Προς το περιεχόμενο

XIAOMI Mi Drone 4K Flash Sale €353


mercier

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιο ειναι το μεγιστο υψος και ποσο μακρια μπορει να παει το συγκεκριμενο; (παντα με ασφαλεια εννοειται)

 

Και με antenna booster ποσο μπορει να φτασει;

 

Sorry για τις ερωτησεις απλα ειμαι αρχαριος σε drone και σκεφτομαι να το παρω (ετσι θα εχω κ πλεον οτι υπαρχει σε xiaomi εκτος απο το πατινακι :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, επειδή ψηνομαι κ γω να το τσιμπήσω γιατι για τα λεφτα του σίγουρα τα σπάει,

1ον αυτα πλεον πρεπει να ειναι ασφαλισμένα η δεν πιάνει αυτή την κατηγορία ;

2ον κατι με σχέδια πτήσης κτλ που πρεπει να ειναι δηλωμένο για να το σηκώσεις , Ισχυει ;

3ον και τελευταίο τι εγγυηση εχει; 1 χρονο απο το μαγαζί ξερω γω η μπορούμε να απευθυνθούμε στην εταιρία σε καποια άσχημη περίπτωση , χτυπα ξύλο;

 

Ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας!

Από τελωνείο όμως τι παίζει; Λόγω όγκου το λέω.

Επειδή εγώ έφαγα ένα τελωνείο για μια μινατουρα 20 εκατοστών 3.5ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας!

Από τελωνείο όμως τι παίζει; Λόγω όγκου το λέω.

Επειδή εγώ έφαγα ένα τελωνείο για μια μινατουρα 20 εκατοστών 3.5ευρώ

 

εχει αναφερθει και πιο πανω!

ειναι τριγωνικη συναλλαγη...

διαλεγεις priority line eu express και ερχεται απο Ευρωπαικη αποθηκη στην πορτα σου με κουριερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες, πόσες φορές πρέπει να σας το πουν. Με Priority Line EU είναι σα να έχετε πληρώσει και τελωνείο.

 

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

 

Ένα gearband xiaomi που έφερα από gearbest με αυτό τον τρόπο έφτασε μάλιστα σε μία εβδομάδα. Ήταν τόσο γρήγορη η διαδικασία που όταν χτύπησε ο ταχυδρόμος το κουδούνι και μου είπε έχετε δέμα, τον ενημέρωσα ότι δεν περιμένω κάτι, μέχρι να στροφάρω και να κατέβω τελικά να το παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες, πόσες φορές πρέπει να σας το πουν. Με Priority Line EU είναι σα να έχετε πληρώσει και τελωνείο.

 

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

 

Ένα gearband xiaomi που έφερα από gearbest με αυτό τον τρόπο έφτασε μάλιστα σε μία εβδομάδα. Ήταν τόσο γρήγορη η διαδικασία που όταν χτύπησε ο ταχυδρόμος το κουδούνι και μου είπε έχετε δέμα, τον ενημέρωσα ότι δεν περιμένω κάτι, μέχρι να στροφάρω και να κατέβω τελικά να το παραλάβω.

 

ενταξει ηρεμησε ο ανθρωπος δεν ηξερε προφανως και καλα εκανε και ρωτησε

 

ειναι καποιοι αλλοι που για να το παιζουν εξυπνοι οτι δηθεν περναει ή δεν περναει και λοιπες βλακειες, μπερδευουν τον κοσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν είναι σαν να περνάει τελωνείο, απλώς έχει κάποιες Ευρωπαϊκές αποθήκες και τα στέλνει πρώτα εκεί και μετά τα στέλνει Ελλάδα.

 

Καμια σχέση οι Ευρωπαικες αποθηκες των κινεζομαγαζων με τον τριγωνικο τροπο αποστολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες, πόσες φορές πρέπει να σας το πουν. Με Priority Line EU είναι σα να έχετε πληρώσει και τελωνείο.

 

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

 

Ένα gearband xiaomi που έφερα από gearbest με αυτό τον τρόπο έφτασε μάλιστα σε μία εβδομάδα. Ήταν τόσο γρήγορη η διαδικασία που όταν χτύπησε ο ταχυδρόμος το κουδούνι και μου είπε έχετε δέμα, τον ενημέρωσα ότι δεν περιμένω κάτι, μέχρι να στροφάρω και να κατέβω τελικά να το παραλάβω.

Καλα μην τον δειρεις

 

Μια ερωτηση εκανε.

 

Οκ την εχουμε χιλιοαπαντησει αλλα ηρεμια :)

 

Οπως προειπε κ αλλο μελος αλλοι δεν ρωτανε κ μετα λενε γαμωτο πληρωσα 150€ τελωνειο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μην τον δειρεις

 

Μια ερωτηση εκανε.

 

Οκ την εχουμε χιλιοαπαντησει αλλα ηρεμια :)

 

Οπως προειπε κ αλλο μελος αλλοι δεν ρωτανε κ μετα λενε γαμωτο πληρωσα 150€ τελωνειο

 

Δεν θα δείρω κανέναν ρε συ, αλλά 5 σελίδες θέμα είναι, δεν είναι 85. Έχει απαντηθεί 5-6 φορές το θέμα του τελωνείου και έχει εξαντληθεί προ πολλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε.....τι καρτούλα έχετε βάλει? Γράφει καλά?

Εγώ έχω βάλει αυτή: https://www.amazon.de/Intenso-Micro-Class-Speicherkarte-SD-Adapter/dp/B008XZO0IW αλλά μάλλον είναι αργή και κόβει το βίντεο σχετικά νωρίς, μέχρι 2 λεπτά max.

Εντωμεταξύ το video παίζει στο pc χωρίς σπασίματα μόνο με GOM player, ενώ δεν έχω ήχο - δεν ξέρω εαν είναι normal.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εντωμεταξύ το video παίζει στο pc χωρίς σπασίματα μόνο με GOM player, ενώ δεν έχω ήχο - δεν ξέρω εαν είναι normal.....

 

δεν έχει ήχο. τί να ακούσεις άλλωστε, τον ήχο από τον αέρα και το μοτέρ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά το πήρε ένας φίλος παρεπιπτόντως χθες ημασταν Πεντέλη και το πετουσαμε, αψογη εικονα έχει και 4k πολυ καλη σταθεροτητα και χθες φυσουσε στο βουνο, γυρω στα 26 λεπτά πτήση εμβελεια στο 1 χιλιόμετρο και ύψος πάνω απο 500μ αφοβα, να ξερετε εκανε γυρω στους 2 μηνες να ρθει και πληρωσε τελωνειο 3€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...