Προς το περιεχόμενο

Μηχανικό πληκτρολόγιο Mantistek GK2 23ευρω [ΤΕΛΟΣ]


Vanurath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 234
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά η Bangood συνήθως πόσο κάνει να απαντήσει σε mail για ελατωματικά προϊόντα? Έχει κανείς εμπειρία?

1 2 μέρες το πολύ εκτός και αν είναι ΣΚ. Πάντα άψογη εξυπηρέτηση είχα και 5 φορές μου έστειλαν ξανά το προϊόν χωρίς να πληρώσω μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 2 μέρες το πολύ εκτός και αν είναι ΣΚ. Πάντα άψογη εξυπηρέτηση είχα και 5 φορές μου έστειλαν ξανά το προϊόν χωρίς να πληρώσω μια.

 

Σου ζήτησαν να στείλεις πίσω το άλλο? Με ελτά επιστρέφεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω εχω παραλαβει με κοκκινους αλλά δεν προλαβα να το ανοιξω,απο Δευτέρα. Με χει φαει η αγωνία για να δω αν ειναι ελαττώματικο. Απο ποιότητα δεν θα με απογοητευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά έχει καμιά ουσία να επιχειρήσω να ανοίξω το καπάκι (εννοώ το συνολικό καπάκι από το πληκτρολόγιο); Οι βίδες είναι τόσο "προκλητικά" εκτεθειμένες. Δοκιμάζω και χωρίς το καπάκι (από το συγκεκριμένο προβληματικό πλήκτρο) και πάλι μια δουλεύει και μια δεν δουλεύει. Δοκίμασα να αλλάξω το συγκεκριμένο καπάκι με κάποιο από άλλο γράμμα αλλά έκανε τα ίδια. Πάντως παρατήρησα ότι πατώντας το αριστερά και κάτω ΣΥΝΗΘΩΣ λειτουργεί κανονικά. Ίσως να κάνω καμιά πατέντα...

 

EDIT: Το άλλαξα γιατί έτσι όπως το διάβασα πάλι δεν έβγαζε και πολύ νόημα..

Επεξ/σία από Sadako
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 2 μέρες το πολύ εκτός και αν είναι ΣΚ. Πάντα άψογη εξυπηρέτηση είχα και 5 φορές μου έστειλαν ξανά το προϊόν χωρίς να πληρώσω μια.

Σ εμενα εκαναν 2 φορες λαθος μια θηκη κινητο.

 

Ο τραγικος πωλητης 2 φορες μου εστειλε θηκη αλλου μοντελου κινητου.

 

Μ ειπε κρατα και τις θηκες παρε και τα χρηματα,και στα μαιλ απαντουσε εντος 12 ωρων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ζήτησαν να στείλεις πίσω το άλλο? Με ελτά επιστρέφεις?

Μια φορα είχαν αργήσει κάτι λάμπες. Έστειλαν άλλες ήρθαν πρώτες οι νέες και έπειτα οι παλιές. Τις πλήρωσα προφανώς τους είπα ότι ήρθαν.

Στη δεύτερη ένα Android box 40 ευρώ. Δεν άναβε. Με έστειλαν άλλο όλα κομπλέ κράτησα και το παλιό.

Στην τρίτη για ένα εργαλείο για τη γυναίκα έλειπε ένα εξάρτημα. Το κράτησα και με έστειλαν και καινούργιο. Και 2 φορές ακόμα σε πιο φθηνά πράγματα με ξανά έστειλαν. Ποτέ δεν έστειλα κατι πίσω δεν μου το ζήτησαν δηλαδή. Βέβαια είμαι τακτικός πελάτης στο banggood και έχω και ανάλογη αντιμετώπιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ανάλογο πληκτρολόγιο σε παρόμοια τιμή αυτή τη στιγμή σε κινεζομάγαζα; Εναλλακτικά, μήπως κάποιος που παρέλαβε ή θα παραλάβει το δίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ανάλογο πληκτρολόγιο σε παρόμοια τιμή αυτή τη στιγμή σε κινεζομάγαζα; Εναλλακτικά, μήπως κάποιος που παρέλαβε ή θα παραλάβει το δίνει;

MOTOSPEED ck104 στα 35 από gearbest

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που δεν βρήκα αν γίνεται στο πληκτρολόγιο. Γίνεται πχ σε κάθε παιχνίδι να έχουμε συγκεκριμένα πλήκτρα με χρώμα και τα άλλα να είναι σβηστά? Πχ wsad που είναι για μπροστά πίσω αριστερά δεξιά να είναι κόκκινα το space μπλε κτλ κτλ. Έψαξα το πρόγραμμα έχει κάποια custom αλλά δεν δουλεύουν. Για πείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γίνεται με το Fn + F10,11,12 

την 1η φορά που το πατάς ενεργοποιείται το custom προφίλ και με την 2η μπαίνει σε mode που αναβοσβήνει το πλήκτρο του προφίλ (π.χ. F10) και μπορείς να επιλέξεις ποια πλήκτρα θ ανάβουν πατώντας τα. 

όσο αναβοσβήνει το πλήκτρο του προφίλ μπορείς πατώντας Fn + R,G,B να αλλάζεις το χρώμα που θα έχουν τα επόμενα πλήκτρα που θα ενεργοποιήσεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γίνεται με το Fn + F10,11,12

την 1η φορά που το πατάς ενεργοποιείται το custom προφίλ και με την 2η μπαίνει σε mode που αναβοσβήνει το πλήκτρο του προφίλ (π.χ. F10) και μπορείς να επιλέξεις ποια πλήκτρα θ ανάβουν πατώντας τα.

όσο αναβοσβήνει το πλήκτρο του προφίλ μπορείς πατώντας Fn + R,G,B να αλλάζεις το χρώμα που θα έχουν τα επόμενα πλήκτρα που θα ενεργοποιήσεις.

Είσαι ωραίος να σε καλά δεν θα το έβρισκα με τίποτα. Κάθε παιχνίδι και τα δικά του φωτιζόμενα πλήκτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

... Μόνο παράπονο η άσχημη -για μένα- γραμματοσειρά.

 

 

Επειδή πήρα το απλό της mantistek  το μεμβράνης με 10 ευρώ η γραμματοσειρά που έχουν ειναι απαράδεκτη. Ειναι δυσανάγνωστη. ...

 

Αυτος ηταν ο βασικος λογος που αντισταθηκα, δεν αγορασα αυτο ή το αλλο μηχανικο μοντελο τους που εβγαινε στα 17 ευρω εκεινη την ημερα. Γραμματοσειρα για αφισα star trek πχ μια χαρα, για πληκτρολογιο, οχι. Eιδικα shift και caps lock και καποια κουμπια συγκεκριμενα εχουν το προβλημα, οχι ολα, αλλα η "ζημια" εχει γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γίνεται με το Fn + F10,11,12

την 1η φορά που το πατάς ενεργοποιείται το custom προφίλ και με την 2η μπαίνει σε mode που αναβοσβήνει το πλήκτρο του προφίλ (π.χ. F10) και μπορείς να επιλέξεις ποια πλήκτρα θ ανάβουν πατώντας τα.

όσο αναβοσβήνει το πλήκτρο του προφίλ μπορείς πατώντας Fn + R,G,B να αλλάζεις το χρώμα που θα έχουν τα επόμενα πλήκτρα που θα ενεργοποιήσεις.

Γνωρίζεις αν υπάρχει συντόμευση για να κλείνει εντελώς ο φωτισμός;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...