Προς το περιεχόμενο

XIAOMI Mi Drone 4K Flash Sale €353


mercier

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Picos μόλις έριξα παραγγελία. Respect... Αναμένω τώρα...

Dear customer,
Thanks for shopping with us.
Sorry to tell you that we have no suitable delivery to send your order to your area.
We will refund for you.
Sorry for the trouble.
Regards
Aby
Την πατήσαμε....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Dear customer,
Thanks for shopping with us.
Sorry to tell you that we have no suitable delivery to send your order to your area.
We will refund for you.
Sorry for the trouble.
Regards
Aby
Την πατήσαμε....

 

τερμα το Priority δηλαδη;

παλι καλα προλαβαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερμα το Priority δηλαδη;

παλι καλα προλαβαμε!

Καμμία σχέση. Οι μπαταρίες απλά υπόκεινται σε άλλες πολιτικές στην αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μμ ωραία...μείναμε με την μία μπαταρία που είχε το drone. Κακά τα ψέματα. Χρειάζονται τουλάχιστον 2 μπαταρίες να έχεις για να είσαι οκ.

Επεξ/σία από tonis22pap
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Drone-WIFI-FPV-With-4K-30fps-1080P-Camera-3-Axis-Gimbal-RC-Quadcopter-p-1057057.html?rmmds=search&ID=519187&cur_warehouse=CN

 

Περιπου 308+€8.44viaEMS Express Mail Service

Τι παιζει με εγγυηση; Τελωνειο περνάει; Δεν βλέπω τίποτα για Priority Line!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Drone-WIFI-FPV-With-4K-30fps-1080P-Camera-3-Axis-Gimbal-RC-Quadcopter-p-1057057.html?rmmds=search&ID=519187&cur_warehouse=CN

 

Περιπου 308+€8.44viaEMS Express Mail Service

Τι παιζει με εγγυηση; Τελωνειο περνάει; Δεν βλέπω τίποτα για Priority Line!

 

Εγγυηση μονο αν το στειλεις πισω και τελωνειο με ems περναει κανονικα, γενικα οτι δεν εχει priority σε τετοια ποσα δεν ειναι να το αγγιζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία, μακριά από Gearbest, μου το στέιλανε με ελλατωματικό controller, τους το λέω και κάνουν τις πάπιες, μου λενε να μου επιστρέψουν 3 δολάρια και ότι δεν καλύπτουν όταν το χαλάει ο πελάτης και τέτοια.Στο controller έλλειπαν βίδες... Με λίγα λόγια "ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ"  στο εν λόγω μαγαζάκι. Το Banggood καμία σχέση, σοβαρό κατάστημα με σεβασμό στον πελάτη.

Το drone τσακίζει αν και πλέον ακούω ένα περίεργο σφύριγμα μετά απο 2 ώρες συνολικής πτήσης. Μέχρι στιγμής δεν έχει επηρεάσει κάπου, τώρα αν σταματήσει να γυρίζει κανα μοτέρ και πέσει, δεν το ξέρω ακόμα, αλλά θα ενημερώσω..

Συμπληρωματικά εδώ και 1,5 μήνα που έχω πληρώσει παραγγελία 120 ευρώ, όχι μόνο δεν την έχουν στείλει, αλλά με γράφουν και στα tickets κιόλας. Μακρία! Και να φανταστήτε έχω αγοράσει ένα σκασμό πράγματα από εκεί που ευτυχώς δεν έχουν πάθει κάτι μέχρι στιγμής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία, μακριά από Gearbest, μου το στέιλανε με ελλατωματικό controller, τους το λέω και κάνουν τις πάπιες, μου λενε να μου επιστρέψουν 3 δολάρια και ότι δεν καλύπτουν όταν το χαλάει ο πελάτης και τέτοια.Στο controller έλλειπαν βίδες... Με λίγα λόγια "ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ"  στο εν λόγω μαγαζάκι. Το Banggood καμία σχέση, σοβαρό κατάστημα με σεβασμό στον πελάτη.

Το drone τσακίζει αν και πλέον ακούω ένα περίεργο σφύριγμα μετά απο 2 ώρες συνολικής πτήσης. Μέχρι στιγμής δεν έχει επηρεάσει κάπου, τώρα αν σταματήσει να γυρίζει κανα μοτέρ και πέσει, δεν το ξέρω ακόμα, αλλά θα ενημερώσω..

Συμπληρωματικά εδώ και 1,5 μήνα που έχω πληρώσει παραγγελία 120 ευρώ, όχι μόνο δεν την έχουν στείλει, αλλά με γράφουν και στα tickets κιόλας. Μακρία! Και να φανταστήτε έχω αγοράσει ένα σκασμό πράγματα από εκεί που ευτυχώς δεν έχουν πάθει κάτι μέχρι στιγμής...

Συμφωνώ 100%, δεν συγκρίνεται σε τίποτα το gearbest με το bandgood. Απλά ότι έχει καλύτερες τιμές σε μερικά προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Dear customer,

Thanks for shopping with us.

Sorry to tell you that we have no suitable delivery to send your order to your area.

We will refund for you.

Sorry for the trouble.

Regards

Aby

Την πατήσαμε....

 

Έχω νέα με την μπαταρία που παράγγειλα και μου απάντησαν το παραπάνω mail.

Τους είχα απαντήσει ότι δεν θέλω επιστροφή χρημάτων άλλα να βρούνε ένα τρόπο να το στείλουν μίας και είναι η πρώτη παραγγελία από το κατάστημα(γλύψιμο). μου απάντησαν οτι πράγματι θα την στείλουν την μπαταρία και μου ξανα ζήτησαν τα στοιχεία της διεύθυνση μου.(παραξενεύτηκα η αλήθεια είναι) όμως την επόμενη μέρα μου έστειλαν traking number. Σήμερα μόλις παρέλαβα. 8 μέρες έκανε για να έρθει. Τα συμπεράσματα δικά σας.....

Ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι Picos για την πληροφορία.

Επεξ/σία από tonis22pap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά!Θέλω να αγορασω αυτο το κωλο-τελειο drone!!Aλλα απο τοτε που ανοιχτηκε αυτο το θεμα εχουν αλλαξει τα πραγματα στο gearbest!Θέλω τα φώτα σας για να το παραγγείλω χωρις τα τελη που θα εκτοξευσουν την τιμη!

Σας ευχαριστω απο τωρα όσους κάνετε τον κόπο έστω να μου απαντήσετε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...