Προς το περιεχόμενο

Νέα "γυάλινα" iPhone 8 και iPhone 8 Plus


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά απο την πατάτα που φάγαμε με το Note 7 και τα κολλήματα του Edge 7 ίσος τώρα να σκέφτομαι σοβαρά να πάρω iPhone 8 για............. την γυναίκα μου.

 

Εγώ ίσως να περιμένω λίγους μήνες ακόμα να δούμε τι θα κάνει ο ανταγωνισμός με τις τιμές. Αλλά iPhone δεν με βλέπω να παίρνω. Πάντος απο τιμή νομίζω οτι είναι αρκετά καλή.

 

Είμαι περίεργος για Benchmarks του Α11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marketing. Πως αλλιώς θα πουλούσε το "παλιό" 7s?

Marketing. Πως αλλιώς θα πουλούσε το "παλιό" 7s?

Δε νομίζω οτι ειναι αυτός ο λόγος. Ίσα ίσα που ποτε δεν είχε πρόβλημα πωλήσεων με τα s models. Το μόνο iPhone που δεν είχε s ήταν το 2g. Δε ξέρω αν υπάρχει καποια σύνδεση με αυτο.

 

Γενικα με την αρίθμηση τα έχουν κανει οτι να'ναι, δεν εχει και πολυ λογική! Οποτε έχουμε iPhone 8 και 10...μετα 8s και 10s;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χαρά της δαχτυλιάς ...ή πως να εκνευρίζεται έναν ψυχαναγκαστικό. Και φυσικά επιστρέφουμε στην μόδα των iPhone 4s που είχε ωραία ραγίσματα και στην πλάτη του κινητού ...innovativion. Πανέμορφα αλλά για βιτρίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου άρεσαν .Δεν βλέπω διαφορά σε σχέση με το 7 ακόμα και νε το 6 .Εβαλαν γυαλί καθαρά για την ασύρματη φόρτιση .Που νομίζω ότι το αλουμίνιο είναι ποιο ανθεκτικό .Μπαταρια ίδια ακριβώς γιατί μόνο στο iphone x είπε ότι είναι μεγαλύτερη η μπαταρία .Απλα ασύρματη φόρτιση αυτό όλο .Το μόνο που αξίζει μόνο άντε από iPhone 6 να κάνει αναβάθμιση


Αν και κάτοχο apple νομίζω η Samsung καλύτερα αλλά έχει χάλια λογισμικό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όπως ειπαν, ακομα και το iphone 8(οχι μονο το iphone x) είναι all new design!

Hmmm ok! Frankly, although an apple fan, I am not quite convinced...

 

Γενικα με την αρίθμηση τα έχουν κανει οτι να'ναι, δεν εχει και πολυ λογική σειρά πράγμα που με ενοχλεί! Οποτε έχουμε iPhone 8 και 10...μετα 8s και 10s ή καταργεί τα 8 και παει στα 10s, οποτε κανει skip και το 9;

 

Προσωπικά θα θεωρούσα πιο λογικο το 7se και 7se plus (εφόσον πρόκειται για καινούριο προϊόν που διατηρεί σημαντικά χαρακτηριστικά απο το design του 7) και 8 απλά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...