Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με εκτιμήσεις όλες οι συσκευές iPhone θα διαθέτουν Face ID του χρόνου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η οθόνη του note 8 είναι καλύτερη σε σχέση με το iphone x (δεν το λέω εγω τα ξενα site)δεν ειμαι κατά της apple ειχα iphone 6 πιο παλιά απλά ειμαι κατα στο να παρουσιάζουν ενα προιον το οποιο ειναι υπερβολικά ακριβό σε σχέση με αυτα που προσφερει..

οταν λεω η samsung ειναι πρωτη εταιρια στον κοσμο πατα και δες το στο google το προιγουμενο μου τηλεφωνο ηταν το mate 9

καμια σχεση δεν ειμαι με καμια εταιρια απλα επιδη αλλαζω τηλεφωνα σιχνα εχω μια σχετικη γνωμη....θεωρω το ios βαρετο δικη μου γνωμη ο καθενας περνει οτι του αρεσει...

δεν κραταω επιθετικη σταση απεναντι σου σου λεω απλα οτι σαν εταιρια η samsung ειναι πρωτη εταιρια σε κατασκευη οθονων επεξεργαστων και τηλεφωνιας παγκοσμιως....

Ειμαι της αποψης οτι πρεπει να δοκιμαζουμε κατι για να εχουμε αποψη.Το τι λενε τα sites αστα να πανε!Και προς Θεου δεν εχει κυκλοφορισει ακομα το iphone X.

Υπερβολικη τιμη ειναι και για μενα το note 8 και οχι μονο.Γενικα οι τιμες εχουν ξεφυγει και πολλες συσκευες δεν τα αξιζουν.Δεν ειναι κριτηριο ομως το οτι επειδη για σενα ειναι βαρετο το IOS να ειναι και τα μηλα χαλια τηλεφωνα.Εκει εξω στα sites τα iphone πατανε κατι 8πυρινα και 10πυρινα κινητα με τους μισους και με λιγοτερους απο τους μισους πυρινες αυτο γιατι δεν το λες?Εγω παραδεχομαι οτι τα samsung εχουν ΟΘΟΝΑΡΕΣ και στο δινω αυτο.Και εγω αλλαζω συχνα τηλεφωνα και εχουν περασει απο τα χερια μου και samsung,iphone,huwawei,nokia,sony,htc,xiaomi και πολλα αλλα απλα οπως ειπες ειναι θεμα γουστου και τιποτα παραπανω.Το οτι προτιμω ios ειναι δικο μου θεμα,ομως παραδεχομαι τις android τηλεφωναρες.Οπως και εσενα αν προτιμας android,αυτο ομως δεν εχει καμια σχεση με το να μου λες οτι το 8 και το Χ δεν εχουν καλη οθονη.Φιλικα παντα ουτε εγω κραταω επιθετικη σταση για κανενα λογο,εξαλλου τα μηνυματα ειναι απροσωπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν πιστευεις οτι η retina ειναι καλυτερη απο την Super AMOLED ok.....

Δεν είπα κάτι τέτοιο. H "super retina" δεν είναι τεχνολογία, απλά ένα trademark.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ποια?

 

roflmao...

 

Αν πιστευεις οτι η retina ειναι καλυτερη απο την Super AMOLED ok.....

Ειπα κατι τετοιο?Διαβαστε πρωτα και μετα απαντηστε ελεος

και ειπα Π.Χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ειπα κατι τετοιο?Διαβαστε πρωτα και μετα απαντηστε ελεος

και ειπα Π.Χ.

Ούτε εγώ είπα ότι το είπες. :P

 

Απλά σχολίασα τον χαρακτηρισμό "τεχνολογία".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το iphone x θα ειναι τηλεφωναρα απλα θεωρω πολλα τα λεφτα και ενοειται οτι θα εχει φοβερη οθονη...

εγω περιμενω να τα δω απο κοντα note 8, iphone x και mate 10.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

m

 

Τωρα μιλας σωστα :D μαζι σου

Μακάρι να μπορουσαμε να τα περναμε, ολα τα τουμπανα μαζι βγενουν...τυχεροι αυτοι στην Αμερικη εδω αμα παρεις το iphone x και το βγαλεις σε κανα τραπεζι καλο θα ηταν να εχεις ασφαλεια ζωης!!!

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μακάρι να μπορουσαμε να τα περναμε, ολα τα τουμπανα μαζι βγενουν...τυχεροι αυτοι στην Αμερικη εδω αμα παρεις το iphone x και το βγαλεις σε κανα τραπεζι καλο θα ηταν να εχεις ασφαλεια ζωης!!!

Ασε τωρα εχουμε ΕΝΦΙΑ,τα παιρνουμε αργοτερα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς έτσι δουλεύει και στο Android. Γιατί η Apple φέρνει τα πάντα τελευταία και μισοτελειωμένα για να λέει έχουμε και εμείς Face ID.

 

According to Apple’s website, when you’re looking at the screen, Face ID will:

• Reveal notification and messages for your eyes only

• Keep the screen lit when you’re reading (don’t you hate when it dims before you’re ready?)

• Lower the volume of an alarm or ringer, because you can hear it, already, I mean, you’re right there

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...