Προς το περιεχόμενο

XIAOMI Mi Drone 4K Flash Sale €353


mercier

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος το παρει και βρεθουμε απο κοντα να το δω και εγω γ να αποφασισω αν θα το αγορασω του χαριζω τον μετατροπεα us σε eu

 

:) :P

Καραξοδευτηκες ... 1ευρω απο ελληνικά κινεζομάγαζα!  :P

 

Από την άλλη αμα εχεις "καλές γειτόνισσες" και κανονίσεις να το δειτε στην περιοχή σου, του κανω και εγω ένα adaptor δώρο (πρεπει να εχω 4-5)  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καραξοδευτηκες ... 1ευρω απο ελληνικά κινεζομάγαζα! :P

 

Από την άλλη αμα εχεις "καλές γειτόνισσες" και κανονίσεις να το δειτε στην περιοχή σου, του κανω και εγω ένα adaptor δώρο (πρεπει να εχω 4-5) :-D

Ε τι να κανουμε; φτωχοπαιδο ειμαι κ ειπα ο φουκαρας ν δωσω οτι μπορω :P

 

Παντως περα απο την πλακα ψηνομαι κ εγω για ενα xiaomi drone (ειναι απο τα λιγα προιοντα xiaomi που δεν εχω :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρη ελλαδα αθανατη ;)

 

Θα το περασεις στα εξοδα;; :)

Γιατί όχι;

εγω π.χ. που είμαι μηχανικός δε πρέπει να επιβλέπω συνολικά το εργοτάξιο; δε θα δω όλο το οικόπεδο καλύτερα για το τοπογραφικό;

μια χαρά θα το πέρναγα (ειδικά τωρα με τον ΕΦΚΑ ουουου.......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ωραία εργαλείο. Αν δεν είχα κάνει πολλά έξοδα τελευταία θα το χτύπαγα χωρίς δεύτερη σκέψη...
Στην επόμενη έκπτωση, που μπορεί να παίζει και κάποιο εκπτωτικό κουπόνι, σφυρίξτε πάλι εδώ και βλέπουμε!

Από τα σχόλια πάντως και τα βίντεο στο youtube φαίνεται τρομερό. Αν μπορεί κάποιος που το έχει να μας πει περισσότερα για αντοχή, μπαταρία, εμβέλεια και τέτοια, θα ήταν πολύ χρήσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όχι;

εγω π.χ. που είμαι μηχανικός δε πρέπει να επιβλέπω συνολικά το εργοτάξιο; δε θα δω όλο το οικόπεδο καλύτερα για το τοπογραφικό;

μια χαρά θα το πέρναγα (ειδικά τωρα με τον ΕΦΚΑ ουουου.......)

Ελα μωρεεεε

 

Κ εγω σαν υδραυλικος να το παρω και να το περασω στα εξοδα γ να επιβλεπω τα χιλιομετρα εξωτερικων επενδυμενων σωληνωσεων και αποχετευσεων που εβαλα σε ενα εργοστασιο; :P

 

Σε ελενχο θα πεσουν οικονομικες φαπες νομιζω ;)

 

Τεσπα αν μπορει κ καποιος να μας πει κ κανενα χρησιμο εξτρα που μπορει καποιος α αγορασει με το συγκεκριμενο drone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εψαχνα και εγω μηπως με καλυψει σε γαμους αλλα απο οτι βλεπω εχει διαφορα θεματακια με το πιο βασικο καποια gimbals να μην ειναι ακριβως ισια οτι και να κανεις και να ειναι στραβος ο οριζοντας. Επισης ειδα οτι σε καποια εχουν θεμα με την συνδεση και τελος οτι δεν εχει πολλες επιλογες στο βιντεο παρα μονο ρυθμιση του ev. 

 

Γενικα απο οτι καταλαβα εχουν προβλημα καποιες παρτιδες και δεν ειναι να μπλεκεις οποτε δυστυχως αν και η τιμη ειναι κορυφη δεν μπορει να με καλυψει σιγουρα για αυτο που το θελω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ εισαι ο snik ρε,τι να το κανεις.

 

Παρε ferrari :P

 

 

Παντως παιδια αν το εχει κανεις και το εχει κανει αρκετες δοκιμες κτλπ ας πει αν αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ τα πολύ δυνατά drone για τα χρήματα που ζητάει.. αν και έχουν κάποια θεματακια όπως προανέφερε ο snik..

εδώ και ένα σχετικό βίντεο στα ελληνικά  https://www.youtube.com/watch?v=JIsiQCe0qM8

πάντως το ψήνω για αγορά.. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όποιος είναι κοντά στο να το αγοράσει ας έχει στο νου του οτι θα το έχει στα χέρια του τέλη οκτώβρη.

Καλή η αποστολή eu χωρίς τελωνείο και σε ~12 ημέρες, αλλα έχει Dispatch: Ships between Oct 13 - Oct 17 αυτό με την έκπτωση (us plug)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον μετασχηματιστή φόρτισης της μπαταρίας δεν θα παίζει θεματάκι......?

US plug ----> αναμένει είσοδο ρευματος στον μετασχηματιστή 110 / 120V (USA) κ όχι 220 / 240V που έχουμε εδώ.......

Θα τον βάλουμε με αντάπτορα σε ελληνική μπρίζα και θα κάψει τον μετασχηματιστή ή κάτι δεν καταλαβαίνω καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπαίνετε στο κόπο να κάνετε ούτε στοιχειώδη έρευνα για αγορά 300+ ευρώ?

http://www.mi.com/en/drone/specs/

 

 

Charger
Output:Input:Output power:

16 V   - - - 2.9 A

100-240V ~ 50 / 60Hz 1.5A

46.4 W

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...