Προς το περιεχόμενο

Μηχανικό πληκτρολόγιο Mantistek GK2 23ευρω [ΤΕΛΟΣ]


Vanurath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα,

 

παρέλαβα κι εγώ το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο.

 

όλα δουλέυουν τέλεια!!!

 

καθώς δεν είχα προηγούμενη εμπειρία με μηχανικό πληκτρολόγιο, εντυπωσιάστηκα από το βάρος του και μου αρέσει πολύ ο ήχος (καφέ διακόπτες)

 

πρώτες εντυπώσεις άριστες

 

ευχαριστώ πολύ τον http://www.insomnia.gr/user/204354-masouras/ για την επισήμανση της προσφοράς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 234
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα και εγώ ;ρ νομιζω δεν υπαρχει καλυτερο πληκτρολογιο σε αυτα τα λεφτα....πολυ στιβαρο... οι διακοπτες εχουν πολυ ωραια ασθηση....τα rgb πολυ ομορφα και αυτα...υπαρχουν παρα πολλοι συνδιασμοι

 

χαιρομαι που τελικα βγηκε καλο και σας βοηθησα και εσας <3 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Priority Air Mail

 

Καλύτερα μίλα μαζί τους, γιατί το tracking του priority του banggood συνήθως είναι τριγωνική με postnl, άρα και αντίστοιχο κωδικό tracking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα χωρίς priority (καθώς το είχα ξεχάσει) χωρίς να περάσει απο τελωνείο καθώς ήρθε απο Βέλγιο, και μπορώ να πω οτι μου αρέσει πολύ. Το πήρα με black switches και χωρίς να περάσω κανέναν driver στο pc (win10x64) εφτιαξα custom led profiles και μου δουλευουν τα media keys (mute, volume up-down κτλ). Κανενα πρόβλημα γενικά, ολα τα πλήκτρα λειτουργούν και μου αναγνωρίζονται, ειναι στην θέση τους και τα led επίσης δουλεύουν!

 

Ευχαριστώ τον topic starter! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γίνεται με το Fn + F10,11,12 

την 1η φορά που το πατάς ενεργοποιείται το custom προφίλ και με την 2η μπαίνει σε mode που αναβοσβήνει το πλήκτρο του προφίλ (π.χ. F10) και μπορείς να επιλέξεις ποια πλήκτρα θ ανάβουν πατώντας τα. 

όσο αναβοσβήνει το πλήκτρο του προφίλ μπορείς πατώντας Fn + R,G,B να αλλάζεις το χρώμα που θα έχουν τα επόμενα πλήκτρα που θα ενεργοποιήσεις.

 

 

Τα led profiles πως τα έφτιαξες?

 

 

EDIT: Εχω την συνήθεια να σέρνω το πληκτρολόγιο προς τα μέσα στο γραφείο και ποδαράκια του πληκτρολογίου δεν πολυαντέχουν και μπαίνουν μέσα. Σε άλλα τσίπικα πληκτρολόγια μικροσοφτ δεν είχα αυτό το θέμα. Κανα workaround εχει να προτείνει κανείς; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά έχει κι ενσωματωμένο παιχνίδι (φιδάκι)

Πατήστε   fn και το PD 2 φορές.

Ο έλεγχος γίνεται με τα arrow keys.

Αν προσέξετε το εικονίδιο του PD, είναι το φιδάκι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και άσχημα! Το κάνουν ακόμα καλύτερο! Θα στείλω κ εγώ για το red-blue «7»μου!

Έστειλα mail, πήρα 8$ Refund.

χθές ξαφνικά το πλήκτρο έφτιαξε!!!

 

Αν αντέξει στο χρόνο θα είναι από τις καλύτερες αγορές ever!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...