Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 1Gb+Fifa 18 Ronaldo edition 309ευρω Public, Κοτσο, Πλαισιο


orck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1TB αντί για 1GB στο τίτλο χαχα  :-D

 

νομίζω και αυτή με το 2ο χειριστήριο αλλά την απλή έκδοση του FIFA στα 329€ είναι εξίσου καλή

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/178552-sony-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-ps4-1tb-slim-&-fifa-18-&-2nd-wireless-dualshock-4

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1TB αντί για 1GB στο τίτλο χαχα  :-D

 

νομίζω και αυτή με το 2ο χειριστήριο αλλά την απλή έκδοση του FIFA στα 329€ είναι εξίσου καλή

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/178552-sony-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-ps4-1tb-slim-&-fifa-18-&-2nd-wireless-dualshock-4

Εμένα πάντως μου φαίνεται καλύτερη από του τίτλου  B)  Το δεύτερο χειριστήριο με τέτοιο παιχνίδι κάνει την διαφορά. Αλλά γούστα είναι αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που δεν εχω καμια σχεση με το ποδοσφαιρο κρινω πιο συμφαιρουσα την ronaldo edition με ενα χειριστηριο για να πουλησω το παιχνιδι την πρωτη στιγμη και να μειωσω το κοστος αγορας. Το χειρστηριο κοστιζει 50ευρω ενω το παιχνιδι πιστευω οτι σφραγισμενο πουλαει στα 80

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι άσχημη ιδέα φίλε Ορκ, απλά να σιγουρευτείς προτού το αγοράσεις αν είναι σε physical μορφή το παιχνίδι μέσα ή σε digital - κωδικό! Αν είναι το δεύτερο, σίγουρα θα το πουλήσεις σε αρκετά χαμηλότερη τιμή, μιας και οι περισσότεροι προτιμούν σε δισκάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι άσχημη ιδέα φίλε Ορκ, απλά να σιγουρευτείς προτού το αγοράσεις αν είναι σε physical μορφή το παιχνίδι μέσα ή σε digital - κωδικό! Αν είναι το δεύτερο, σίγουρα θα το πουλήσεις σε αρκετά χαμηλότερη τιμή, μιας και οι περισσότεροι προτιμούν σε δισκάκι.

Τον τελευταιο χρονο ειχα 18 παιχνιδια ps4

 

Τα πουλησα ολα και τα αγορασα ολα online απο ps store

 

Ησυχασα απο βαλε βγαλε δισκακια και οταν ηθελα να μεταφερω το ps4 ηταν γολγοθας.

 

Τωρα παιρνω μονο μαζι αν παω καπου κονσολα και τα 2 χειριστηρια,ολα τα games ειναι μεσα στον σκληρο και τελος.

 

Βεβαια υπαρχουν και αυτοι που θελουν να κανουν μεταπωληση τα games η για συλλογη.τοτε οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω. Έλεγα να πάρω το ps4 pro αλλά κάπου διάβασα ότι late 2018 θα βγει το ps5 και το μετάνιωσα. Αξίζει η αγορά 400ευρω για κονσόλα που έχει ένα χρόνο ζωή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...