Προς το περιεχόμενο

Καψούρα και Πανελλήνιες :PΡ


garney

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε όλα τα μέλη του ινσομνια!

 

Γενικά εχω ένα θεμα το οποίο με τυραννάει πολυ καιρό και φέτος ,λόγω πανελληνιων , ακόμα περισσότερο. Ειναι ένα πρόβλημα που προσπαθώ να λύσω (ή τουλάχιστον έτσι λέω) χρονια τώρα αλλα δεν εχω καταφέρει τίποτα ακομα και εχω απελπιστεί

 

Μου αρέσει εδώ και 4 χρόνια μια συγκεκριμένη κοπέλα. Δεν εχω βρει το κουράγιο να πάω να της μιλήσω ακόμα (ε μέσα σε 4 χρονια μονο δεν εμφανίζονται πολλές ευκαιρίες) ορθόδοξα(μόνο μέσω μηνυμάτων κατι λίγα και με παρέες επίσης κάτι λίγα).

Δεν εχω θεμα να μείνουν έτσι για πάντα τα πράγματα. Μ'αρεσει που ειμαι καψούρης κατά βάθος. Αλλα με πισμωνει το γεγονός οτι 4 χρονια δεν είχα τα @ρχιδι@ να κάνω τουλάχιστον μια προσπάθεια.(όταν ειμαι κοντά της μπλοκάρω , μου βγαίνει μια "μαγκιά",γενικά δύσκολα σκέφτομαι καθαρά). Επίσης , απο το καλοκαίρι το πιο πιθανό ειναι να μην ξανασυναντηθούμε. Δε θέλω να περάσει έτσι απο τη ζωή μου χωρίς να την εχω κυνηγήσει μετά απο όλα όσα εχω περάσει και νιώσει γι'αυτη.

 

Το άλλο θεμα ειναι οι Πανελλήνιες. Στοχευω αρκετά ψιλά αλλα λόγω της απογοήτευσης που δεν πάω να της μιλήσω όταν εμφανίζεται ευκαιρία βλέπω το διάβασμα σαν υπέρτατη αγκαρία αφού δεν εχω όρεξη. Πιο μετά που θα δυσκολψει η ύλη θα εχω σοβαρά θέματα (λογικά πάντα , μπορεί και όχι).

 

Συγγνώμη που βγάζω τα εσώψυχα μου σε ένα τεχνολογικό φόρουμ αλλα ειμαι τελείως χάλια.

Υπήρξε κανεις άλλος σε παρόμοια κατάσταση? Γενικά πως ξεπερνάς την καψούρα? Καμιά βοήθεια για το τι ακριβώς να κάνω;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

σοβαρεψου τυπε.

και αρχικα το δεν προλαβαινεις ειναι δικαιολογια.

στειλε της τωρα ακομα και μια προταση με μηνυμα ή αν την δεις στον δρομο προτεινε καφε στην ψυχρα.εχει καταλαβει οτι γουσταρεις, και αν θελει θα γινει κονε.

ας κλειδωθει να ασχοληθουμε και με τα σοβαρα θεματα του φορουμ τωρα :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεστης πως νιωθεις,αναφερε ειδικα οτι τη γουσταρεις 4 χρονια,να φας το ακυρο σου,να πατωσεις στις πανελληνιες και ολα καλα.
Παντα χρειαζομαστε επ.οπ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου δώσω το τηλέφωνο της Μαντάμ Σούλας?

 

Έχει κάτι πιπινάκια ότι πρέπει για την κατάσταση σου… Θα ξελαμπικάρεις…

 


Πεστης πως νιωθεις,αναφερε ειδικα οτι τη γουσταρεις 4 χρονια,να φας το ακυρο σου,να πατωσεις στις πανελληνιες και ολα καλα.
Παντα χρειαζομαστε επ.οπ.

 

Είσαι πολύ αισιόδοξος! Βλέπεις να ζητούν να πάρουν πολλούς Επ.Οπ? Εδώ παρακαλάνε να μπουν χιλιάδες, και δεν έχουν δεκάρα να τους πάρουν…

Πιο εύκολα θα ρίξει την γκόμενα ο garney…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είσαι πολύ αισιόδοξος! Βλέπεις να ζητούν να πάρουν πολλούς Επ.Οπ? Εδώ παρακαλάνε να μπουν χιλιάδες, και δεν έχουν δεκάρα να τους πάρουν…

Πιο εύκολα θα ρίξει την γκόμενα ο garney…

Δεν τον κοβω,μαλλον πιο ευκολα θα ξαναπαρουν ΕΠ.ΟΠ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Καμιά βοήθεια για το τι ακριβώς να κάνω; ...

 

 

Πρέπει να γα....ς, όχι απαραίτητα κάποια που να τραβάς καψούρα, και εννοώ να γα....ς αλύπητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν εχω βρει το κουράγιο να πάω να της μιλήσω ακόμα (ε μέσα σε 4 χρονια μονο δεν εμφανίζονται πολλές ευκαιρίες

 

Τα λέμε ξανά σε 14 χρόνια όπου οι ευκαιρίες σίγουρα θα είναι πολύ περισσότερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...