Προς το περιεχόμενο

Κάρτα sim για συναγερμό


blazar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τα όσα ξέρουμε μέχρι στιγμής, ανανεώνεται. Τώρα αν αλλάξει στην πορεία κάτι, θα δείξει.

Το λέω γιατί άλλαξε για παράδειγμα το κατώτατο ποσό ανανέωσης. Ήταν στο 1€ και το πήγαν 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, blazar είπε

Με τα όσα ξέρουμε μέχρι στιγμής, ανανεώνεται. Τώρα αν αλλάξει στην πορεία κάτι, θα δείξει.

Το λέω γιατί άλλαξε για παράδειγμα το κατώτατο ποσό ανανέωσης. Ήταν στο 1€ και το πήγαν 5€.

Νομίζω τώρα ότι έχει πάει 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
7 ώρες πριν, pintourikio είπε

@e-tic @blazar

Όλα εντάξει με την inter telecom? Θέλω να το συνδυάσω με ένα paradox PCS250G είναι συμβατό?

7 μήνες μετά και όλα δείχνουν εντάξει. Η κάρτα ακόμα λειτουργεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει χρειαστεί μέχρι στιγμής να κάνω ανανέωση. Το έχω βάλει να μου κάνει εισερχόμενες κλήσεις όταν χτυπάει ο συναγερμός, οπότε να τις απορρίπτω και έτσι να μην χρεώνομαι κάτι.

Αν θυμάμαι σωστά, πριν, το ελάχιστο ποσό ήταν από 1€. Πλέον όμως είναι ή από 5€ ή από 10€. 

Όταν αγοράζεις την κάρτα, έχει 5€ μέσα. Εγώ φαντάσου πως τον 1+ χρόνο που την έχω, ακόμα με εκείνο το 5ευρο είμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

επειδή έχω 2 συναγερμούς και η vodafone μου τα έχει κάνει τσουρέκια με το 5ευρω κάθε 2μηνο, τελικά η λύση της Intertelecom είναι η καλύτερη δυνατή??

Όπως κατάλαβα από αυτά που γράφετε, με ένα 15 εύρω/sim θα πάω για ένα χρόνο+, και μετά, αν δεν αλλάξει κάτι θα χρειάζομαι ένα 5€ ή 10€/sim για κάθε ανανέωση. Σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά.

Απλά να διευκρινίσω πως με το αρχικό 5ευρω έχω ήδη την 1 sim και κρατάει ήδη και για δεύτερο χρόνο. Άρα ισχύει αυτό που λέγαμε ότι με "σωστή χρήση", μπορείς με τα αρχικά 5€ να βγάλεις χρόνια. Ας ελπίσουμε να μην αλλάξει κάτι...

Επιπλέον στην άλλη sim χρειάστηκε και έκανα ανανέωση. Έχει ακόμα ανανέωση από 1€.

Δεν ξέρω τι γράφαν τότε στο site τους για ανανέωση από 5€ και αν τελικά το επανέφεραν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλημερα παιδια εχω ενα μηχανακι και θελω να του βαλω GPS Tracking (μεσο SIM) τελικα ποια ειναι η καλυτερη επιλογη τωρα που εβαλαν και ελαχιστο ποσο ανανεωσης 12Ε.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα , έχει δοκιμάσει κανείς την PlanetSim Data  για Gps Tracker - λειτουργία με data ;
Φαίνεται να είναι ότι πιο φθηνό υπάρχει με χρέωση 10 ευρώ τον χρόνο - όπως τα υπολόγισα - , βέβαια πρέπει κάθε χρόνο να κάνεις ελάχιστη φόρτιση 20 ευρώ αλλά και πάλι συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά έχει ανανέωση κανονικά από 1€. Χρειάστηκε και έκανα ανανέωση πριν μερικές εβδομάδες. Από τότε που θα πραγματοποιηθεί μια χρεώσιμη υπηρεσία, ανανεώνεται για ακόμα ένα χρόνο. Άρα μέχρι στιγμής τουλάχιστον είναι η πιο φθηνή, όσον αφορά την χρήση που έχω αναφέρει ότι κάνω.

Επεξ/σία από blazar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...