Προς το περιεχόμενο

Εχετε αγορασει ποτε απο το wish;


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, ubic είπε

Καλημέρα

Παρήγγειλα κάποια προϊόντα από το wish .Ηρθανε σχεδόν όλα μαζί.Το προβλημα είναι ότι δε μπορώ να βρω τρόπο να τα στείλω πίσω.Σαν μαζικη αποστολή που κάπου λέει γίνεται.Αυτα τα return labels πως τα βρισκω?Ας με βοηθήσει κάποιος παρακαλώ!

Καλημέρα..Για πιο λόγο να τα στείλεις πίσω; Σε συμφέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω για αγορές απ' το wish και το aliexpress σε χρεώνουν και την προμήθεια μετατροπής συναλλάγματος είτε απ' την κάρτα είτε απ' το paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Xara217 είπε

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω για αγορές απ' το wish και το aliexpress σε χρεώνουν και την προμήθεια μετατροπής συναλλάγματος είτε απ' την κάρτα είτε απ' το paypal?

Σε ευρώ βλέπεις τιμές στο wish, σε ευρώ σε χρεώνει το paypal 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα προ ημερων ένα power bank 5 ευρω

Δεν δουλευε μεσα από την εφαρμογή εκανα αναφορα και εστειλα και μια φωτγραφια και σε 2 ημερες ειχαν επιστραφει τα λεφτα στην καρτα μου

24 λεπτά πριν, Xara217 είπε

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω για αγορές απ' το wish και το aliexpress σε χρεώνουν και την προμήθεια μετατροπής συναλλάγματος είτε απ' την κάρτα είτε απ' το paypal?

Το wish όχι  με χρεωστικη καρτα

Από Alli με εχουν χρεωσει με πληρωμη από paypal παρολο που εχω βαλει τιμες σε ευρω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 

19 λεπτά πριν, aGka8l είπε

Το ali δεν δέχεται PayPal τουλάχιστον τώρα 

Το ξέρω με κάρτα πλήρωσα έκανε 1 ευρώ το προϊόν με free shipping και με χρέωσε αλλά 2.15€ έξτρα που δεν ήξερα γιατί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Xara217 είπε

Το 

Το ξέρω με κάρτα πλήρωσα έκανε 1 ευρώ το προϊόν με free shipping και με χρέωσε αλλά 2.15€ έξτρα που δεν ήξερα γιατί 

Το επιπλεον 2,15 που το ειδες; Στην παραγγελία σου στο site του ali ή στη χρέωση που εμφανιστηκε στην κάρτα σου;

Αν το πρώτο επικοινωνησε με το ali, δες τι εγινε και ζητα πιστωση.

Αν το δευτερο, μιλα με την τραπεζα σου, αλλα μαλλον προμήθεια απο μετατροπή συναλλαγματος (δολλαρια -> ευρω)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω ... Εάν δεν επαρκεί το υπόλοιπο μου για μια παραγγελία (ενώ μπήκαν στο ιστορικό παραγγελιών) όταν θα ξανά βάλω περισσότερα χρήματα στον τραπεζικό μου λογαριασμό θα μου τα τραβήξει ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων (μεγάλη ανάγκη να μου πείτε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω, έχω παραγγείλει διάφορα ψιλολοΐδια από Wish και καθώς δεν έχω παραλάβει ποτέ μέχρι τώρα, τα φέρνει ταχυδρόμος στο σπίτι ή αφήνει σημείωμα και πρέπει να πάω με αυτό και την ταυτότητα να παραλάβω από το ταχυδρομείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
6 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Έχει μπόλικες μάσκες απο πολλούς πωλητές. Να παραγγείλουμε ή δε θα έρθουν ποτέ, τι λένε οι έμπειροι? 😛

Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει εμπειρία εν μέσω πανδημίας😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα επειδή ειναι πανδημία είπα μήπως ήδη κάποιος παρήγγειλε :) Βρηκα έναν πωλητή που εχε και δυο κριτικές απο Έλληνες πρόσφατα αλλα το χασα 😡

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Έχει μπόλικες μάσκες απο πολλούς πωλητές. Να παραγγείλουμε ή δε θα έρθουν ποτέ, τι λένε οι έμπειροι? 😛

Αν παραλάβεις σε 2-3 μήνες θα νιώθεις ευλογημένος ή όχι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...