Προς το περιεχόμενο

XIAOMI Mi Drone 4K Flash Sale €353


mercier

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mi4KGB

πέφτει στα 334€ η US plug έκδοση.

Έχει λήξει το παραπάνω κουπόνι. Μάλιστα όταν το βάζω μου πάει την τιμή στα 509.65 ευρώ :blink:

Κανένα άλλο κουπόνι δεν παίζει; Το θέλω τρελά!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή χρειάζομαι να το χρησιμοποιώ και για φωτογραφίες. Ξέρετε τίποτα για την ποιότητα τους; Μπορεί κάποιος να αλλάξει κάμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ψηνόμουν, τελικά προσωπικά δε μου κάνει.. 

Θα γινόταν χρήση κυρίως για mapping, και η ευκολία του να ορίζεις την περιοχή και όλα τα υπόλοιπα να γίνονται αυτόματα, μέσω του pix4d ή άλλου παρόμοιου software (λήψη φωτογραφιών σε κατάλληλες αποστάσεις μεταξύ τους κλπ) είναι ανεκτίμητη, οπότε για αυτή τη χρήση δεν κάνει από όσο διαβάζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ειναι απο ευρωπαικη αποθηκη προς το παρον ξεχαστε τεοιες αγορες , προσωπικη αποψη , γιατι το τελωνειο εχει αγριεψει

 

και αν αποφασισει καποιος να μη το παρει λογω υπερβολικων εξοδων και να επιστραφει πρεπει να εχει απο πριν κανει συννεοηση με το

 

πωλητη.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή χρειάζομαι να το χρησιμοποιώ και για φωτογραφίες. Ξέρετε τίποτα για την ποιότητα τους; Μπορεί κάποιος να αλλάξει κάμερα;

 

 

πολυ καλή!

Κάμερα οχι, δεν αλλάζει οπως σε ολα τα ready kit.

αν δεν ειναι απο ευρωπαικη αποθηκη προς το παρον ξεχαστε τεοιες αγορες , προσωπικη αποψη , γιατι το τελωνειο εχει αγριεψει

 

και αν αποφασισει καποιος να μη το παρει λογω υπερβολικων εξοδων και να επιστραφει πρεπει να εχει απο πριν κανει συννεοηση με το

 

πωλητη.......

 

Αν επιλέξεις την σωστη μεθοδο αποστολής, το τελωνειο δε θα σε αφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνα με αυτα που ακουω δεν ειναι τοσο απλα τωρα πια με οποιαδηποτε τροπο αποστολης ....εκτος και αν εγγυαστε εσεις.. :-D

 

και γω εχω ρισκαρει παλιοτερα τωρα δεν το κανω...αν η ευρωπαικη 

 

αποθηκη τους γινει σωστη και εχει διαθεσιμοτητα οκ....για μενα κινα χονγκ κονγκ ιαπωνια εχουν τελειωσει προς το παρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το εψαχνες λιγο καλυτερα θα εβλεπες οτι το priority line ειναι ενας ασφαλης τροπος αποστολης. Γινεται με τριγωνικη αποστολη και το δεμα σου ειναι σα να ερχεται απο ευρωπη οποτε δεν εχεις χρεη εκτελωνισμου και τελωνειου. Οποτε ναι ειναι 100% σιγουρο οτι δεν θα πληρωσεις κατι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνα με αυτα που ακουω δεν ειναι τοσο απλα τωρα πια με οποιαδηποτε τροπο αποστολης ....εκτος και αν εγγυαστε εσεις.. :-D

 

και γω εχω ρισκαρει παλιοτερα τωρα δεν το κανω...αν η ευρωπαικη 

 

αποθηκη τους γινει σωστη και εχει διαθεσιμοτητα οκ....για μενα κινα χονγκ κονγκ ιαπωνια εχουν τελειωσει προς το παρον

 

ψαξτο λιγο φιλε μου...γιατι δεν τα ξερεις καλα!

με Priority eu και express ολα καλα!

απο κει και περα οπως ειπωθηκε και παραπανω κανεις δεν πιεζει κανενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω λογο να διαφωνω ειμαι πολυ παλιος σε αυτα και γερος για συγκινησεις ...ξερω τι σημαινει τριγωνικη δουλευα 37 χρονια σε χωρο

 

αναλογο.... 

 

στα ψιλα γραμματα στα FAQ αν ριξεις μια ματια θα δεις τι λεει για τυχον import duties και αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα ψιλα γραμματα στα FAQ αν ριξεις μια ματια θα δεις τι λεει για τυχον import duties και αλλα...

Και ασπιρίνη πίνουμε, παρ'όλες τις πιθανές παρενέργειες που γράφει το χαρτί.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...