σημειο και ειδα οτι με το rdn4 μερικες φορες δεν μπορουσα να κανω κληση και γενικα πιο ασθενες σημα απο το rdn3

 

Αυτο για σημεια με χαμηλο σημα γενικα της vodafone.

 

Σε σημεια με καλο σημα καμια διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με wind το δοκιμασε καποιος?

Εχω προβλημα με το σημα...πολυ αδυνατο εως καθολου.

Οταν βαζω σιμ αλλου παροχου εχει καλο σημα.

Αλλαξα σιμ αλλα τα ιδια.

προτιμωμενο τυπο δικτυου ποιον εχεις?στις ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με wind το δοκιμασε καποιος?

Εχω προβλημα με το σημα...πολυ αδυνατο εως καθολου.

Οταν βαζω σιμ αλλου παροχου εχει καλο σημα.

Αλλαξα σιμ αλλα τα ιδια.

Έχω το RN4X SD 4/64GB αγορασμενο απο Γερμανό και η γυναίκα μου έχει το RN3 Pro Special Edition (SD) 3/32GB αγορασμένο από Κώτσο. Και τα δύο έχουν την Β20 μπάντα. Στην κύρια sim έχουμε Wind sim και στην δεύτερη sim της Vodafone. Το σήμα, αλλά και το 4g είναι παντού το ίδιο. Βέβαια παίζει ρόλο και τί κάλυψη έχει η Wind στην περιοχή σου.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω δυο γενικες αποριες:

 

1)Με την εγγυηση τι γινεται; Ειναι σαν να αγοραζεις κινητο χωρις εγγυηση ή υπαρχει υποστηριξη απο την Ελληνικη αντιπροσωπεία;

 

2)Υπαρχει συσταση για να πληρωσεις μεταφορικα επιλεγοντας priority registered mail. Αυτο πως προέκυψε; Εμπειρικα; Επισης πως προεκυψε οτι το free shipping (unregistered υποθετω) περναει τελωνειο; Εγω μεχρι σημερα ηξερα οτι ο κανονας ειναι οτι οσο πιο λιγα δωσεις για μεταφορικα (και περισσοτερο απλος ειναι ο τροπος αποστολης) τοσο λιγοτερο υποπτο ειναι το δεμα να πεσει στην προσοχη του εκτελωνιστη. (Στη λογικη φθηνος τροπος μεταφορας αρα και φθηνο αντικειμενο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 159 ευρω   με priority line έχει το banggood το Redmi note 4 4gb/64gb global με το κουπονι 9GBESN4G64,αλλά θα είναι διαθέσιμο από 30 Σεπτεμβρίου.

https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-Edition-5_5-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1148122.htmlhttp://www.e-shop.gr/kinito-xiaomi-redmi-note-4x-64gb-4gb-dual-sim-lte-black-p-TEL.090911

 

Το e-shop crazysundays το έχει στα 195 ευρώ, αλλά δεν είναι η global,είναι με mtk.

 

http://www.e-shop.gr/kinito-xiaomi-redmi-note-4x-64gb-4gb-dual-sim-lte-black-p-TEL.090911

Ήμουν έτοιμος για αγορά αλλά το κουπόνι δεν περνάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω δυο γενικες αποριες:

 

1)Με την εγγυηση τι γινεται; Ειναι σαν να αγοραζεις κινητο χωρις εγγυηση ή υπαρχει υποστηριξη απο την Ελληνικη αντιπροσωπεία;

 

2)Υπαρχει συσταση για να πληρωσεις μεταφορικα επιλεγοντας priority registered mail. Αυτο πως προέκυψε; Εμπειρικα; Επισης πως προεκυψε οτι το free shipping (unregistered υποθετω) περναει τελωνειο; Εγω μεχρι σημερα ηξερα οτι ο κανονας ειναι οτι οσο πιο λιγα δωσεις για μεταφορικα (και περισσοτερο απλος ειναι ο τροπος αποστολης) τοσο λιγοτερο υποπτο ειναι το δεμα να πεσει στην προσοχη του εκτελωνιστη. (Στη λογικη φθηνος τροπος μεταφορας αρα και φθηνο αντικειμενο)

Εγγύηση δεν παρέχει η ελληνική αντιπροσωπεία,πρέπει αν παρουσιάσει πρόβλημα να συνεννοηθείς με το κινεζομάγαζο να τους το στείλεις και είτε να το επισκευάσει, είτε να το αντικαταστήσει είτε να σε αποζημιώσει.

Συνήθως είναι 1 έτος.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση ο Κινέζος να στείλει κινητό ή δέμα αξίας πάνω από 20 ευρώ unregistered ακόμη και αν του το ζητήσεις.

Οπότε όλα τα συστημένα που έχουν χώρα αποστολέα εκτός ΕΕ, είναι "ύποπτα" προς εκτελωνισμό.Το priority line εμφανίζει στο τρακινκ του ταχυδρομείου ότι η αποστολή έγινε από ευρωπαϊκές χώρες και δεν μπαίνει για εκτελωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB golden στα 161€ μαζί με τα μεταφορικά (EU Express)

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_674001.html

χρησιμοποιώντας το κουπόνι

GBMobileGR1

 

Ισχύει ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...