Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU (Νέα SIM) 1500 λεπτά προς όλους και 2,5gb με 10 ευρώ το μήνα


geodark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις γύρισα από κέντρο και πέτυχα κλασικά άτομα από προωθητική, η προσφορά είναι από αυτές που δίνουν σε σταθμούς μέτρο κτλ. Προσωπικά πέρασα από σταθμό μετρό Μέγαρο Μουσικής όπου και ρώτησα και θα είναι μέχρι σήμερα στις 5. Για αύριο μου είπαν θα βρίσκονται στην αρχή της Ερμού(κοντά στα H&M) για όποιον ενδιαφέρεται.

Για την έκδοση της νέα sim θέλει 10 ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λεπτομερείες για το αν τα λεπτά, δεδομένα κρατιούνται για τον επόμενο μηνα ξέχασα να ρωτήσω

Δηλαδη με 10 ευρω καθε μηνα θα συνεχισεις να εχεις αυτες τις παροχες;

Ε ναι, είναι από τις προσφορές που δίνουν στον δρόμο, αν δεις υπάρχουν και άλλα σχετικά threads με άλλες παρόμοιες προσφορές
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι προσφορα της Wind, που αντεγραψε η Cosmote και τωρα και η Voda. Στη Wind η διαρκεια ειναι 25 μερες αντι 30 στις αλλες, αλλα το πακετο ισχυει σε περιαγωγη (στην cosmote οχι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταστημα υπαρχει η προσφορα αυτη;

οχι μονο εξω απο σταθμους μετρο

 

Πολυ καλο. Αν εχω cosmote συμβολαιο, μπορω να το μεταφερω το νουμερο μου στην voda σε αυτο το πακετο?

 

Οχι μονο με νεο νουμερο την παιρνεις.

Άρα δεν ισχύει για κάθε μήνα όπως ρωτάει και ο papafigos84;

ειναι αοριστου χρονου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως να ξερετε,οτι αυτο που βγαζουν φωτογραφια την ταυτοτητα η το διπλωμα,ειναι παρανομο..

Τι διαφορά έχει από το να βγάλουν φωτοτυπία στο κατάστημα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως να ξερετε,οτι αυτο που βγαζουν φωτογραφια την ταυτοτητα η το διπλωμα,ειναι παρανομο..

 

Καμία φωτογραφία δεν βγάζουν. Εμένα δεν έκαναν τέτοιο πράγμα. Υπεύθυνη δήλωση συμπλήρωσα ότι μου μεταβιβάζεται το πακέτο. Απλά έδειξα την ταυτότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία φωτογραφία δεν βγάζουν. Εμένα δεν έκαναν τέτοιο πράγμα. Υπεύθυνη δήλωση συμπλήρωσα ότι μου μεταβιβάζεται το πακέτο. Απλά έδειξα την ταυτότητα.

Δεν μπορεί, συνήθως βγάζουν φωτογραφία την ταυτότητα είτε με κινητό είτε με φωτογραφική.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...