Προς το περιεχόμενο

Η Huawei προσπέρασε την Apple και είναι η 2η μεγαλύτερη εταιρεία smartphones στον κόσμο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Μιλάς φυσικά για εποχή iphone/2 3/3gs έτσι? Η απλά κάνεις πλάκα. Γιατί μόνο ομαλό δεν είναι το λειτουργικό του iPhone μετά από λίγο καιρό που αρχίζουν τα λαγκαρίσματα και τα κολλήματα... μην αναφερθώ στα αμέτρητα bugs...

 

Όλα τα είχα ακούσει.. αλλά αυτό :P

 

Νομίζω μπέρδεψες τα λειτουργικά. Αλλά ...περί ορέξεως... :P

 

PS: Έχει auto-reboot στα settings το δικό σου android για να "φρεσκάρεται" που και που?  :devil:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιλάς φυσικά για εποχή iphone/2 3/3gs έτσι? Η απλά κάνεις πλάκα. Γιατί μόνο ομαλό δεν είναι το λειτουργικό του iPhone μετά από λίγο καιρό που αρχίζουν τα λαγκαρίσματα και τα κολλήματα... μην αναφερθώ στα αμέτρητα bugs...

 

Όλα τα είχα ακούσει.. αλλά αυτό :P

Για ποια λαγκαρισματα μιλάς; Έχω το iPhone 6s 64gb σχεδόν ένα χρόνο τώρα και πέρα από εντελώς περιστασιακά κολλήματα που οφείλονταν σε καλογραμμένες εφαρμογές όπως το Facebook, το κινητό πηγαίνει σφαίρα. Όπως είπες όλα τα έχω ακούσει αλλά το ότι το 6s κολλάει δεν...

 

ΥΓ: Τώρα είδα αυτό που έγραψες ότι όσοι έχουν iPhone δεν έχουν ιδέα, όποτε σου ζητώ συγγνώμη γιατί δεν κατάλαβα ότι μιλώ με ένα fanboy...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα έλεγα πριν κάτι μήνες για την Huawei. Ανοδική πορεία και μπράβο τους...απλά εύχομαι να μην πάθουν και το σύνδρομο τις Samsung που απο κει που δεν τους ήξερε η μάνα τους τους Κορεάτες που έβγαζαν μόνο κάτι οθόνες για pc και διάφορα τέτοια ξαφνικά μου πουλάνε Galaxy note 8 1024 ευρώ και Galaxy s8 800-900 ευρώ...ούστ κοπρόσκυλα σαν δεν ντρέπεστε. Είπαμε να πουλάς 300 - 400 άντε βρε αδερφέ και 500 στην καλύτερη το δέχομαι αλλά όχι και 900 με 1000 αυτό παραπάει. το ίδιο ισχύει και για τα Apple που πουλάνε μέτρια smartphone σε 2 και 3πλάσια τιμή απλά έτσι γιατί γράφει Iphone επάνω. άντε φάτε τώρα την σκόνη τον Huawei και σε λίγο καιρό και τον Xiaomi που ανεβαίνει πολύ επικίνδυνα. Σπάστε τους τα μούτρα να καταλάβουν επιτέλους ότι υπάρχουν και όρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποια λαγκαρισματα μιλάς; Έχω το iPhone 6s 64gb σχεδόν ένα χρόνο τώρα και πέρα από εντελώς περιστασιακά κολλήματα που οφείλονταν σε καλογραμμένες εφαρμογές όπως το Facebook, το κινητό πηγαίνει σφαίρα. Όπως είπες όλα τα έχω ακούσει αλλά το ότι το 6s κολλάει δεν...

 

ΥΓ: Τώρα είδα αυτό που έγραψες ότι όσοι έχουν iPhone δεν έχουν ιδέα, όποτε σου ζητώ συγγνώμη γιατί δεν κατάλαβα ότι μιλώ με ένα fanboy...

Σε παρακαλώ φίλε μου, μην του το χαλάς... Νομίζει, ότι το android είναι ios και το ios android... 

 

Υ.γ. Πότε μα πότε μην χαλάς τα όνειρα των haters! Ζεσταίνουν τις μηχανές ώστε την άλλη εβδομάδα να βγάλουν όλη την χολή τους!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρακαλώ φίλε μου, μην του το χαλάς... Νομίζει, ότι το android είναι ios και το ios android... 

 

Υ.γ. Πότε μα πότε μην χαλάς τα όνειρα των haters! Ζεσταίνουν τις μηχανές ώστε την άλλη εβδομάδα να βγάλουν όλη την χολή τους!

Η πλακα δεν ειναι αυτη η πλακα ειναι που λενε εχω και iphone  ,ειχα και το προηγουμενο μοντελο  και ειναι οι περισσοτεροι  με κατι κινεζιες της κακιας ωρας .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα δεν ειναι αυτη η πλακα ειναι που λενε εχω και iphone  ,ειχα και το προηγουμενο μοντελο  και ειναι οι περισσοτεροι  με κατι κινεζιες της κακιας ωρας .

 Καλά ναι! Αυτό ιδικά που το πας... που ξαφνικά όλοι τους έχουν iphone και μάλιστα του κολλάει και τους κάνει ένα σορό προβλήματα χαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://youtu.be/wBxUlcZWlCk Nectoms ένα απλό ταπεινό se με τον Α9 κ μόλις 2 go ram κάνει πλάκα στο s8 plus . Ούτε προσβολές ούτε ad hominem επιθέσεις

 

Τι σχέση έχει μια σύγκριση iPhone Samsung σε αυτο το άθρο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS: Έχει auto-reboot στα settings το δικό σου android για να "φρεσκάρεται" που και που?  :devil:

Επειδη σε εχω δει να το ξαναγραφεις σε αντιστοιχο τοπικ και ειναι κριμα, δεν ισχυει κατι τετοιο.

Ζιαομι των 150€ εχω και μια χαρα ηταν με uptime ~900 ωρων μεχρι που επρεπε να το κλεισω για ασχετο λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω μπέρδεψες τα λειτουργικά. Αλλά ...περί ορέξεως... :P

 

PS: Έχει auto-reboot στα settings το δικό σου android για να "φρεσκάρεται" που και που?  :devil:

Δεν απαντάω καν σε τόσο αστεία ερώτηση. Βγάλτε συμπεράσματα οι υπόλοιποι αν και δεν έχει νόημα γιατί οι υπόλοιποι είναι αυτοί που κατέχουν το αντικείμενο και δώρων άδωρον. 

 

https://youtu.be/wBxUlcZWlCk Nectoms ένα απλό ταπεινό se με τον Α9 κ μόλις 2 go ram κάνει πλάκα στο s8 plus . Ούτε προσβολές ούτε ad hominem επιθέσεις

Πάρε το αυγό και κούρεφτο. ΣΟυ είπα δεν υποστηρίζω την Samsung. Είναι τρεγική και αυτή. Ίσως χειρότερη από την Apple. Εγώ υποστηρίζω το android ΜΟΝΟ.

 

Βάλε το Iphone 7/7plus/8/9 δίπλα στο Z Play η σε ένα pixel η σε ένα nexus η σε ένα xiaomi και θα δεις ότι αυτά τα βιντεάκια είναι δίχως νόημα.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη σε εχω δει να το ξαναγραφεις σε αντιστοιχο τοπικ και ειναι κριμα, δεν ισχυει κατι τετοιο.

Ζιαομι των 150€ εχω και μια χαρα ηταν με uptime ~900 ωρων μεχρι που επρεπε να το κλεισω για ασχετο λογο.

Αν δεν κάνω λάθος, το auto-reboot είναι μια δυνατότητα που θα προσθέσουν στο android 8(το είχα ακούσει πριν καιρό αλλά δεν είμαι σίγουρος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω μπέρδεψες τα λειτουργικά. Αλλά ...περί ορέξεως... :P

 

PS: Έχει auto-reboot στα settings το δικό σου android για να "φρεσκάρεται" που και που? :devil:

Πόσο πίσω έχεις μείνει ρε bill?

 

Screenshot_20170908-114643.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, το auto-reboot είναι μια δυνατότητα που θα προσθέσουν στο android 8(το είχα ακούσει πριν καιρό αλλά δεν είμαι σίγουρος).

Α δε το λεω γι αυτο, εξαλλου αν θες να προγραμματισεις auto-reboot το κανεις καιρο τωρα με το tasker.

Για το "reboot για να φρεσκαρεται" το ειπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ κάποιο παλικαράκι μίλησε γοα σύγκριση λειτουργικών μην μου πεις πως δεν το πρόσεξες σε 9 σελίδες ;;

 

Ξαναλέω, είναι αρκετά εκτός θέματος. Android ναι, άλλο Huawei (& Kirin) όμως, και άλλο Samsung.

Επίσης σύγκριση με Galaxy; Really; Σε speed test και ένα honor 8 μπορει να είναι ταχύτερο. Δεν ήταν ποτε αυτο το δυνατό σημείο της σειράς S.

 

Σύγκρινε αυτά:

 

https://www.youtube.com/watch?v=uNoQSrJIRWw

 

https://www.youtube.com/watch?v=T_dwy0HBG5s

 

https://www.youtube.com/watch?v=7zNFTELiFKk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...