Προς το περιεχόμενο

Τα κανάλια Novasports έρχονται στις τηλεοπτικές πλατφόρμες των Vodafone και Wind


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε τις τιμες που ειχε καλα να παθει, φανταζομαι τα αθλητικα της νοβα στην βοντα να εχουν εξτρα χρεωση αλλα ποσο θα δειξει.

 

Αν τα βαλουν ενα 10κακι μπορει και να βαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι για πολυ ακομα

 

http://www.capital.gr/epixeiriseis/3239293/polisi-expres-gia-ti-cyta-ellados

 

Επισης ηδη η Vodafone εβαλε την προσφορα στη σελιδα της ,θα ειναι 12 ευρω εξτρα για το πακετο Nocasports

 

https://statheri.vodafone.gr/vodafone-tv-sports-plus

 

12 σκετο η 12 τα αθλητικα συν 10 το απλο βονταφον τιβι συνολο 22 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ υπάρχουν άτομα τρομάρα τους που πλήρωναν Netflix και έβλεπαν ένα σχετικά φτωχό περιεχόμενο χωρίς καν υπότιτλους.

Όταν δεν σεβόμαστε τους εαυτούς μας και πληρώνουμε μην περιμένουμε να μας σεβαστεί το νετφλιξ και το κάθε νετφλιξ. Βέβαια στην περίπτωση του νετφλιξ ήταν μια μειοψηφία, ευτυχώς. Παρόλο που έγινε τρελή προώθηση από γνωστό gaming σαιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ υπάρχουν άτομα τρομάρα τους που πλήρωναν Netflix και έβλεπαν ένα σχετικά φτωχό περιεχόμενο χωρίς καν υπότιτλους.

 

Εγώ συνεχίζω να πληρώνω Netflix, βλέπω το "φτωχό" υλικό της με αγγλικούς υπότιτλους και δηλώνω κατευχαριστημένος τρομάρα μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 σκετο η 12 τα αθλητικα συν 10 το απλο βονταφον τιβι συνολο 22 ?

 

Απο οτι καταλαβαινω απο το λινκ ειναι 10+12

 

 

Είσαι ήδη συνδρομητής Vodafone TV;
Ενεργοποίησε το πακέτο Vodafone TV Sports για να απολαμβάνεις και κορυφαίο σπορ περιεχόμενο
Πακέτο Vodafone TV Sports
μόνο με €12/μήνα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ απορώ, για να έχεις IPTV θες πολύ καλή ποιότητα ιντερνετ, Interleaved DSL ή οπτική ίνα κτλπ κτλπ. 

 

κάθε κανάλι αν ειναι HD θα καταναλώνει ~6mbit  από την σύνδεση στην ξεφτίλα. για να ειναι viable ενα προφίλ θέλει 2HD + 1SD stream + 5μβιτ για το σπίτι στην ξεφτίλα. (περίπου 20 καλής ποιότητας Mbit) 

 

πριν 6 χρόνια δεν έπιανα πανω απο 12 200 μέτρα πο τον ΟΤΕ με την καμία , πως καταφέρνουν και πουλάνε IPTV? εκτός αν όλα είναι ακομα σε SD

Πηγή : Εργάζομαι ως solution architect σε IPTV στην άλλη μεριά του Ατλαντικού. Βλέπετε ο ΟΤΕ δεν με κράτησε γιατί δεν ψήφιζα συγκεκριμένα χρώματα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι καταλαβαινω απο το λινκ ειναι 10+12

 

η δευσμευση ειναι 12μηνη η 24μηνη ?

επισης μηπως ξερεις τον ολυμπιακο στο μπασκετ τον εχει παρει η νοβα ?

εγώ απορώ, για να έχεις IPTV θες πολύ καλή ποιότητα ιντερνετ, Interleaved DSL ή οπτική ίνα κτλπ κτλπ. 

 

κάθε κανάλι αν ειναι HD θα καταναλώνει ~6mbit  από την σύνδεση στην ξεφτίλα. για να ειναι viable ενα προφίλ θέλει 2HD + 1SD stream + 5μβιτ για το σπίτι στην ξεφτίλα. (περίπου 20 καλής ποιότητας Mbit) 

 

πριν 6 χρόνια δεν έπιανα πανω απο 12 200 μέτρα πο τον ΟΤΕ με την καμία , πως καταφέρνουν και πουλάνε IPTV? εκτός αν όλα είναι ακομα σε SD

 

Πηγή : Εργάζομαι ως solution architect σε IPTV στην άλλη μεριά του Ατλαντικού. Βλέπετε ο ΟΤΕ δεν με κράτησε γιατί δεν ψήφιζα συγκεκριμένα χρώματα. 

 

για hd δεν ξερω αλλα για sd μια χαρα ειναι εγω ειχα βαλει ip tv απο το 2008 με την ΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δευσμευση ειναι 12μηνη η 24μηνη ?

επισης μηπως ξερεις τον ολυμπιακο στο μπασκετ τον εχει παρει η νοβα ?

 

 

Καλα τι νομιζεις οτι ειμαι πωλητης της Βοντα; :P

 Ψαξε στη σελιδα τους και αν δεν βγαλεις ακρη παρε κανα τηλεφωνο,που να τα ξερω ολα αυτα :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δευσμευση ειναι 12μηνη η 24μηνη ?

επισης μηπως ξερεις τον ολυμπιακο στο μπασκετ τον εχει παρει η νοβα ?

 

 

Η δέσμευση είναι 24μήνη και τον Ολυμπιακό τον έχει η Κοσμοτέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τι νομιζεις οτι ειμαι πωλητης της Βοντα; :P

Ψαξε στη σελιδα τους και αν δεν βγαλεις ακρη παρε κανα τηλεφωνο,που να τα ξερω ολα αυτα :P

χαχαχα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τι νομιζεις οτι ειμαι πωλητης της Βοντα; :P

 Ψαξε στη σελιδα τους και αν δεν βγαλεις ακρη παρε κανα τηλεφωνο,που να τα ξερω ολα αυτα :P

 

ειπα μηπως ξερεις :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Vodafone IPTV με 3 € σου δίνει μαζι πακέτο 4 κανάλια έξτρα ή 1€ το ένα ( science , id , animal και άλλο 1) φαντάζομαι έτσι θα κάνει και τα novasports,

μεμονωμένα 5-7€ το ένα ή όλα μαζί με κάνα 20αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...