Προς το περιεχόμενο

Μηχανικό πληκτρολόγιο Mantistek GK2 23ευρω [ΤΕΛΟΣ]


Vanurath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 234
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευκαιρία να δοκιμάσω την διαφορά των blue με τους brown που έχω στο Logitech G810.

 

Αλήθεια, αυτό με το Priority Direct Post έρχονται και πιο γρήγορα από την απλή αποστολή που κάνει 1-1μιση μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ μια παραγγελία για καφέ διακόπτες, στο flash sale που είχε σήμερα για €18 με priority.

Δυστυχώς είναι full αλλιώς θα το χτύπαγα. Ψάχνω για tenkeyless και έχω στο στόχαστρο το Anne Pro αλλά είναι σχετικά ακριβό.

Αν θέλει κανείς Anne Pro θα έχει στις 3 τα ξημερώματα 10 τεμάχια. https://www.banggood.com/APP-Control-Anne-PRO-Blue-Red-Switch-RGB-Bluetooth-Mechanical-Gaming-Keyboard-p-1185850.html

Κρίνοντας από το χθεσινό flash sale είναι αρκετά πιθανό να πάρει κάποιος. Είχε 5 τεμάχια στα €43 με priority και έμειναν διαθέσιμα για 10'+. Έχω από πέρυσι με μπλε διακόπτες στα €60 και ήταν μεγάλος πειρασμός να πάρω κι ένα με κόκκινους σε αυτή την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για γραψιμο + παιχνίδια, καφέ διακόπτες καλύτερα ε; Δεν θέλω θόρυβο, άρα οι μπλε αποκλείονται.

Αν παίζεις με Headset δεν επηρεάζουν :P, αλλά ναι ειδικά το βράδυ οι μπλε διακόπτες ακούγονται σε όλο το σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ μια παραγγελία για καφέ διακόπτες, στο flash sale που είχε σήμερα για €18 με priority.

Αν θέλει κανείς Anne Pro θα έχει στις 3 τα ξημερώματα 10 τεμάχια. https://www.banggood.com/APP-Control-Anne-PRO-Blue-Red-Switch-RGB-Bluetooth-Mechanical-Gaming-Keyboard-p-1185850.html

Κρίνοντας από το χθεσινό flash sale είναι αρκετά πιθανό να πάρει κάποιος. Είχε 5 τεμάχια στα €43 με priority και έμειναν διαθέσιμα για 10'+. Έχω από πέρυσι με μπλε διακόπτες στα €60 και ήταν μεγάλος πειρασμός να πάρω κι ένα με κόκκινους σε αυτή την τιμή.

Μήπως πήρες το gk1? Το gk2 έχει 23 για δες το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...