Προς το περιεχόμενο

Αύξηση τιμής στα μοντέλα 256GB και 512GB των τελευταίων iPad Pro


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γιουφτοι ανθρωποι. Απο παντου κερδιζουν, + αυξηση δολλαριου εναντι αλλων νομισματων και αυξηση τιμης. Win - Win situation θα ελεγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά overpriced as hell....

αλλά ντάξει αμα έχεις και θες να "πετάξεις" τα λεφτά σου για το κάτι "παραπάνω" μαγκία σου.....

εγω προσωπικά προτιμώ VFM προϊόντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις ολοι που λετε για εμετους και ξεραματα θελετε να μας πειτε τωρα οτι σκοπευατε να παρετε ipad pro 256 gb kai 512 gb  οτι εισασταν λιγο πριν το ταμειο ρε παιδι μου  και η αυξηση της τιμης σας εμποδισε ετσι?

Μαλιστα...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω τώρα να βρω έστω φθηνά ένα ipan mni 4 να αλλάξω το 2 που έχω..πάντως δεν περίμενα αύξηση τιμών αλλά μειώσεις οπότε γιατί δεν το δικαιολογούν τουλάχιστον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Galaxy Tab S3. Ανώτερο δεν είναι, αλλά σίγουρα αξιοπρεπέστατο στα μισά σχεδόν λεφτά. Κατά τα άλλα, Δημοκρατία και ελεύθερη αγορά έχουμε, πληθώρα προϊόντων υπάρχει οπότε προς τι ο εμετός;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tim Cook: "Τα προϊόντα μας δεν είναι φτιαγμένα για τους πλούσιους"

 

 Λανσάρει 1200€ Smartphone και ανεβάζει τις τιμές των iPad Pro κάνοντας τα 50€ ακριβότερα.

 

giphy.gif

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απαραίτητο στην κυριότητα σου, άλλες δύο apple συσκευές, διαφορετικών κατηγοριών, αγορασμενες μέσα στην προηγούμενη 2ετια, αλλιώς δεν σου πουλάμε τίποτα.

Ετσι! Σαν την Ferrari ενα πράμα. Ε μα, ο καθε παρακατιανός  να εχει apple συσκευή! :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Galaxy Tab S3. Ανώτερο δεν είναι, αλλά σίγουρα αξιοπρεπέστατο στα μισά σχεδόν λεφτά. Κατά τα άλλα, Δημοκρατία και ελεύθερη αγορά έχουμε, πληθώρα προϊόντων υπάρχει οπότε προς τι ο εμετός;

Στα μισα χρηματα δεν ειναι ακριβώς. Μεχρι τωρα ειχε ακριβώς την ιδια τιμή με το Ipad Pro 10.5 64gb. Τώρα, κάποιος το έβγαλε στα 436,15 στο "γνώστό μέρος" και αμφιβαλλω αν αυτή ειναι πραγματικά η τιμή και οχι λάθος, γιατί ολοι οι υπόλοιποι το εχουν 726.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tim Cook: "Τα προϊόντα μας δεν είναι φτιαγμένα για τους πλούσιους"

 

 Λανσάρει 1200€ Smartphone και ανεβάζει τις τιμές των iPad Pro κάνοντας τα 50€ ακριβότερα.

 

giphy.gif

Τρελό τρολαρισμα από τον Cook :lol:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου προκαλεί εμετό η Apple πραγματικά με αυτά που κάνει και τις τιμολογησεις της. Ναι μου αρέσουν τα iPhones και λατρεύω το iOS αλλα ειναι εμετική εταιρία. Όχι μονο κάνει αισχροκέρδεια εκτος Αμερικής αφού και μετά από φορολογίες κτλ τα προϊόντα της όλα είναι +20% πιο ακριβά από την Αμερική.

Το Note 8 που έχει σχεδόν ίδια τιμή Αμερική με το iPhone X είναι Ευρώπη 150ευρ πιο ακριβό ενώ το iPhone X είναι 300eur πιο ακριβό. ΕΜΕΤΙΚΉ ΕΤΑΙΡΊΑ.

Δραμαμίνες όποτε βλέπεις προϊόντα Apple μια πριν από κάθε επαφή με προϊόντα της Apple εάν δεν πιάσει αύξησε την δόση σε δυο την φορά αν τα συμπτώματα επιμείνουν δοκίμασε να μην βλέπεις και να μην ασχολείσαι με Apple προϊόντα. Αφού βλέπεις ότι σε χαλάει κόψε το να πάει στο καλό.....
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα είναι απλά. Το μήλο σκέφτεται :

 

Αγοράζει ο κόσμος ;
Έχει ζήτηση ;
Υπάρχει ναρκισσισμός;
Έρχονται για γαμήλια photo shooting στο κατάστημα μου ;

 

https://www.google.gr/amp/amp.timeinc.net/time/4818189/apple-store-wedding-photos/%3fsource=dam

 


Σε όλα ναι βλέπω όποτε ας ανεβάσω κ την τιμούλα γιατί στον κοσμάκη αρέσει ο εμετός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...