Προς το περιεχόμενο

Μικρότερες μπαταρίες έχουν τα iPhone 8 και iPhone 8 Plus από τα προηγούμενα μοντέλα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγχαρητήρια πολύ ωραία κίνηση έχω μείνει έκπληκτος. ειλικρινά ότι την στηρίζετε σε ότι κ να σας δώσει μην στεναχωριεστε όταν σας λένε για στανες κ πρόβατα. κακώς δεν άφησε την ίδια μπαταρία. εσύ π κοροϊδεύεις τα κινέζικα η Hawuei είναι η δεύτερη εταιρία παγκοσμίως. η xiaomi έχει απίστευτες μπαταρίες κ έφτιαξε κ το design.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να εισαι πολυ θυμα για να σκασεις 700 για την ιδια συσκευη που ειχες αλλα με χειροτερη μπαταρια 

 

Ε ναι, γιατί στην τελική μπαταρία αγοράζουμε και όχι συσκευή με βελτιωμένο Soc ας πούμε ή εξαιρετικό λειτουργικό που πετυχαίνουν καλύτερη διαχείριση ενέργειας.

η xiaomi έχει απίστευτες μπαταρίες κ έφτιαξε κ το design.

 

Να πας να πάρεις Xiaomi τότε και να σταματήσεις να αποκαλείς τους άλλους πρόβατα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν καταναλωτές που χρησιμοποιούν τα τηλέφωνά τους για επικοινωνία, Ίντερνετ και δεν χρειάζονται πολύ αποθηκευτικό χώρο για εγγραφή βίντεο. Για τέτοιους χρήστες που έχουν το iPhone 5, 5s, 6 κλπ, το entry level 8 είναι πρώτης τάξεως αναβάθμιση. Επισης η μεγάλης χωρητικότητας μπαταρία δεν είναι απαραίτητα πανάκεια. Ούτε τα 200 mAh σημαίνουν χειρότερη αυτονομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν καταναλωτές που χρησιμοποιούν τα τηλέφωνά τους για επικοινωνία, Ίντερνετ και δεν χρειάζονται πολύ αποθηκευτικό χώρο για εγγραφή βίντεο. Για τέτοιους χρήστες που έχουν το iPhone 5, 5s, 6 κλπ, το entry level 8 είναι πρώτης τάξεως αναβάθμιση. Επισης η μεγάλης χωρητικότητας μπαταρία δεν είναι απαραίτητα πανάκεια. Ούτε τα 200 mAh σημαίνουν χειρότερη αυτονομία.

 

Και αυτοί οι χρήστες που θέλουν απλά επικοινωνία και ιντερνετ παίρνουν πανάκριβα iphone; Τώρα τι να πώ; Fuck Logic...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά βαριέμαι να διαβάζω διαφωνίες μεταξύ χρηστών android & ios. Η αλήθεια είναι πως για όλους υπάρχει το ανάλογο κινητό να επιλέξουν χωρίς να κατακρίνουν κάτι που δεν φτάνουν. Θα μπορούσε η apple να τα δώσει ολα σε μια συσκευή αλλά πώς θα συζητούσαν για αυτή? Έτσι έχει καταφέρει να φτάσει μέχρι εδώ. Άκουσα ανθρώπους να συζητούν για το ασύρματο qi λέγοντας μου ότι τώρα το έβγαλε η apple και θα αλλάξει τον κόσμο και γω γελούσα. Προσωπικά έχω πάρει πάρα πολλές φορές iPhone αλλά τώρα την βρίσκω με την huawei και αυτό γιατί θεωρώ υπερεκτιμημένα τα μοντέλα της πρώτης. Όσο για την μπαταρία θα μπορούσε να ενσωματωσει αλλά 1000ma και να έκλεινε πολλά στόματα όπως θα μπορούσε να είναι και 5" το βασικό μοντέλο της τουλάχιστον και να μοσχοπουλαει ακόμα καλύτερα. Γούστα είναι όμως αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξ, Φωτάκη, χαλάρωσε. Ούτε τα φραγκα σου θίξαμε ούτε την επιλογή σου. Την κατασκευάστρια τρολλαρουμε που κάθε χρόνο δίνει και λιγότερα για περισσότερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω τολμησε να βαλει 120 ΟΛΟΚΛΗΡΑ mΑh   λιγοτερα  ενω κανει καλυτερη διαχειρηση ενεργειας με τον βιονικο Α11 ?

Δεν θα το παρω παιδια το αποφασισα, λυπαμαι πολυ .

Ευτυχως που εχουμε και εσας τους κατοχους κινεζικων τηλ και μας ανοιξατε τα ματια .θΑ παρω χο τσι μινχ που ειναι vfm  και τα υπολοιπα ενα παπι.

 

Βάστα , εσύ δε θα έπαιρνες το x? Που δεν ξέρεις που θα πρωτοδωσεις τα λεφτά σου; Τι σε πειράζει τι λένε οι αουγκανοι με τα κινεζικα Τσιν τσου φο για το 8 και το 8 plus ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοί οι χρήστες που θέλουν απλά επικοινωνία και ιντερνετ παίρνουν πανάκριβα iphone; Τώρα τι να πώ; Fuck Logic...

Ναι γιατι πολυ απλα εχουν τη δυνατοτητα να το κανουν (και δε μιλαω μονο για iPhone αλλα και για τα high end android). Δεν καταλαβαινω τη μανια μερικων να κρινουν που δινει καποιος τα λεφτα του. Θες να μ πεις οτι οσοι εχουν mclaren και Ferrari ή Lamborghini ειναι επαγγελματιες οδηγοι? Οι περισσοτεροι που εχουν τετοια αμαξια δεν τα οδηγανε καν (βλεπε Mayweather)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι πολυ απλα εχουν τη δυνατοτητα να το κανουν (και δε μιλαω μονο για iPhone αλλα και για τα high end android). Δεν καταλαβαινω τη μανια μερικων να κρινουν που δινει καποιος τα λεφτα του. Θες να μ πεις οτι οσοι εχουν mclaren και Ferrari ή Lamborghini ειναι επαγγελματιες οδηγοι? Οι περισσοτεροι που εχουν τετοια αμαξια δεν τα οδηγανε καν (βλεπε Mayweather)

 

Καλα αυτό ότι το Iphone είναι Lamborgini και τα υπόλοιπα saxorala, που χρησιμοποιείτε κατα κόρον με ξεπερνάει. Στην καλύτερη ένα απλο vw είναι που το πουλάει για lambo.

Επίσης αυτοί που λες είναι πλούσιοι συλλέκτες ή πλούσιοι ποζεράκηδες. Οπότε αν θες να πεις πιο σωστά την προηγούμενη φράση σου, για να μην πω εγώ fuck logic, πρέπει να πεις "Υπάρχουν ποζεράκηδες καταναλωτές που χρησιμοποιούν τα τηλέφωνά τους για φιγούρα, επικοινωνία και Ίντερνετ, και δεν χρειάζονται πολύ αποθηκευτικό χώρο για εγγραφή βίντεο."

 

Έτσι κάνεις πλήρη αντιστοίχηση με το παράδειγμά σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοί οι χρήστες που θέλουν απλά επικοινωνία και ιντερνετ παίρνουν πανάκριβα iphone; Τώρα τι να πώ; Fuck Logic...

 

Γιατί να μη πάρεις πανάκριβο smartphone μόνο για επικοινωνία και internet?

 

Εν τέλει, κατά τη γνώμη σου ποια θα ήταν η δικαιλολογία να πάρεις ένα U11, G6, S8, iPhone X κλπ? Να εκτοξεύσεις πυραύλους?

 

 

 

 

 

Νομίζω ότι τα πράγματα είναι απλά. Παίρνεις ένα ακριβό smartphone επειδή σου αρέσει. Πραγματικά δεν υπάρχει άλλος λόγος πέρα από αυτό. Τόσο δύσκολο είναι να το συνηδειτοποιήσετε αυτό? 

 

Fuck logic τότε είναι και όταν θες ένα ακριβό, δυνατό αυτοκίνητο... ενώ δεν θα φτάσεις στην πραγματικότητα πιο γρήγορα στον προορισμό σου ούτε θα το βάλεις στην πίστα της περιοχής σου για αγώνες. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιατί να μη πάρεις πανάκριβο smartphone μόνο για επικοινωνία και internet?

 

Εν τέλει, κατά τη γνώμη σου ποια θα ήταν η δικαιλολογία να πάρεις ένα U11, G6, S8, iPhone X κλπ? Να εκτοξεύσεις πυραύλους?

 

 

 

 

 

Νομίζω ότι τα πράγματα είναι απλά. Παίρνεις ένα ακριβό smartphone επειδή σου αρέσει. Πραγματικά δεν υπάρχει άλλος λόγος πέρα από αυτό. Τόσο δύσκολο είναι να το συνηδειτοποιήσετε αυτό? 

 

Fuck logic τότε είναι και όταν θες ένα ακριβό, δυνατό αυτοκίνητο... ενώ δεν θα φτάσεις στην πραγματικότητα πιο γρήγορα στον προορισμό σου ούτε θα το βάλεις στην πίστα της περιοχής σου για αγώνες. 

 

Δεν υπάρχει λόγος να το λέμε συνεχώς, αφού σκοπός τους δεν είναι να το καταλάβουν αλλά απλά να προκαλέσουν εκνευρισμό!

 

Καλή καρδΓιά και πάλι! :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μη πάρεις πανάκριβο smartphone μόνο για επικοινωνία και internet?

 

Εν τέλει, κατά τη γνώμη σου ποια θα ήταν η δικαιλολογία να πάρεις ένα U11, G6, S8, iPhone X κλπ? Να εκτοξεύσεις πυραύλους?

Νομίζω ότι τα πράγματα είναι απλά. Παίρνεις ένα ακριβό smartphone επειδή σου αρέσει. Πραγματικά δεν υπάρχει άλλος λόγος πέρα από αυτό. Τόσο δύσκολο είναι να το συνηδειτοποιήσετε αυτό? 

 

Fuck logic τότε είναι και όταν θες ένα ακριβό, δυνατό αυτοκίνητο... ενώ δεν θα φτάσεις στην πραγματικότητα πιο γρήγορα στον προορισμό σου ούτε θα το βάλεις στην πίστα της περιοχής σου για αγώνες. 

 

Απάντησα ήδη και στα 2 στο άλλο παιδί.

 

Εγώ προσωπικά προσπαθώ να παίρνω vfm και αυτό που χρειάζομαι. Ακόμη και γρήγορα αυτοκίνητο που έχω (ούτε saxoralo, ούτε audi), το πήρα γιατί και στην πίστα το έβαζα, και το ευχαριστιέμαι σε αναβάσεις.

 

Φυσικά παίρνεις like/υποστηρίξη από fotis/bildanos. Είναι λίγο αστείο...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Απάντησα ήδη και στα 2 στο άλλο παιδί.

 

Εγώ προσωπικά προσπαθώ να παίρνω vfm και αυτό που χρειάζομαι. Ακόμη και γρήγορα αυτοκίνητο που έχω (ούτε saxoralo, ούτε audi), το πήρα γιατί και στην πίστα το έβαζα, και το ευχαριστιέμαι σε αναβάσεις.

 

Φυσικά παίρνεις like/υποστηρίξη από fotis/bildanos. Είναι λίγο αστείο...

 

Σου έβαλα like για να μη στεναχωριέσαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...