Προς το περιεχόμενο

Ticket to Ride FREE Steam game + Διαγωνισμός για το κανονικό επιτραπέζιο


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως λέει και ο τίτλος ΔΩΡΕΑΝ το Ticket to Ride για Steam και  Διαγωνισμός για το κανονικό επιτραπέζιο.

https://www.tickettoridewithmax.com/en

Πηγαίνεται στο κεντρο της σελίδας και πατατε το κουτάκι που λέει "ENTER THE DRAW TO WIN A COPY OF TICKET TO RIDE EUROPE"  

Βάζετε όνομα,επίθετο,email και ημερομηνία γέννησης.
Διαλέγετε το κουτάκι  I accept the competition terms, conditions and rules και πατάτε REGISTER.  

Όταν ολοκλήρωθει, περιμένετε κανα 15λεπτο και μετα πάτε στο email που δώσατε πατάτε το Link και σας βγάζει το KEY για το STEAM όπου πάτε και το ενεργοποιείται !

Και μετά καλόπαιχτο !!!

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ ενεργοποιησα και πηρα το κωδικο απλα επειδη δεν εχω ξαναπαρει δωρεαν παιχνιδι η με κωδικο στο steam πως το ενεργοποιω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ ενεργοποιησα και πηρα το κωδικο απλα επειδη δεν εχω ξαναπαρει δωρεαν παιχνιδι η με κωδικο στο steam πως το ενεργοποιω?{πα

πας στον λογαριασμό σου στο Steam και κάτω αριστερά στο application λέει +Add Game / + Προσθήκη παιχνιδιού και μετά activate a product on Steam/ ενεργοποίηση προιοντος στο steam και μετά επόμενο και βάζεις τον κωδικό σου και επόμενο μεχρι να σου γράψει οτι το πήρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανά κάνε την διαδικασία μπας και δεν το πήρε///

τσέκαρε και τα spam στο email σου 

εγω και 7 φίλοι μου που το πήραμε είχε ερθει σε 10-20 λεπτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα spam ήταν το πρώτο μέρος που κοίταξα και δεν υπήρχε κάτι, την διαδικασία την επανέλαβα και θα δείξει... 

πατας το λινκ που σου εχει το εμαιλ και σε παει στο σαιτ για να παρεις τον κωδικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος της διαδικασίας εγγραφής, νομίζω ότι έλεγε ότι μπορεί να κάνουν ακόμη και 48 ώρες να σου αποστείλουν το κλειδι για το παιχνίδι στο Steam.

 

Πρίν κανά 3ώρο έκανα και εγώ εγγραφή αλλά δεν έχω λάβει ακόμη κάτι στο e-mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα πάλι...Εντύπωση μου κάνει πάντως.

Μήπως τελείωσε η προσφορά, γιατί διαφορετικά δεν έχει κάποια λογική εξήγηση αυτό που συμβαίνει, εκτός και εάν έχουν προηγούμενα μαζί μου !!!  :-D

Τέλος πάντων δεν πειράζει πάμε γι΄άλλα, ας είναι καλά το forum !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανε τώρα ενας φίλος και λέει "in the next 48 hours" το key, το αλλάξανε 

Έτσι έγραφε και χθες που έκανα την πρώτη απόπειρα, απλά το συζητάω για τί μου κάνει εντύπωση που σε κάποιους ήρθε άμεσα το κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι έγραφε και χθες που έκανα την πρώτη απόπειρα, απλά το συζητάω για τί μου κάνει εντύπωση που σε κάποιους ήρθε άμεσα το κλειδί.

Μαλλόν δεν θα έιχαν αρκετά κλειδιά η να μπήκαν πολλοι να πάρουν και να μην προλαβαίνουν να στείλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...